Vzpoura vězňů v Green Riveru

Vzpoura vězňů v Green Riveru https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29923/vzpoura-veznu-v-green-riveru-29923.jpg 4 16 3

Podnětem knihy je vzpoura ve státní trestnici v Novém Mexiku. Kniha je označována za "snad největší vězeňský román"

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Papyrus , JEVA

Green River Rising , 1993

Lmslaver
29.10.2018 4 z 5

Z filmů, nebo šestákových románů převážně známe příběhy nevinně odsouzených, které navíc tyranizuje sadistický bachař, ale tahle kniha nám ukazuje, na které straně katru jsou skuteční vrazi, devianti a sadistické bestie. V syrovém thrilleru o vzpouře v americké věznici sledujeme několik postav, které se snaží o jediné. Přežít.
Až na pár hluchých míst, zejména ze začátku, než jsem se zorientoval mezi jednotlivými postavami jde o poutavé strhující čtení, pro mě ze zajímavého prostředí.

encyklopedie
23.03.2018 5 z 5

Když v roce 1994Tim Willcks napsal román Vzpoura vězňů v Green Riveru, byl označen tento román za "snad největší vězeňský román"
Dramatický příběh vzpoury vězňů zavádí čtenáře do společnosti, která žije ze svébytných zákonů, umožňujících přežití jedince v extrémní situaci.

.....s čímž musím jenom souhlasit a dávám knize 100%

Podnětem knihy je vzpoura ve státní trestnici v Novém Mexiku ....

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

...........neuvěřitelná kniha - super čtení , dál už nic nepíšu, protože bych musel napsat - 200%

vězení, věznice vzpoura

Tim Willocks