Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1268 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Pohodové, vtipné a sexy čtení... doporučuji

marwinmh
09.08.2021 4 z 5

On potká Ji, Ona potká Jeho a přitahování vzájemnou chemií se z toho vyvine vztah. Nepřekvapí, neurazí, ale čte se dobře.

Domkar9116
23.07.2021 5 z 5

Asi to není tak dobré jako ON a MY, ale bylo to i tak perfektní. Příběh trochu slabší, dfc žádná nic moc zápletka, trochu jsem čekala ke konci jestli se ještě něco nestane, nestalo. Ale to vůbec nevadí. Četlo se to samo a neuvěřitelně se člověk zasmál, Blakeovi hlody byly k sežrání. Vřele doporučuji jako moc fajn oddychové čtení.

Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Miluju tuhle serii tak jako ostatni serie od autorky. Autorka opet nezklamala. Vsechny knihy hltam jednu po druhem.

aquaver
03.06.2021 4 z 5

Další skvělá kniha od autorky, u které jsem se moc bavila a měla ji přečtenou během pár hodin. Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

badliar_id
30.05.2021 4 z 5

Po sérii Off-Campus a Briar U jsem potřebovala další hokejovou tématiku, takže jsem skončila znovu u Elle Kennedy. Její knihy jsou boží, ať už je píše sama nebo s dalším autorem. Neuchvátilo mě to tolik jako Off-Campus série, ale neskutečně mě to bavilo.
Bylo to milé a oddechové čtení. Neřešilo se tu nějaké hlubší téma, krom minulosti Blakea, takže je to fakt oddechové čtení. Dost klišé, ale já to zbožňuju :dd.
Jess byla naprosto fajn! Nejdříve jsem měla pocit, že si k ní nenajdu cestu, ale naštěstí jsem se u ní s určitými věcmi ztotožnila, takže mi vůbec nevadila.
Blake je fakt střelený člověk a proto ho neuvěřitelně zbožňuju. Ten jeho humor, styl vyjadřování a celkově všechno na něm! Miluju to jeho slovíčkaření (žiši odteď budu používat neustále dokola :D). Je vážně k popukání..
Jamie a West. Jejich příběhy jsem ještě nečetla, ale po tomhle rozhodně musím! Jejich vystupování mě tu vážně bavilo! Oba jsou skvělý a těším se na jejich příběh..
Rodiny Jess a Blakea jsou taky naprosto střelený. Hlavně mamka Blakea :D..
Kdo mě vytáčel? Molly. Rozhodně Molly. A taky malinko Brenna (hah, hned se mi vybaví Brenna od Jakea - Risk). Ale jenom než zjistila tu důležitou věc.
Tak joo, tohle bylo fakt super čtení. Já určitě doporučuju.

katkaq
20.04.2021 3 z 5

Co člověk čeká od Kennedy? Romantiku, trošku teen tématiku, erotiku, hokejové zázemí, enemies to lovers. Dostanete to od této knihy? Ano. Když jsem byla mladší bavilo mě to více, ale i teď je to příjemná oddechovka.

Pajina324
27.03.2021 4 z 5

U téhle knihy jsem se nasmála, fajn oddechovka!

VercaV
25.03.2021 5 z 5

Další kniha od této autorky. Chvíli mi trvalo než jsem se smířila s tím, že z hlavních hrdinů Wese a Jamieho jsou vedlejší postavy, ale Blaka jsem si naprosto zamilovala. Jeho humor, to jak si hraje na drsňáka ale je romatik a jejich vztah s Jess. Jsem ráda, že Wes a Jamie se objevovali často.

Raislin
05.02.2021 5 z 5

Prostě milá, vtipná kniha. Hezky se četla. Skvělá oddychovka. Přečteno jedním dechem.

Klaaarka
01.02.2021 4 z 5

Knihy ON a MY se mi líbily víc. Přiznávám,že jsem se jen nerada srovnavala s tím,že z oblíbených hlavních postav,jsou postavy vedlejsi. Knížka se četla dobře,ale neměla takový spád a prostě mě bavila méně než obě výše zmíněné.

lihate
28.01.2021 4 z 5

Asi jako všechny knihy od Elle Kennedy se mi i tahle četla naprosto sama. Příběh ubíhal a často mi nešlo knihu odložit. Mám ráda, když je příběh vyprávěný z pohledů obou postav, plus mě ještě bavili vtipné názvy kapitol. Jess jsem si oblíbila, i přes její malé sebevědomí a nedůvěru sama v sebe toho dokázala spoustu a obdivuji její odhodlání a tvrdohlavost, která je jí ale ku prospěchu. Blake mi chvílemi popisem připomínal velkého neohrabaného obra, ale věřím, že to tak autorka nemyslela, když často zmiňovala jeho výšku a velikost. Jinak byl milý, spontánní ale s obrovským srdcem na pravém místě. Moc se mi líbila i celá jeho rodina, taková trochu šílená. Což je super! Knihy On a My jsem nečetla, ale i tak příběh dával smysl a myslím, že je to jen volné navázání, než ucelená série.

INCOGNITOREADER
27.01.2021 3 z 5

Navazující série na knihy ON a MY. Tady se nám už vymění hlavní posty a z původně vedlejších se stávají postavy hlavní. Říkám upřímně, že tahle kniha už je o něco slabší. A vinu na tom asi nese hlavně ta výměna postav. Protože Jamie a Wes jsou skvěle napsané charaktery a jsou to fakt sympaťáci. Oproti tomu Jess je docela typická hrdinka romantických knížek a Blake je super vedlejší postava, ale když je ho moc tak je ho prostě moc.

Jaruš71
26.01.2021 5 z 5

Autorky nesklamou, jako vždy paráda.

LucySmile
23.01.2021 4 z 5

Blake je fakt skvělý, ale Jess mi nějak nesedla. Líbila se mi svatba Wesse a Jamieho a jsem ráda, že je autorky zakomponovaly do příběhu. Bohužel je tato knížka slabší než série Him, proto jen 4*.

anna7852
20.01.2021 5 z 5

Tak tohle bylo luxusní,vdechla jsem to a úplně mě štvalo že už je konec.
Za mě doporučuji

pinkpop
17.01.2021 4 z 5

Jo, tahle knížka mě bavila :-)

A chtěla bych si jednou přečíst příběh, kde ho má malýho a tenkýho :-D :-D

Babu002
13.01.2021 4 z 5

Nečetla jsem knihy On a My, na které tato kniha tak trochu navazuje, takže mi chvíli trvalo než jsem se začala orientovat v příběhu.
Trvalo mi chvíli než jsem si zvykla na Blakea, protože jsem se ještě nesetkala s chováním, které by bylo podobné tomu jeho.
Nakonec jsem si knihu užila. Byla to super oddechovka. :)
Doporučuji si to přečíst!

martiiinkajjj
10.01.2021 5 z 5

Best kniha. Nejlepší spisovatelka :)) určitě doporučuju :).

johana3160
09.01.2021 3 z 5

Blake me na zacatku dost vytacel tim jak se choval, zbytek byl celkem obycejny. Dobre se cetl, konec preslazenej jak tureckej med, mi vycaroval usmev na tvari. Ale jinak nic vyjimecnyho.