Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1267 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Ráčkajda
30.10.2022 5 z 5

Stejně jako série Him je i toto pokračování luxus, nejde se odtrhnout. Hned jdu na další díl.

Rapeh
03.10.2022 4 z 5

Miluji hokej, takže tato kniha se mi nemohla nelíbit. Oddechové čtení, jako únik od reality ideální

Nermal
20.09.2022 5 z 5

Nečetl jsem ještě sérii Him, takže jsem se svatbou v úvodu těžko prokousával, a proč tam vlastně tato brzda hned při rozjezdu byla, jsem pochopil až z komentářů zde.
Ale! Pak už byl příběh naprosto úžasný, Jess jsem si hned oblíbil. Přemýšlel jsem, proč se knížka tak úžasně četla. Je tam spousta humorných dialogů, sexu tak akorát, ani málo, ani moc (a ještě pěkně napsaného) a přístup Jess k životu a její houževnatost mi byly taky sympatické. Blake byl takový rošťák a roztomile Jess rozčiloval; přitom svým přístupem k němu se mi zdála Jess takovou holkou do nepohody.
Moc pěkné!
A na každou Violet nasaďte Lemminga! :-)

andreamrs
12.08.2022 4 z 5

Elle Kennedy umí vykreslit postavy a prostředí takovým způsobem, že se vám nechce věřit, že nejste součástí příběhu. Umí vše podat tak realisticky a zároveň vtipně, že si moc, moc přejete, abyste se mohli aspoň na chvíli přenést do jedné z jejich knih.

Hodnej kluk není vůbec žádná výjimka. Naproti sériím Off Campus nebo Briar U mi trvalo o chviličku déle se začíst, protože začátek nebyl úplně záživný. Pak už mě kniha ale naprosto pohltila. Všechny dvojice z knih Elle (a teď už i Sariny) zbožňuji, Blake a Jess se dokonce zařadili mezi mé nejoblíbenější. Hrozně bych si přála mít kluka jako je Blake za kamaráda jeho humor a hlášky neměly chybu. Jess mi byla nesmírně sympatická, zejména tím, co bylo jejím ústředním problémem, i podceňování ze strany rodiny, atd. Všechno mi přišlo velice realistické a i známé, proto jsem jim oběma o to víc fandila.

martina1797
01.08.2022 4 z 5

Obě autorky mám opravdu ráda, takže jsem na tuhle knížku opravdu moc těšila. Za mě ovšem trošku zklamání, nebylo to špatné, dobře se četla, ale něco tomu chybělo.

MAU256
21.07.2022 5 z 5

Krásné čtení z hokejového prostředí. Blake byl prostě k sežrání, snažil se být samá srandička, i když měl zlomené srdce. A Jess, ale že jí to trvalo, než ji přesvědčil, že je jeho holka. Četlo se to úplně samo, ráda si od autorek přečtu další díla.

brunettlibrary
21.07.2022 3 z 5

Skvělá a hlavně pozitivní romantika! Líbí se mi, že autorka nespadla do rutiny “musí se něco pokazit, aby se mohli milovat - navždy”. Hlavní postavy jsou perfektní, plní vtipu a chuti do života. Romantika je doplňována dynamickým sexem, což celý děj jen okořeňuje. Z knihy mám skvělý pocit a určitě se chci pustit do dalšího dílu.

princesse
16.06.2022 4 z 5

Hezky se to četlo. Opravdu jednohubka na pár hodin. Absolutně nic nemám proti gayům, ale v hokejovém prostředí mi tam nějak nesedí. Ne, že by se to asi nestalo, ale já o žádném hokejistovi - gayovi nevím. Možné je ovšem všechno. Prostě jen já si je v hokeji nějak nedokážu představit.

Olga8480
14.04.2022 5 z 5

Už když jsem četla předešlý díl, těšila jsem se jak se bude situace mezi "čivavou a rotvajlerem" vyvíjet. Opět jsem si zamilovala, jak se ti dva hašteří a postupně si propadají. Už se moc těším na další pokračování.

