Vzpomínka na lásku

Vzpomínka na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2632/bmid_vzpominka-na-lasku-onK-2632.jpg 4 61 6

Román Vzpomínka na lásku vypráví dramatický a romantický příběh dívky jménem Rhonwyn, která je nemanželskou dcerou samotného prince waleského. Odvážná a paličatá Rhonwyn dostala vychování, které by spíše slušelo chlapci: umí výtečně zacházet se zbraněmi a na koni jezdí, že jí muži mohou jen závidět. Pak však nadejde den, kdy se musí provdat: proti své vůli se stane manželkou anglického šlechtice Edwarda de Beaulieu. Společně se v čele svých oddílů vydají na křížovou výpravu, a když Edward onemocní, Rhonwyn vede statečně vojsko do boje. Válečnické štěstí se k ní však obrátí zády: Rhonwyn padne do zajetí a stane se majetkem emíra z Cinnebaru, velmi smyslného muže, který ji naučí umění erotické lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet , Knižní klub

Memory of love , 2000

Ála1968
18.06.2023 4 z 5

Bylo to moc hezký.Po celou dobu se něco dělo a děj gradoval až do konce.

scarletblue
18.01.2021 5 z 5

Tato autorka prostě umí překvapit. Vím, že už je to nějaká doba, co jsem tuto knížku četla, ale dobře si pamatuju, že mě kniha nadchla.
Děj je vždy napínaví, plný zvratů a postavy se spolu s ním vyvíjí jako by to bylo ve skutečném životě.

petraj30
11.08.2019 5 z 5

Sice tuto spisovatelku příliš nevyhledávám, ale má pár úžasných knih, které stojí za to a tohle je jedna z nich, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, bylo to moc krásné, plné romantiky a intrik, jen Edward z toho vyšel na můj vkus až moc lehce

mazlak
07.04.2017 5 z 5

Zase jedna z krásných románů od této autorky. Děj je do poslední chvíle plný zvratů. Když už jsem si myslel, že děj bude nudný a směr děje je naprosto jasný, nastal takový zvrat, že jsem byl nucen hltat text stále dál. A pak že se zde láska neobjeví. Už se moc těším na další z románů.

ariel platto
17.03.2015 5 z 5

Při návratu hlavní hrdinky do Anglie, jsem si u jedné scény pofňukala :)
A taky se mi líbilo, že zde konečně panna, neměla při prvním milování hned několik orgasmů...

gabca007
10.05.2013 5 z 5

Toto je moje první kniha od této spisovatelky a musím říct, že si určitě přečtu další. Doporučila mi ji kamarádka, protože kdybych si knihu vybírala někde v knihkupectví, díky neskutečně ošklivým, pro mne až odpudivým přebalům VŠECH knih této spisovatelky bych po ní určitě nesáhla. Takže kdo má rád historické romance s dávkou erotiky, ten si určitě přijde na své.