Vzkaz v láhvi

Daleko za obzor se dvěma holkami, dvěma kluky a jedním vzkazem v lahvi... Hannah a Joey byly vždy nejlepší kamarádky - jenom ony dvě a nikdo jiný, napořád. Jenže pak se objeví Joeyin nevlastní bratr Paul a všechno se změní. Joey se nejprve zblázní do Hannahina bratra Kita, jenže pak to zkomplikuje Paul s nějakými koťaty, čokoládou a proužkovaným růžovým kolem. Lze zachránit přátelství, když jde ke dnu? Můžete pomoci kamarádce či kamarádovi z nesnází když o žádnou pomoc nestojí? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3853/vzkaz-v-lahvi-3853.jpg 458
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, BB art

Driftwood, 2005

Kniha Vzkaz v láhvi

lucygreen
26.09.2018

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila. Asi kvůli tomu, že je pro trochu mladší čtenáře a na začátku se tam toho moc neudálo, ale konec a vlastně celá druhá polovina knihy byla hodně dobrá a důležitá. Jedná se o šikanu a já jsem si tuhle knihu chtěla přečíst hlavně kvůli stylu psaní autorky který byl i v téhle knize dobrý (Srdce ze zmrzliny mám ale radši). Sice se u této knihy tolik nenasmějete, ale je to dobře napsané a vyplývá z toho i jakési ponaučení. :)

Bettybook
10.06.2017

Tuhle knihu už jsem četla a plánuji si přečíst znovu. Jednoduše: Tahle kniha byla dokonalá!!! Stejně jako Hledá se Dizzy! Námět fakt zajímavý. S knížkou, která je nějak spojená se šikanou, jsem se ještě nesetkala, ale z téhle knihy jsem byla úplně paf.
Dokonalá kniha a určitě doporučuji!!

lucille48
19.07.2016

Celkem to ušlo, ale rozhodně mi lepší přišla knížka "Lásky jedné rusovlásky" (taky psané touto autorkou). Jednoduše, znám lepší knížky pro mládež.

Lelaqu
27.05.2016

Pěkné.Čekala jsem od toho úplně něco jiného,ale příběh se mi líbil.V této knize se budete hodně stýkat s šikanou.

en.bee
23.11.2014

Velmi me tato kniha bavila, zajímavá, hezká.

IvcaK98
15.01.2014

Už je pár let, co jsem knížku četla a dneska by mě asi nebavila. Pamatuji si ale, že mě Cathy Cassidy a její dílo (zejména tenhle příběh) oslovily mnohem víc, než jiní autoři knih pro mládež, právě proto, že se nevyhýbá závažným tématům, jako například šikana ve Vzkazu v láhvi. Když mě knížka baví a ještě k tomu mě donutí se zamyslet, je to přesně to, co hledám :)

Holly Bretchelo
10.02.2013

Tuhle knížku jsem právě dočetla a musím říct, že jsem se od ní vůbec nemohla odtrhnou (ostatně jako od ostatních knížek od Cathy Cassidy, které už mám přečtené). Cathy je podle mě skvělá autorka, která zkoumá své postavy nejen zvenku, což někteří spisovatelé nedělají :D.

johisa
29.02.2012

Taky pěkné, ale víc se mi líbí např Scarlett nebo Lásky jedné rusovlásky.