Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1058 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

laura
27.12.2018 3 z 5

Tak tady to je zase o něco víc než jen na tři hvězdičky, ale na pět to podle mě není, už pro všechny ty knihy, které jsou prostě lepší. Ale byla hezká, první půlka mě bavila moc, říkala jsem si, jen nakouknu a rázem bylo půl jedné ráno a sto stran za mnou :) Bavilo mě to rozhodně víc než první díl, ale kouzlo první poloviny se v té druhé prostě někam ztratilo a mezi top knihy ji bohužel nemůžu zařadit, i když se mi moc líbila...

Ninde
25.11.2018 5 z 5

Krasné,lehké,pohodové čtení na dobrý čaj,tlusté ponožky a uspokojující teplo od krbu.

Damato
21.11.2018 3 z 5

Jak já se vyhýbám slaďákům...ale tenhle název knihy mi prostě na pultě přitáhl oči ...protože kdo si kdy neřekl - byť jen pro sebe -...."Zůstaň" a nebylo mu hodně smutno u srdíčka. A protože se považuji za naprosto normální, tak i já tuhle větu - pro sebe - řekla a bylo mi setsakramentsky smutno. Nebo je mi smutno? Že by tím listopadovým počasím? Nevím, ale pokud chcete vypnout mozek a jen se tak zaobírat někým jiným a začíst se do hlubin jiné dušičky než té vaší, tak se dočtete, že to co cítíte - nebo jste v mládí , v období zamilovanosti cítila , je naprosto standardní a nic divného , co by měl člověk nějak před světem utajovat.
Souhlasím s názorem Ryorky , u dvojky bílého a s kapesníčky u nosu- nadstandardně strávený čas. Jen je dobré vypnout nejen mozek, ale i zvonek u dveří , aby opravdu nikdo nerušil (protože pošťáci co nesou doporučenou poštu sousedům a zazvoní v tu nejblbější chvíli, to je fakt na vraždu).

Medlyn
20.11.2018 4 z 5

Četla jsem nejdřív Zůstaň a až později knihu Hodnej kluk... A pak ještě dvakrát... a asi ne naposled.

Ryorka
17.11.2018 3 z 5

přesně ten typ četby na období, kdy má mozek dovolenou. Jako povinná výbava k tomu: sklenka něčeho dobrého a dostatek kapesníčků.

Terka18
10.11.2018 5 z 5

Krásný příběh, četl se sám. Hokej mám ráda a tady ho bylo docela dost, naprosto chápu jak holky fandili. Zasmějete se i budete občas v očekávání jak to dopadne. Knížka se četla sama.

uminaa
01.11.2018 4 z 5

Musím uznať, že tento "chlapec vo vývine" mi bol sympatickejší než Blakey, ale asi to nebude moja obľúbená séria. Kniha bola síce vtipná, ale miestami som mala dojem, že tomu niečo chýba.

Terez9119
30.10.2018 4 z 5

Stále se kvalitou neblíží Off campus, ale i tak na jedno odpoledne dobře zabaví. Nic převratného se tu neděje, bez zádrhelů spěje příběh k nevyhnutelnému konci.

Audrina
20.10.2018 4 z 5

Líbilo se mi to více než první díl, pořád je to ale totální oddechovka, kterou čtete v tramvaji, protože se nemusíte moc soustředit na děj. Přesně víte, jak vše dopadne. Čas od času ale ráda po podobném žánru sáhnu.

AnnieRose
10.10.2018 4 z 5

Po prvním díle jsem od Zůstaň moc nečekala, ale mile překvapilo. Rozhodně lepší než první díl. A přezdívka HoTtiE je boží!

Andrea963
10.10.2018 3 z 5

Já nevím,moc jsem se na tuhle knížku těšila, ale ke konci už jsem se do čtení musela skoro nutit. A to mi přijde líto. Bylo to takové milé,pohodvé, ale pro mě tomu něco chybělo..... Přišlo mi že to mezi hlavními hrdiny vůbec nejiskří a pokud,tak tak max. 3 stránky z celé knížky. Jsem ráda že jsem ji přečetla,ale víckrát už si ji jistě číst nebudu.

miska331
02.10.2018 4 z 5

Příběhy ze sportovního prostředí se mi vždycky líbily, takže jsem si docela početla,

salča
01.10.2018 5 z 5

Matt a Hailey-sympatická dvojka.
Četlo se to samo.Bylo to zábavné a vtipné.
Určitě lepší než Hodnej kluk.

Narissa
15.09.2018 5 z 5

Zůstaň je skvělé! Především vtipné. O tolik lepší než Hodnej kluk! A o tolik dospělejší!

Evule114
06.09.2018 5 z 5

Kdyby děvčata napsala další díl o jednom členovi z Torronta, tak bych neváhala a četla. Opravdu i druhý díl byl zábavný a taky za odpoledne přečtený :-)

keiko33
02.09.2018 4 z 5

Urcite lepsie ako prva cast, ale celkovo ma tato seria velmi nenadchla. Cita sa to sice rychle a je to vtipne, ale z celkoveho pohladu sa tam velmi nic nedeje, ziadne drama. Proste kniha neurazi, ale ani neprekvapi. Taka oddychovka.

Kačenka29
31.08.2018 5 z 5

Oddechové čtení, kniha mě bavila více než Hodnej kluk :-) Už se těším na další díl :-) Doporučuji :-)

Jolča1
30.08.2018 5 z 5

Bavila mě :-)

Janynka
15.08.2018 3 z 5

Hezké letní čtení :-)

Petra38
05.08.2018 5 z 5

Skvela jako vsechny knihy , tesim se na dalsi :-)