Witch komiks 25-30

Poslechněte si příběh... ... příběh o začátku věků. Kdysi před dávnými časy, kdy svět byl ještě mladý, žili duchové i tvorové pod jedním nebem. Existoval jen jeden Svět, jedna velká říše, ovládaná harmonií přírody. Jednoho dne však do království proniklo Zlo a zbydlelo se v srdcích duchů i tvorů. Jediný Svět se roztříštil na mnoho kousků. Říše se rozdělila na ty, kteří si přáli klid, a ty, kteří chtěli ovládat druhé a páchat zlo. Na ochranu a obranu dobra ve Světě byla vytvořena uprostřed nekonečna...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181110/big_witch-komiks-25-30-181110.jpg 4.617

Kniha Witch komiks 25-30

Fantýna
21.05.2016

Jako malá jsem milovala časopis o těchto čarodějnicích. Nejvíc mě naštvalo, že jsem nevěděla, o tento komiks je, protože jsem neměla předcházející díly. Líbilo se mi, že v této kníže bylo více příběhů čarodějek. Když jsem si koupila časopis, tak v něm byl jenom jedem díl, kdežto v této knize bylo víc dílů.

Škoda, že nejde dát poloviční hvězdičky. Takto musím dát jenom čtyři hvězdičky.

dark.ma93
14.06.2014

Je to moje puberta. Jako mladší jsem to milovala. Četla všechny časopisy a knihy, chtěla jsem být jako ony. Je to taková moje vášeň, ty holky :) Strašně jsem jim jejich život záviděla a chtěla se s nimi kamarádit :)