Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1058 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

georginaa
12.09.2019 5 z 5

Každý sportovec má obdivující fanynky a převážně v hokeji, tam to platí obzvlášť. Nevím čím to je, ale asi že ty kluci jsou tak velcí? urostlí? je na co se koukat :-) No tento příběh mě velice pobavil, moc jsem se nasmála a zároveň přála, aby se opět Matt zamiloval a čelil životu jak nejlépe to jde. Vždyť jedním nepovedeným vztahem život nekončí a vždy je naděje v něco nového, krásného a milujícího.

Etule
03.09.2019 4 z 5

Za mě tedy rozhodně lepší než předchozí díl. :) Je pravda, že tam jsem si Erikssona příliš neoblíbila, protože se choval jako blbeček. Proto mě tady dost příjemně překvapil. :) Občasné prokmitnutí Wesmieho (kvůli čemuž jsem to začala číst, protože číst pořád dokola knihu On, hraničí s menší psychickou poruchou :D) mě zahřálo u srdce a jsem moc ráda, že i tady se oni dva objevili. Ačkoliv jen jako opravdu malá zmínka.
Krom toho jsem u téhle knihy dostala takový záchvat smíchu jako dlouho ne. Jsem ráda, že jsem to nečetla na veřejnosti, protože scéna, kdy si Matt fotí nádobíčko a tým si ho pak dobírá, mě na dobrých deset minut totálně rozbila.
Hailey se splnil sen, který má každá fanynka hokeje. Získala svého hokejistu. Už to je další důvod, proč se mi kniha moc líbila, protože jsem jejím prostřednictvím prožila to, co se normálním smrtelnicím (čti obyčejným fanynkám hokeje) nestává. Mohla jsem taky mít oblíbeného hokejistu. :-) Doufám, že autorky napíší i další díly s těmihle sympaťáky. Třeba s OConnorem (z nějakého důvodu nemůžu najít apostrof na klávesnici :D) a novou trenérkou jízd, páč tam rozhodně bude víc než se na první pohled zdá. ;)

baruska6061
21.08.2019 5 z 5

Stejně jako 1.díl i tento mě nadchl. Oddechovka z hokejového prostředí - to žeru! Doporučuji

Andrea_I_Am
21.08.2019 3 z 5

Stejně jako první díl...bavilo, bylo to čtivé, místy úsměvné, ale ne tolik jako jednička, ale je to takový můj čtecí úlet pro chvíle, kdy si potřebuju vyčistit hlavu. Musí se ale uznat, že to fakt pomáhá :-)

Googies
19.08.2019 5 z 5

Achjoo... Proc to skoncilo?!?!?!

Lily731
11.08.2019 5 z 5

Skvělý příběh.

bonaher
11.08.2019 5 z 5

Příjemné pohodové čtení na jedno odpoledne

ivedoo
05.08.2019 5 z 5

Tato kniha byla mnohem lepší jak 1. díl, měla jsem ji ihned přečtenou :) Jako pár Matt a Hottie mně přirostli prostě k srdci, neskutečně se k sobě hodí :D

Svica
24.07.2019 4 z 5

Tato kniha mi celkově přišla taková více "dospělácká", než ostatní knihy autorky, což ale vůbec nebylo na škodu. Stejně jako u ostatních příběhů je to velice odpočinkové čtení.

Janicga88
24.06.2019 5 z 5

Další moc pěkný díl, obě postavy se mi hned líbily. Škoda že nejsou další dily.

Tesset
24.06.2019 4 z 5

Možná ještě lepší než první díl. Bavilo mě to moc. Neví někdo, jestli budou i další díly?

Ivet1990
20.06.2019 3 z 5

Tento díl mě určitě bavil mnohem víc, než předchozí, ale i tak mi v něm něco chybělo.

Rudolf14
17.06.2019 5 z 5

Nezklamalo mě to! Hned jsem se do postav zamilovala! :)

misak94
16.06.2019 5 z 5

Opět mě kniha nezklamala a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

malazluta
13.06.2019 5 z 5

Tradiční pohodová oddechovka ... Elle Kennedy mě zatím nikdy nezklamala.

tynka65
12.06.2019 4 z 5

Pro mě zase skvěle a čtivě napsaný příběh. Bavilo mě to o malinko měně bez první díl, ale to asi proto, že Blake je moje srdcovka. :) Ale Matt taky nebyl k zahození :)

Mininka
10.06.2019 3 z 5

Nevím, jestli už mi leze na nervy červená knihovna, nebo mě tentokrát děj prostě jen tak moc neoslovil... Nicméně jsem se nedokázala bohužel začíst naplno do knihy a tím pádem hltat každé slovo, jako jsem zvyklá ze všech knih od této autorky. :( Škoda...

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Boží.
Matta jsem si zamilovala už v prvním díle. A jsem ráda, že se autorky rozhodly sepsat i jeho příběh... Rozhodně je to něco, co si musíte přečíst. Moc se mi líbí, že v knize nejsou až přílišná dramata. Všechno hezky plyne, střídání pohledů je skvělý. Rozhodně mnohem lepší než první díl... Miluju to.

astra3
30.05.2019 5 z 5

Miloučký, slaďoučký. Taky bych chtěla nést ten "těžký úděl" manželek hokejistů. Nebo vlastně nechtěla. Ale bylo to hezké počteníčko.

evika02
21.05.2019 5 z 5

Pěkná odpočinková kniha, jako vždy od této autorky. Není třeba se soustředit na nějaké dramatické části knihy ani čekat nějaký drastický zvrat. Na vypnutí z práce je to skvělé. Romantika, zápletka a pěkný konec - je úplně jedno, že od začátku vím, jak to dopadne, proto to taky čtu :-)