Navždy s tebou

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274108/navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4.3397

Počkám na tebe (5.)

Forever With You (2015)

Vydáno:, Baronet

Kniha Navždy s tebou

happy19

Životní radosti i strasti sepsané do poutavého příběhu...:-*
Celá parta je super!;-)

avalonek

To bylo hezké,moc hezké..A dosti ze života,protože já zažila to samé(ne to se sexem na jednu noc),a vím jak to bolí,když se to stane..Takže za mě spokojenost a láska zase zvítězila

1moniccka

knížka byla povedená děj byl klasicky teda nečekala jsme že o to přijdou ale to jejich pak vyznaní lasky bylo pěknyy

Crazy.Girl

Po druhém dílu jsem se lehce zdráhala si přečíst další díly, protože jsem se obávala nových postav a taky toho,že autorka nesplní moje očekávaní od dalších knížek. Ale jsem opravdu ráda,že jsem se do dalších dílů pustila! Mě jako milovníka romanťáren (a samozřejmě dokonale vykreslených hlavních mužských postav! :D) prostě tahle série strašně baví!
Steff jsem úplně nemusela v prvních dílech,ale tady překvapila :)

uminaa

Už od prvej knihy série som (ani sama neviem prečo) túžila, aby jedna z kníh bola venovaná buď Nickovi, alebo Stephanie :) A tu to mám dva v jednom. Ďalší pekný (miestami pre mňa bolestný) príbeh.

LenysekC
31.05.2018

Tak já nevím. Všichni jsou krásný, kluci maj vánočky a véčka, holky nohy až na zem a váží asi tak půl kila... Kde se takový lidi berou? Ještě jsem nepotkala chlapa - a to dělám s lidma - /SPOILER!/ na kterýho bych skočila už na straně 33. Taky mi přišlo trochu únavné, jak jí neustále explodovaly vaječníky a zželéovávalo srdce či jiné orgány. Takové věci pobaví zmíněné jednou, ale pokaždé? Prostě takové čtení pro ten labilní týden v měsíci.

Maruš.D
14.03.2018

Tak jako v předchozích dílech, i zde se J. Lynn držela ‘svého módu’. Tajemství minulosti, těžkosti života a emotivnost. Narozdíl od předchozích dvou dílů, kdy hlavní zápletkou byl kriminální podtext, zde si autorka zahrálavala spíše s city. Kniha je velmi emotivní. Poznat chlapa jako je Nick je sen! a Stef.. ačkoliv v předchozích dílech nehrála zrovna v dobré pozici, ukázalo nám to, že nemáme dát na první dojem. Osud těchto dvou si zamilujete ikdyž je to jen oddechové čtení. :-))

PetraBery
24.02.2018

Co jsem od knihy očekávala, to jsem i dostala. Příběh další dvojice, tentokrát Stefanie a Nicka. Opět nějaké tajemství z minulosti, které vyplave na povrch, setkání s lidmi z předchozích knih. Pohodové, čtivé a oddechové.