Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1057 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

marketa4469
12.05.2019 5 z 5

Druhý díl série, četl se sám. Líbilo se mi prolínání s předchozím dílem.

avalonek
07.05.2019 4 z 5

Dočteno a příjemná kniha..Autorky umí a tentokrát do příběhu dali o trochu toho dráma..A podle konce si myslím,že ještě nekončíme a čeká nás další díl..Hezké splnění výzvy.

KatieFar
13.04.2019 3 z 5

Taková oddechovka, když člověk nemá co číst, ale líbila se mi ????

Abnička
11.04.2019 5 z 5

Kniha, která se hodí opravdu jen a pouze na oddech. Nebo když nemůžete spát, tak jí vezmete do ruky a neodložíte jí do 5:00 do rána.
Nejsem z ní nadšená tak, jak z prvního dílu, ale opět je tam Elle rukopis a to mi stačí. Na relax a zapomenutí se je kniha krásná. Bohužel nic víc tam čekat nemůžeme. Pokud se nepočítají sexy hokejisti že?

Erica
06.04.2019 4 z 5

Kniha, kterou si rádi přečtete a půl roku na to nevíte, že jste ji četli. Má to své výhody. Tak nějak sklouzne po povrchu, pobaví, neurazí a za rok ji můžete číst znova.

Mellisek
04.04.2019 5 z 5

Oproti Wags 1. je tohle velice dobrý díl. :) A dokonce mi tady víc přirostla i dvojice z prvního dílu - četlo se to samo. :) Četla jsem tady komentáře co se týče ero scén a jejich pohav atd. Milé dámy, takto to prostě chodí. :D Kniha se mi líbila, zajímavý příběh a nejvíc jsem si oblíbila malé Mattovi Wagsky :)

happy19
09.03.2019 3 z 5

Odpočinkové,nenáročné počtení;-)

Janičta
09.03.2019 3 z 5

Lepší než předchozí díl....celé to dává lepší smysl - ano i červená knihovna musí mít něco jako hlavu a patu :-) Předchozí díl to úplně nesplňoval, tenhle celkem ano :-)

Katka313
06.03.2019 2 z 5

Nevím proč, ale série Wags mě nějak neoslovila. I když tahle kniha se mi líbila více jako první a Black Riley byl tady pro mě s těmi svými kecy snesitelnější.
A Jenny nápis mě fakt dostal :-D.

MíšaS.
05.03.2019 2 z 5

Kniha se mi líbila, četla se hezky, ale pořád to je jen odpočinková literatura bez ambicí. Ale svůj účel splní.

tanecnica
02.03.2019 4 z 5

Ideální čtení na dovolenou, relax, čte se samo. Líbí se mi, že tentokrát jsou hrdinové trošku starší a mají dospělejší život, než v jiných knihách autorky...

Pohodarka84
16.02.2019 3 z 5

oddechovka

katslana
20.01.2019 4 z 5

O chloupek lepší než předchozí díl. Matt je cukrouš ♡♡♡ kdo by ho nechtěl, že jo :-) Nudit se určitě nebudete :-)

Princezna_1
15.01.2019 4 z 5

Moje oblíbená.

jitka7
14.01.2019 3 z 5

Na začátku mě to dost bavilo, hlavně mi byli oba sympatičtí. Zasmála jsem se. Pak se viděli, scházeli a tak.. dobrý. Jenže pak přišlo na techtle - mechtle. Chápu jakousi nejistotu a nervozitu ze strany Hailey, jenže tenhle popis jejich pletek, coby Matt dominant a Hailey poslušná fanynka, to se mi vůbec nelíbilo. K hlavním hrdinům mi to nešlo. Přestože to tak dlouho netrvalo, vcelku asi dvě dostaveníčka, ale přišlo mi to tak strašně mimo jejich povahy, že mi to pokazilo docela dojem z knihy.

Ulrika
09.01.2019 5 z 5

Už dlouho jsem se u knihy tak nebavila.

DomenicaRisa
04.01.2019 3 z 5

Narozdíl od prvního dílu je knížka o něco lepší. Hlavně hrdinové jsou sympatičtí, není tu tolik hluchých míst a jejich konverzace skrz chat mě bavila. Objednávky pana "mam ho20cm" byly příjemným pobavením a konečné vyřešení této záhady bylo hodně úsměvné.
I tak ale tato série moc nadšení u mě nevyvolala a počkám si na spin off k sérii Off Campus.

Š.Ala
03.01.2019 5 z 5

Super pohodové, vtipné počteníčko. :-)

nani_nka
30.12.2018 2 z 5

Tak ako milujem dialogy medzi hlavnymi hrdinami, tak pri tejto knihe som si uzivala, ked Hailey nebola s Mattom a Matt s Hailey. Medzi tymito inak dobre napisanymi postavami nebola ziadna chemia, ziadna iskra. A to v pripade romantickej knihy velmi zavazi.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Knížky, pod kterými je podepsaná Elle Kennedy, mě baví, její styl mi sedí, jsou to milé jednohubky ;-) Trochu mi chyběl ten "wow efekt" jako u Návrhu, úplně první knížky o hokejistech, kterou jsem od ní četla.. Ale i tak určitě stála za přečtení ;-) Oba řešili přeci jen už trochu dospělejší starosti a to bylo fajn..