Vzestup Endymionu 1

Vzestup Endymionu 1

Čtvrtá kniha hyperionského cyklu. Ve Vzestupu Endymionu Dan Simmons mistrovsky spojí dohromady množství příběhů této výjimečné série. Odpoví na všechna nerozřešená tajemství nastolená v dřívějších dílech a završí příběh planety Hyperion, kde to všechno začalo. Vzestup Endymionu je mistrovským dílem představivosti jednoho z... celý text

Čtvrtá kniha hyperionského cyklu.

Ve Vzestupu Endymionu Dan Simmons mistrovsky spojí dohromady množství příběhů této výjimečné série. Odpoví na všechna nerozřešená tajemství nastolená v dřívějších dílech a završí příběh planety Hyperion, kde to všechno začalo. Vzestup Endymionu je mistrovským dílem představivosti jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů science fiction.

První kniha ze dvou. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1160/vzestup-endymionu-1160.jpg 4.299

Kantos Hyperionu (4.)

The Rise of Endymion (1997)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus

Jelen51

Nejsem žádný velký fanda tohodle žánru, v půlce to na mě bylo už dost táhlý a nektěré pasáže nudný, ovšem jsem ráda že jsem vydržela do konce!! Teď se těšim jak to dopadne. Takže hurá na poslední díl!!

Plague
17.10.2016

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá - jak to celé dopadne?!?!?!
Už jen 250 stránek druhého svazku - těším se a bojím zároveň.

Erezka
07.12.2014

Určitě o něco lepší než Endymion, z trilogie nejlepší díl. Pořád jsem si ale nedokázala oblíbit hlavní hrudinku, ve skutečnosti mi velice vadila a lezla ne nervy. Jedinou oblíbenou postavou se stal otec kapitán De Soya.

CynicalParrot
20.06.2013

Další kniha v níž autor nepřestává udivovat svou fantazií. Na rozdíl od předešlých dílů Hyperionu mi zde chyběla jistá dávka dobrodružnosti; autor se zde soustředí spíše na detailní popis lokalit a v neposlední řadě také na vysvětlení jistých palčivých otázek, jako např. původ a účel kruciformu a Prázdnoty, jež spojuje. I přes pomalejší tempo se však stále jedná o skvělou součást famózní série.

MesLivres
12.06.2013

Ve srovnání s Hyperionem jde o hodně složité čtení. Alespoň pro mne nebylo jednoduché prokousávat se některými pasážemi. Každopádně jde o kvalitní knihu a nepřestávám obdivovat autora za jeho fantazii.