Vzkaz v láhvi

Vzkaz v láhvi https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3853/mid_vzkaz-v-lahvi-Wwi-3853.jpg 4 62 10

Daleko za obzor se dvěma holkami, dvěma kluky a jedním vzkazem v lahvi... Hannah a Joey byly vždy nejlepší kamarádky - jenom ony dvě a nikdo jiný, napořád. Jenže pak se objeví Joeyin nevlastní bratr Paul a všechno se změní. Joey se nejprve zblázní do Hannahina bratra Kita, jenže pak to zkomplikuje Paul s nějakými koťaty, čokoládou a proužkovaným růžovým kolem. Lze zachránit přátelství, když jde ke dnu? Můžete pomoci kamarádce či kamarádovi z nesnází když o žádnou pomoc nestojí?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

Driftwood , 2005

Knihomolka506
31.07.2022 5 z 5

Hannah a Joey- kamarádky na život a na smrt dalo by se říct, vše dělají spolu jen ony dvě. Než se stane pár věcí. Joey žije v adoptivní rodině, kde si nedávno adoptovali kluka. Jsou s ním jen problémy bylo jim řečeno od sociální pracovnice. Ale to, co je na první pohled vidět tak ve skutečnosti být nemusí.
Jednou při cestě do školy najdou v kontejneru chlupatá stvoření s drsným jazýčkem a další dobrodružství plus týmová práce na pobřeží u domu Joey, kde získali koťata nový domov začíná.

lucygreen
26.09.2018 4 z 5

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila. Asi kvůli tomu, že je pro trochu mladší čtenáře a na začátku se tam toho moc neudálo, ale konec a vlastně celá druhá polovina knihy byla hodně dobrá a důležitá. Jedná se o šikanu a já jsem si tuhle knihu chtěla přečíst hlavně kvůli stylu psaní autorky který byl i v téhle knize dobrý (Srdce ze zmrzliny mám ale radši). Sice se u této knihy tolik nenasmějete, ale je to dobře napsané a vyplývá z toho i jakési ponaučení. :)

Bettybook
10.06.2017 5 z 5

Tuhle knihu už jsem četla a plánuji si přečíst znovu. Jednoduše: Tahle kniha byla dokonalá!!! Stejně jako Hledá se Dizzy! Námět fakt zajímavý. S knížkou, která je nějak spojená se šikanou, jsem se ještě nesetkala, ale z téhle knihy jsem byla úplně paf.
Dokonalá kniha a určitě doporučuji!!

lucille48
19.07.2016 3 z 5

Celkem to ušlo, ale rozhodně mi lepší přišla knížka "Lásky jedné rusovlásky" (taky psané touto autorkou). Jednoduše, znám lepší knížky pro mládež.

Lelaqu
27.05.2016 4 z 5

Pěkné.Čekala jsem od toho úplně něco jiného,ale příběh se mi líbil.V této knize se budete hodně stýkat s šikanou.

en.bee
23.11.2014

Velmi me tato kniha bavila, zajímavá, hezká.

IvcaK98
15.01.2014 4 z 5

Už je pár let, co jsem knížku četla a dneska by mě asi nebavila. Pamatuji si ale, že mě Cathy Cassidy a její dílo (zejména tenhle příběh) oslovily mnohem víc, než jiní autoři knih pro mládež, právě proto, že se nevyhýbá závažným tématům, jako například šikana ve Vzkazu v láhvi. Když mě knížka baví a ještě k tomu mě donutí se zamyslet, je to přesně to, co hledám :)

Holly Bretchelo
10.02.2013 4 z 5

Tuhle knížku jsem právě dočetla a musím říct, že jsem se od ní vůbec nemohla odtrhnou (ostatně jako od ostatních knížek od Cathy Cassidy, které už mám přečtené). Cathy je podle mě skvělá autorka, která zkoumá své postavy nejen zvenku, což někteří spisovatelé nedělají :D.

johisa
29.02.2012 4 z 5

Taky pěkné, ale víc se mi líbí např Scarlett nebo Lásky jedné rusovlásky.

DarkFireflies
25.02.2012 3 z 5

Autorka dokáže svými příběhy zaujmout, já jsem se od nich dříve nedokázala odtrhnout, něco mě na nich svým způsobem fascinovalo. Rozbrečí, pobaví, zabaví,.. Téměř každý si přijde na své. :)

přátelství láska šikana

Cathy Cassidy
anglická, 1962
2011  83%Lásky jedné rusovlásky
2006  76%Modrá jako Indigo
2007  79%Vzkaz v láhvi
2005  77%Hledá se Dizzy
2008  79%Scarlett

Kniha Vzkaz v láhvi je v