Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1266 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Majuš333
02.03.2024 5 z 5

"Víš," protáhne tichý hlas a horká ruka mi sevře rameno, "ještě máme čas nakrmit číču, než se budeme muset začít oblíkat."
Je tak blízko, že i přes můj vztek mě začne kůže mravenčit.
"Blakeu," oslovím ho tichounce.
"Ano?" vydechne mi do ucha.
"Žádnou kočku nemám."
Svůdně se zasměje, palcem mi sjede po paži. A teprve pak mi dojde, co nakrmit číču znamená.

Už dlho som sa toľko nenasmiala ako pri tejto knihe o Blakeovi :)

"Děkuju, že jsi vyzvedl babičku na letišti, Blakeu."
"To nestojí za řeč. Trochu jsme se vyděsili, když na letišti nemohli najít její kufr, ale uklidnil jsem ji. To mi jde. Že jo, babčo?" křiknu přes rameno.
"Všechno v pořádku!" potvrdí babi. "Ahoj, Cindy! Koukněme se na ty šaty. To je krajka, zlato? K matce ženicha se to hodí." A zachechtá se.
Cindy povytáhne obočí. "Blakeu, je možné, že je moje tchyně opilá?"
"No, byla trochu vystresovaná. Koupil jsem jí pár piv, zatímco chlapi z letiště hledali její kufr."
"Panebože," vydechne Cindy a vydá se k babče.

pam225
21.10.2023 2 z 5

Lehké, oddechové čtení. Plusové body za Wese a Jamieho.

Katebe
09.09.2023 4 z 5

Moc hezký příběh. Rychlá oddychovka, co se parádně čte. Jess i Blake mi byli moc sympatičtí, vtipné dialogy tomu dodávaly šmrnc. Hvězdu ubíram jen proto, že podobných oddychovek jsem přečetla už více a existují určitě zapamatovatelnější děje, které na člověka více zapůsobí.

Ála1968
08.09.2023 5 z 5

Prostě boží.Já ty kluky hokejisty miluju.Nádherný příběh

Senza Jenka
06.09.2023 3 z 5

Po prvních dvou kapitolách se můj zcela konsternovaný mozek zmohl na jediné hodnocení hlavního hrdiny, a to ve znění: "Panebože! To je ale vůl... :D
Je velký, hlučný, praštěný, lehce infantilní - asi jako štěně. Zároveň sebevědomý, soutěživý a permanentně myslí na prasečinky. A srdce má větší, než Pangea...

milan.krimsky
01.08.2023 5 z 5

Třetí díl gay knihy o dvou hokejistech co se připravují na svou svatbu a jejich kamaráda co se zamiluje do sestry jednoho z nich

0197
18.07.2023 5 z 5

Toto autorské duo je sázka na jistotu a ráda jsem se ke knihám po pár letech vrátila.

Na začátku máme svatbu Jamieho a Wese. Krásný. Oba kluci se v celé knize objevují a byla radost vidět, jak si žijou. Celé se to neslo v pohodovém duchu. Žádná velká dramata, spousta hokeje a sympatických postav, které by byla radost mít za kamarády.

Žíši Blake a jeho hlášky. Vtipálek. Vždy se přiřítil jak velká voda a byl lehce neomalený :-). Měl velké srdce (a nejen to:-)) a chtěl, aby každý koho měl rád, byl šťastný. Do Jess pořád šil a bombardoval ji esemeskama.

Jess jsem chápala. Sama jsem měla období, kdy mě každou chvíli bavilo něco jiného. Trochu se v tom plácala a zkrátka ještě nenašla to pravé pro sebe. Blakovi se snažila odolávat, ale moc ji to nešlo. Kdo se jí může divit?

Po dočtení vám zůstane úsměv na tváři a pocit, že je vše na světě v pořádku :-). Tady se nedá nic vytknout. Vlastně jedna věc jo - proč autorky spolu dlouho nic nového nenapsaly :-( ?

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Waaaauu jsem nadšená, že jsem haluzově zjistila, že moje nejtop.com knížky On a My má pokračování v podobě Jess a Blakea. A jelikož jsem si Blakea zamilovala už v knize My, tak mě srdce zajásalo a já nezamhouřila oka, dokud jsem to nepřečetla... Aaaaaaaach

Siwan
29.05.2023 3 z 5

Tak tohle je stará dobrá hokejová klasika, na tom není moc co řešit. Blake je super sympoš, ona trochu nervák, ale dobrý. Určitě se to nevyrovná sérii Off Campus, ale zase fajn, že tu člověk zase potká Wese a Jamieho :) Takže odpolední jednohubka dobrý.

Misshell1
26.04.2023 5 z 5

To prostě po tomhle nikdy nezapomenete na Anakondu Blake :D ...miluji hokej, zbožňuji hokejisty a tento příběh měl neuvěřitelný náboj vtipu, lásky a porozumění. Žíši, tak na co čekáte? Šup přečíst ;)

Dasa1313
18.04.2023 4 z 5

Po dvou přečtených knihách od Chrise Cartera jsem potřebovala lehčí žánr a Elle Kennedy je jasná volba.