Jara.v
09.03.2022 3 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se začetla a musím říct, že jsem se i nasmála. Příjemné čtení jako oddechovka mezi klasikami.

katerina94958
08.03.2022 3 z 5

Nějakou dobu jsem si musela zvyknout na humor hlavního hrdiny, ale získal si mě a na konci příběhu jsem ho milovala. Hlavní hrdinka mi sedla hned a to z čeho má pocit že na ní její rodina odsuzuje, já naopak obdivuji a chválím..... snaha najít samu sebe. Příběh nebyl vůbec špatný, jen mi během čtení chybělo to "něco" co ve Vás zanechá ten příjemný pocit, který chcete ještě nějakou dobu držet v myslí a přemýšlet o tom.

TomTomis
06.02.2022 4 z 5

Sice jsem knihu četl kvůli gay prvkům, ale i tak jsem si tohle vypravování z hokejového prostředí užil. Je v něm o kousek posunut příběh dvou hokejistů z knih On a My. Román nemá žádné extra zvraty. Ale čte se pěkně, v rámci tohoto typu literatury jistě něco lepšího.

Mondaika
23.01.2022 3 z 5

Asi už potřebuju od hokejového prostředí trochu pouzu....,ale kniha od autorek opět nazklamala a nabídla pohodové, romantické čteníčko, které umožňuje každému čtenáři přenést se zase aspoň na chvilku mimo jeho reálný život a umožňuje mu snít....
Ocitnout se v takovém rodinně-hokejovém propleteneci, kde přátelství a láska vždy má své místo. Zároveň však neukazuje jen tu, ale i trochu úskalí, s kterými se hlavní postavy potýkají....
Blake je nejen skvělý hokejista, ale také velký srandista s velkým srdcem, které by se pro jeho nejbližší rozkrajelo..., aby udělalo všechny vždy šťastné! Blake má otřesné nápady, které však mají vždy pozitivní dopad. Jeho srdce (a taky Anakonda Blake) planou po krásné, tvrdohlavé Jess....

A na závěr snad jen.... Žíši BLAKEEE

Iva B.
13.01.2022 5 z 5

Tenhle hokej budete milovat :). Tohle byla skvělá jednohubka na jeden den, až mi bylo líto, že jsem to tak rychle přečetla. Žádnou knihu z hokejového prostředí jsem ještě nečetla a tohle byla pecka. Blake a Jess byli skvělá dvojice. Autorky nezklamaly a já se asi hned vrhnu na další díl a doufám, že bude stejně tak skvělý jako tento.

cukrovka
08.01.2022 5 z 5

Příjemné odpočinkové čtení plné vtipu a vzájemného jiskření. Líbí se mi, když je příběh vyprávěný z pohledu obou hlavních postav.

daniela.kol
07.01.2022 5 z 5

Knížky z Briaru se mi líbily o něco víc, ale i takhle je super. Blakovy hlášky a celkově jeho chování. Elle píše skvělé knížky.

alzbeta2843
23.12.2021 5 z 5

Zatiaľ asi najobľúbenejšia kniha od autorky. Bavila ma viac než knihy odohrávajúce sa na Briar. Mne sa od začiatku páčil trhlý Blake a jeho nápady ako zbaliť Jess. A ešte viac som si Blake obľúbila pre jeho lásku ku psom.

A páčilo sa mi, že kniha sa odohráva v dlhšom časovom období. Pôsobí to realnejšie, hlavne vývoj postáv. Ku knihe sa určite vrátim, pretože sa mi naozaj páčil dej a zápletka.

LadyLane
05.12.2021 2 z 5

Nutne som potrebovala zmenu a dala som na chválu tejto autorky a výborné hodnotenie. Ale tento druh literatúry asi nie je pre mňa. Prišlo mi to príliš naivné a tá mužská perspektíva je citeľne písaná ženou, čo ma čím ďalej tým viac vytáčalo.

marie2577
16.10.2021 3 z 5

1/3 vlazny nastup 2/3 uz se rozjizdi a skoruje 3/3 finalni uspokojeni. Zabavne , hrave , ctive ..;-)

Miliamka
04.10.2021 5 z 5

A zase mi Elle Kennedy a její hokejisté pomohli dostat se ze čtecí krize! Přečteno za jedno odpoledne u moře. Úžasné jako vždy.