Vzpoura plyšového medvídka

Vzpoura plyšového medvídka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263064/mid_vzpoura-plysoveho-medvidka-TP3-263064.jpg 3 15 10

Marcela musí skousnout nevěrníka i ponižující výběrové řízení, které vede její spolužačka Dana. Ta dává Marcele nepokrytě najevo, co si o jejích ne/schopnostech myslí. Suverénní Dana má o životě zcela jasné představy, ovšem její manžel, dosud poslušný medvídek, náhle udeří pěstí do stolu. Seznámil se totiž s prima ženskou, která si na nic nehraje – s Marcelou.... celý text

viki77
13.02.2022 5 z 5

Mě se to také líbilo humorný román pro klidné večery

helenkan
03.07.2021 3 z 5

Mě se to líbilo. Příběh který může být i ze života. S takovou Danou jsem se taky už setkala.

Allla9
02.03.2020 4 z 5

Bavila jsem se. Knížka je napsaná s humorem a nadsázkou.

Gallaxy
10.01.2019 3 z 5

Já nevím, mě prostě neseděl styl psaní. Navíc mi to připomínalo romány od S.Rudolfa, tak jsme nšjak nebla schopna zasadit si to do žádné doby. Ale něco mě nutilo číst dál a zajímalo mě, jak to dopadne a to je velké plus. Asi dám šanci další knize.

levánoha
08.11.2018 2 z 5

Také jsem četla o Jitce a ne o Marcele, ale to je vlastně šumafuk. Dárek za všechny prachy mě bavil více, tohle byla opravdu nuda...

sabca
22.10.2018 3 z 5

Kniha špatná nebyla. Zaráží mě, že zde nahoře v popisu ke knížce je uvedena Marcela, když hlavní hrdinka se jmenuje Jitka. Po knížce Stíny nad zálivem to byla změna.

Dimas
17.06.2018 3 z 5

Taková fajn oddechovka. Autorka dělá pokroky, "Dárek za všechny prachy" byla o moc lepší.

nai.ivka
14.06.2018 4 z 5

Pěkná prvotina, zezačátku jsem si říkala jestli to nebude nuda a pak se to rozjelo. Příjemná oddychovka, dokonce jsem se i poučila.

speciale88
22.03.2018 1 z 5

Tato kniha mě bohužel nějak neoslovila.

Bubynka
05.08.2017 4 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek, tudíž jsem vůbec nepředpokládala, že by mě mohla nějak oslovit. Nicméně musím přiznat, že to bylo super oddechové dílo u kterého jsem se místy velmi pobavila. Líbilo se mi vykreslení dějových linií vícero postav a ne jen hlavní hrdinky. Dostalo to takový nadhled. Určitě tu bude na knihu i kritika, ale mně se prostě líbila. Možná i z toho důvodu, že jsem žádná očekávání neměla.

2017  74%Dárek za všechny prachy
2016  68%Vzpoura plyšového medvídka
2016  93%Štěňátko a Terezka
2019  93%Hornickou krajinou středního Krušnohoří
2017  90%Lumpík zachraňuje

Kniha Vzpoura plyšového medvídka je v