Od autorky jsem přečetla sérii Off-Campus, která je naprosto skvělá a první díl této série s názvem WAGs. je jí velice podobný, jak i Blake zmínil: "Je z Kanady, musí mít ráda hokej.", tak autorka svoji národnost a lásku k hokeji nezapře.

Opět skvěle, svižně a mile napsáno. Romantika, lehkost a erotika, která vyvodí úsměv na rtech. Postavy jsou opět velmi sympatické.

Musím sérii WAGs. doplnit sérií Him. Až po přečtení knihy jsem zjistila, že na sebe série navazují a stejně tak i Briar U navazuje na sérii Off-Campus. To jen taková poznámka pod čarou :).

zoew
07.04.2023 2 z 5

Tohle je čtení spíš pro puberťačky.

ardeas
02.04.2023 3 z 5

Za mňa je to tak 50 na 50. Do polovice knihy som sa nevedela zacitat a vlieklo sa to. Potom to už bola zbesila jazda plna humoru. Az mi to prislo ze jednu cast pisala jedna autorka a zvysok druha tomu dala zvyšok. Nebolo to pre mňa surode dielo.
Elle Kennedy zbožňujem, takze mi vrta dosť hlavou, ci ta druha cast nebola hlavne jej a Bowen sa sice snažila ale na ňu sa asi u mňa nedotahuje... aj keď krivdit jej nechcem, no pripadá mi to tak :)

Jita160
28.03.2023 5 z 5

Věděla jsem ,že s touto knížkou určitě nešlápnu vedle.Láska na ledu,hmmm :,-)
Bylo to skvělé čtení z pohledu obou hlavních hrdinů což mám moc ráda.
Blake a Jess byli energičtí a šílení... ty jejich hlášky mě ještě teď drnčí v hlavě.
Prostě krásný čtivý romantický příběh, který vás vynese do té správné nálady když vše stojí za...

munka
23.03.2023 4 z 5

Oddychové čítanie, od ktorého som veľa neočakávala, ale kniha ma milo prekvapila. Romantické, vtipné čítanie okorenené erotikou a hokejom.

LenkaVes
15.03.2023 4 z 5

Nenáročná odpočinková kniha a příběh, který pobaví. A vlastně je i taková optimisticky laděná. To je v dnešní době potřeba. Takže šup, pořídit si knihu a začíst se :-))

petraj30
13.02.2023 4 z 5

Tyto romány jsou velmi čtivě napsané. Potěší i pobaví, ale nic většího nečekejte.
Jess se mi vůbec nezamlouvala. Zpočátku velmi nedůtklivá, ale ani postupem času jsem u ní nezaznamenala nějaký vetší posun v chování. Podle mě byla velmi sebestředná a nestálá. Na posledních pár stránkách přece jen trochu pookřála, ale asi bych se s ní nepřátelila. Na škole jsme taky měli pár šprtek, ale kluci si jich moc nevšímali. Tohle jsem brala jako parodii na vážný vztah. Nicméně Blake byl skvělej do morku kostí.
Inu, nejsem si jistá jestli by tento vztah přežil realitu. Ale díky takovým románům je možné i nemožné.
Pěkné, ale vracet se k tomu nebudu.

Artep071
28.11.2022 5 z 5

Tak tohle se vážně povedlo ..bylo to milé, vtipné a sexy .. četlo se to jedním dechem a bavilo mě to :) Určitě doporučuji jako oddechovku :)

Monka0901
24.11.2022 5 z 5

Za mňa skvelá kniha, keď neviem čo mám čítať, vždy sa vrátim práve k tejto knihe. Blake bol neskutočný.

zp87
07.11.2022 5 z 5

Žíši to bylo boží!
A navíc jsem nějakým šťastným řízením osudu přečetla nedávno i On a My (příběh Wese a Jamieho), takže jsem si jízdu užívala od začátku do konce plně orientovaná v postavách.
Doufám, že autorky pilně pracují a napíšou ještě mooooc takových knih. A že nám je všechny co nejdřív přeloží.

A co odlišuje jejich knihy od těch ostatních, které mě tak nezaujmou?
Ne, nejsou to ti namakaní sexy obrovští hokejisti s nadměrnou výbavou, břišáky jak z kamene a ostře řezanými čelistmi (ok, tak trochu taky ano, ale uznejme, to samotné by časem zevšednělo). Je to hlavně vtip! Ty knížky jsou i vtipné! Skvěle napsané dialogy, vtipné situace a zároveň krásný láskyplný příběh a moc hezky, šťavnatě a zároveň přirozeně popsané intimní scény, kterých je tak akorát. A tady oceňuji i to, že autorky neměly zapotřebí za každou cenu vrazit do příběhu nějaký konflikt, rozchod a usmiřování - někdy to bývá až moc jak pěst na oko.
Blake je chlap za 10 bodů z 5ti. Bavil mě. Bavilo mě, jak od začátku ' věděl ' že ho ta holka chce a nenechal se odbýt. Sebevědomý velký chlap, co ví, co chce. A zároveň to je tak citlivý a hodný kluk, že jo.