Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1267 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Katka313
28.10.2018 1 z 5

Po sérii Off-campus jsem čekala další úžasnou sérii WAG's, ale bohužel byla jsem hrozně zklamaná. Bylo tam pár vtipných pasáží, ale většina dalších mi přišla strašně kýčovitá. Hodně přirovnání a idomů, které už nebyly vůbec vtipné. Blakea jsem ze začátku nemohla ani cítit, ke konci už mi byl aspoň trochu sympatický.
Nemohla jsem se dočkat konce knížky. Pořád jsem čekala nějakou zápletku nebo nějaký nečekaný zvrat ale nic takového nepřišlo. Doufám že druhý díl bude o mnoho lepší.

spicakok
26.10.2018 2 z 5

Naivní, kýčovitá, ale příjemná oddechovka

Audrina
13.10.2018 3 z 5

V rámci svého žánru se jedná o takové průměrné čtení. Jednoduchý děj, hezká holka a hokejista. Pro odreagování ideální.

miska331
02.10.2018 3 z 5

Kdyby bylo více děje a méně sexu, tak by mohla být knížka zajímavější. Je to taková typická americká slaďárna, divím se, že to jestě nenatočili.

Narissa
15.09.2018 2 z 5

Hodnej kluk není vysloveně špatná knížka, ale není to ani nijaký skvost. Je tu vše, co čekáte. Pěkná holka, namakaný sebevědomý kluk - tentokrát už jsou oba dospělí - potrhlé rodiny, skvělí kamarádi a spousta hokeje, vtipů a narážek.
Takže, pokud chcete odpočívat a nebýt ničím překvapeni, tak hurá do toho.

Evule114
06.09.2018 5 z 5

Mě knížka hodně pobavila, opravdu jsem se u ní smála a musím říct, že nesouhlasím s tím, že je samý sex. Ten tam je, ale opravdu přiměřeně a není popisován, jak to některé spisovatelky dělají. Takže za mě super :-)

keiko33
31.08.2018 4 z 5

Taka sladka oddychovka. Zle to nebolo, ale nic extra.

Kačenka29
16.08.2018 5 z 5

Oddechové čtení, ideální na léto.:-) libilo se mi hokejové prostředí :-) doporučuji

Lea
16.08.2018 3 z 5

Zaujala mě obálka. Ani ne tak ten chlapík (i když vypadá dooobře), ale motiv ledu a hokejisty promítnutý do holčičího románku. Teď už vím, že to není můj šálek kávy, ale tím nechci nikoho od čtení odradit. Důležité je vědět, že tam o hokej nejde ani za mák. A o co tedy? O sex a žhavější sex a více sexu. No a taky samozřejmě o to typické dobývání průměrné holky nadsamcem. Ženy mu leží u nohou, ale on udělá všechno proto, aby si s ním dala říct tahle vzpurná šedá myška. Sladké :)
Jako erotická oddechovka se to dá.

Torrnet
01.08.2018 3 z 5

Oddechová knížka, takové lehké letní čtení. Za mě určitě oceňuji částečné zasazení do hokejového prostředí.

gossipavlina
30.07.2018 4 z 5

Váhala jsem, jestli dát 3 nebo 4*. V tomto žánru se toho moc inovativního vymyslet nedá. Bylo to čtivé, odpočinkové, celkem zábavné. Víc jsem nečekela. A ani mě to ničím nepřekvapilo. Co jsem chtěla, to mi knížka splnila.
Byť za pár týdnů už asi nebudu vědět, že jsem ji četla.

bafuskyBaf
26.07.2018 5 z 5

Super romantika. Jdu zhltnout další díl :-) Tyhle autorky opravdu skvěle píšou. Můžu jen doporučit

Blaufik
22.07.2018

I když se nejedná o žádnou hlubokomyslnou literaturu, jak už to u těchto románů bývá, věřím, že si Hodnýho kluka určitě zamilujete. Zvláště pak, pokud máte rádi knihy, ve kterých se snoubí sexy muži se zábavnými situacemi a perfektně vymyšleným příběhem.

Turquoise
21.07.2018 5 z 5

Hodně pohodová kniha, bez větší zápletky, ale to mi opravdu nevadí. I tak se mi příběh hodně líbil, to jak se tam střídal náhled Jess a Blakea bylo super, osvěžující.
Co mi vadí je fakt, že jsem až při čtení zjistila, že této knize předcházejí dvě z malinké série Him & Us. Chci je v češtine!

"Co orálem zvou, i zváno jinak udělá tě úplně stejně."

Cartyra
21.07.2018 5 z 5

Přestože kniha nebyla nic extra, celkem dost jsem se u ní pobavila. Takový relax...

todilka
13.07.2018 3 z 5

Lehký, vtipný příběh, idealní oddychovka na dovolenou, kdy člověk nemusí přemýslet vůbec nad ničím :-)
*čtenářská výzva 2018: kniha od více autorů

Maruš.D
11.07.2018 4 z 5

Knihu jsem si moc přála přečíst už jen kvůli autorkám na obalu. Musím říct, že jsem čekala trochu něco jiného, ale zklamaná jsem nebyla. Je to velmi lehké oddychové čtení, nenáročné. Příběh je roztomilý. Né že bych byla nějaká feministka, ale také se mi líbilo, že se role jednou obrátily a ten “nejistý” byl muž a žena tvrdohlavá a neviděla co má před nosem :D
Za mě určitě dobrá kniha.. takový lepší průměr :-))

nani_nka
02.07.2018 3 z 5

Síce si už týždeň po prečítaní tejto knižky neviem vybaviť mená hlavných hrdinov (o mesiac si asi nespomeniem ani na kúsok z deja), tak táto knižka svoj účel splnila. Hľadala som nekomplikovanú oddychovku o láske, s dvoma sympatickými hrdinami a s vtipnými hláškami, ktorá zaplní moje popoludnie a poteší romantickú dušu. Toto všetko knižka Hodnej kluk splnila a ja som s jej výberom spokojná.

liletka_a
26.06.2018 2 z 5

Celkem průměrná kniha bez překvapení. Nevím, proč, ale čekala jsem něco jiného, lepšího. Hlavní hrdinka byla docela sympatická, ale slavný hokejista Blake? To někoho na ty obstarožní balící kecy opravdu dostal? :D Mě to lezlo na nervy. Vůbec jsem nepostřehla jakékoliv jiskření mezi Jess a Blakem a občas jsem se docela prokousávala. Druhá polovina už byla lepší, ale za celou dobu žádný velký zvrat nepřišel..Jediné, co se knize povedlo, navnadit mě na přečtení příběhu Jamieho a Wese. :))

Kristýn2912
25.06.2018

Zatím knihu čtu a velmi se mi líbí, co mě ale mrzí je to, že u nás nevyšla předchozí série, na kterou tato tak nějak navazuje. Kdo totiž nečetl knihy Him a Us tak nezná úplně pozadí ostatních postav a začátek je bez toho celý takový podivný. Je trochu škoda že Baronet začal vydávat rovnou tuto sérii. Jamie a Wes mají totiž úžasný a hlavně krásně napsaný příběh a bez jejich úspěchu by tato kniha asi ani nevyšla.