Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1267 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

MarkettT
22.06.2018 4 z 5

Pěkný příběh, ale trochu mi trvalo se pořádně začíst

Tanya007
09.06.2018 3 z 5

Fajn prostředí hokeje, ale chyběla mi jiskra mezi hlavními představiteli.

SBH
28.05.2018 2 z 5

Mám ráda romantiku a vzhledem k žánru netrpím nepřiměřeným očekáváním kdovíjaké hloubky. Ale co je moc, to je příliš. Ano, dávám hvězdu za velmi příjemný styl textu - autorky i překladatelka mě ušetřily hrubých stylistických i pravopisných chyb. Blakeovo klackovité vyjadřování bylo v důsledku roztomilé. Druhou hvězdu kniha dostala za sympatické postavy. Hlavní hrdinka má glanc a inteligenci, gayové nejsou rádoby vtipně nechutní. Blake je rytíř bez bázně a hany.
Jenže tím končíme.
V knize se nedělo vůbec nic. Napětí a zvraty se nekonaly. Největším dramatem byla hádka hrdinky s Blakeovou bejvalkou. To jako vážně? A dál. Postavy byly sice sympatické, ale všichni se narodili na nějaké planetě "stříbrná-lžička-v-puse" - krásní, úspěšní, bohatí, laskaví, spolehliví, etc. Jediná rozporuplná postava, prosím?
Romantika a erotika byly vkusné a logické, ale potřebovaly by naroubovat na pořádný příběh.

Nuttelka
28.05.2018 5 z 5

Žííííísi, to bylo přesně to, co jsem teď potřebovala :-) Po náročnější četbě opět super oddechovka. Kdo by si Blakea nezamiloval, i když se chová jak puberťák :-))) Rovnou se vrhám na další díl...

Kiwicatko
27.05.2018 4 z 5

Blakea jsem zboznovala, zive sem si predstavila, ze kam prijde, tak tam ovladne prostor svym hlucnym optimismem :-) zato Jess sem nesnasela. Vazne mi pila krev. Jako fajn, soustredi se na skolu, ale boze ona byla takova kr.va :@

janno69
22.05.2018 5 z 5

Skvělé, vtipné, super čtení. Vrhám se na "Zůstaň" :-)

alzbeta4340
18.05.2018 4 z 5

Ze začátku mi trochu vadilo, že postavy mluví a jednají jakoby byly daleko mladší. (Jess má přitom 26 let.) Ale pak jsem si buď zvykla nebo se to spravilo a kniha mě bavila. Na odreagování je "Hodnej kluk" ideální a navíc je zde spousta dalších spoluhráčů... takže série bude zajímavá a snad i početná. Těším se.

miska331
16.05.2018 3 z 5

Nejvíc se mi na této knize líbilo to hokejové prostředí a střídání ich formy, takže víme, co si obě hlavní postavy myslí.

Shanib
16.05.2018 5 z 5

Super čtivé, zábavné, romantické a odpočinkové. Kniha se mi moc líbila a už teď vím, že jsem ji nečetla naposledy. Ze začátku mi trochu vadilo, že spolu dva dospělí lidé mluví jako puberťáci, ale nakonec jsem si zvykla. Trochu jsem pořád čekala na nějaké větší drama, ale to se nekonalo. Nevadí, stejně to bylo výborné a plynule přecházím k druhému dílu WAGs.

Szekynka
14.05.2018 3 z 5

Odpočinkové a zábavné čtení. Kniha nezklamala ani nepřekvapila.

4laras
09.05.2018 5 z 5

Už z minulé série jsem věděla, že tato kniha bude dobrá a Kennedy nezklamala.
Slovní spojení "Shltnout knihu" pro mě získalo nový rozměr poté, co jsem knihu dočetla. 2,5 hodiny.
Stránky mi utíkaly poíd rukama, poslavy byly milé, děj fajn... za mě není co vytknout.

Lenka9419
04.05.2018

Od kedy vysla tato kniha tak som si vravela ze to bude blbost, no po precitani recenzii som si povedala ze sa do toho dam ani nie je nijako extra dlha cize v pohode. No a som nadmieru spokojna. Jedna z mojich najoblubenejsich oddychoviek odteraz :) plny pocet.

veronika0382
03.05.2018 5 z 5

Příběh vás ohromí, pobaví, naladí na tu správnou vlnu a možná i trošku rozvášní. Kniha se mi moc líbila. Opravdu jsem se u ní odreagovala, zasmála a ta kapka chlapsky popsaného sexu všechno krásně okořenila. Už se moc těším na druhý díl Zůstaň.

Sabča92
03.05.2018 4 z 5

Po této knize jsem sáhla, protože jsem nutně potřebovala nějakou oddechovku. Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem čekala a potřebovala. Je pravda, že jsem čekala více sarkastického hlavního hrdinu, ale i tak jsem byla s Blakem spokojená :-)
Přečtení nelituji, sice mě to ničím neobohatilo, za to mi to dalo pocit pohody a nenáročné čtivo.
Žasla jsem nad bývalou přítelkyní Blakea, bohužel je smutné, že jsou lidí schopni se takto zachovat.

mone
30.04.2018 1 z 5

To čtení mi nic nedalo, ale je to asi žánrem. Příště musím být obezřetnější při výběru knihy.

katslana
30.04.2018 4 z 5

Blakeiiiiiii!!! je borec. Přiznám se...zdálo se mi o něm :-D Jess mě moc neuchvátila :-D ale kniha jako celek byla fajn :-) Takže doporučuji jako bezva čtení na odpolední opalovačku.

ves.lucie
26.04.2018 5 z 5

Žiiiši ... moc jsem se pobavila! Cetlo se to samo a jejich pošťuchovani od zacatku knihy bylo vtipne, legracni a "osvezujici" pro dej! Hokejisty proste clovek musi milovat. :-) Hlavne kdyz jsou velci jako tank :-D kniha byla proste bezvadna. A uz se tesim na druhou cast, ktera je pripravena ke cteni :-) Je bajecne dostavat tipy na knizky, diky kterym na chvili vypnete od toho šrumce kolem! Dekuji ti moje cteci guru :-)

anishta
23.04.2018 3 z 5

Velmi čtivé, ale je to průměrný milostný román... Žádný velký zvrat... Opět oceňuji hokejové prostředí...

warca
20.04.2018 3 z 5

Začátek knihy byl dost slabý. Nebavilo mě to. Nezaujalo mě prostředí ani postavy.
Druha polovina se potom ale dobře rozjela a příběh jsem si užila. Nemohla jsem se přestat usmívat.

georginaa
15.04.2018 5 z 5

Hodně mě bavilo to slovní pošťuchování, dala jsem celou knihu s úsměvem na rtech za půlku neděle. Těším se na druhý díl, snad bude též tak vtipný jako tento.