Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 25-30

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 25-30 https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181110/bmid_witch-komiks-25-30-181110.jpg 4 23 2

Poslechněte si příběh... ... příběh o začátku věků. Kdysi před dávnými časy, kdy svět byl ještě mladý, žili duchové i tvorové pod jedním nebem. Existoval jen jeden Svět, jedna velká říše, ovládaná harmonií přírody. Jednoho dne však do království proniklo Zlo a zbydlelo se v srdcích duchů i tvorů. Jediný Svět se roztříštil na mnoho kousků. Říše se rozdělila na ty, kteří si přáli klid, a ty, kteří chtěli ovládat druhé a páchat zlo. Na ochranu a obranu dobra ve Světě byla vytvořena uprostřed nekonečna... celý text

Fantýna
21.05.2016 4 z 5

Jako malá jsem milovala časopis o těchto čarodějnicích. Nejvíc mě naštvalo, že jsem nevěděla, o tento komiks je, protože jsem neměla předcházející díly. Líbilo se mi, že v této kníže bylo více příběhů čarodějek. Když jsem si koupila časopis, tak v něm byl jenom jedem díl, kdežto v této knize bylo víc dílů.

Škoda, že nejde dát poloviční hvězdičky. Takto musím dát jenom čtyři hvězdičky.

dark.ma93
14.06.2014 5 z 5

Je to moje puberta. Jako mladší jsem to milovala. Četla všechny časopisy a knihy, chtěla jsem být jako ony. Je to taková moje vášeň, ty holky :) Strašně jsem jim jejich život záviděla a chtěla se s nimi kamarádit :)