Vždyť jde jen o manželství

Vždyť jde jen o manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378913/mid_vzdyt-jde-jen-o-manzelstvi-elF-378913.jpg 3 53 15

Anglie truchlí nad smrtí princezny Charlotty, ale lady Ariana Boxstallová má jiné starosti. Její bratr Norris je fešný mladík, ale je taky šťastně nezadaný a bezdětný. Norris slíbí, že se ožení pod jednou podmínkou: jestli se Ariana vdá jako první. Ačkoliv si uvědomuje, že riskuje celý život v manželství bez lásky, pro dobro rodiny Ariana jeho výzvu přijme. Když se hrabě z Kynastonu před osmi lety s Arianou seznámil, zlomil jí srdce. Od té doby už také poznal zklamání v lásce a zapřísahal se, že už nikdy milovat nebude… dokud se nesetká s Arianou už úplně dospělou a jeho rozhodnutí se neocitne v ohrožení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Merely a Marriage , 2017

cukrovka
24.10.2022 3 z 5

Nudné a zdlouhavé. A ani mezi hlavními hrdiny to správně nejiskřilo.

jirina3608
23.09.2020

Prosím navazuje tato kniha na rebelové nebo malloreny?

Lembac
27.06.2020 3 z 5

Vždyť jde jen o manželství aneb Jak si najít ženicha v nadměrných velikostech. :-)

mariva
13.09.2019 3 z 5

Nenáročná oddechovka.

maryzka
27.08.2019 2 z 5

Velice nudné i když si myslím, že by se dala napsat líp. No kniha se dá shrnout do věty: V každé době není snadné najít dobrého partnera.

jaja1989
05.05.2019 1 z 5

Až nudné zdlouhavé vyprávění, kde se něco zajímavého děje na každé 20str.
Zaplatila skoro žádná a a ní romantika a vášeň.
Oba hlavní hrdinové se zabývají svými mindraky.

rosalindaaa
07.04.2019 5 z 5

Nebylo to špatné, ale autorka má i lepší knížky...

havrmoni
24.03.2019 4 z 5

Já mám knihy této autorky ráda. Tady jsem ubrala hvězdičku za hrdinu. Byl nevýrazný a skoro nic se o něm nedovíme.

rampapa
06.01.2019 5 z 5

Nádherný příběh.

anishta
15.12.2018 3 z 5

Bylo to čtivé, autorka píše dost popisně, což není na škodu. Dokážeme si pak lépe vykreslit situace a prostředí, na druhou stranu se tam toho moc nedělo, chyběla mi tam nějaká větší akce.

luci33
13.12.2018 2 z 5

Nuda, nuda, nuda. Něco mi na tom prostě vadilo. A závěrečná milostná scéna? Spíše psychologické pitvání minulosti. Já jim tu vášeň nevěřila, když se celou dobu chovali jako dva studené psí čumáky.

munka
22.11.2018 4 z 5

Sympatickí hlavní hrdinovia, ona v očiach spoločnosti "stará dievka" , on zhýralec. Predsa ich niečo spojí, nečakaná náklonnosť, ktorú si nepripúšťajú. Kto má rád romantiku doporučujem.

LilianaFalcon
16.10.2018 3 z 5

Škoda, že je autorka tak "ukecaná". Přes tu nálož textu se knížka skoro nedá přečíst. Ale tentokrát napsala fakt skvělou hrdinku. Nebo spíš hrdinku s úžasným problémem :D Být v tu dobu vysoká, mohl být totiž vážný problém. Díky tomu je zde spousta prostoru pro vtipkování a spoustu malých zápletek. Škoda, že s něčím takovým nepřišla Lisa Kleypas, to by pak byla panečku pecka!

mikika
20.08.2018 2 z 5

chci asi hodně, když i od takového žánru očekávám nějakou ZÁPLETKU!!!

alzbeta4340
03.07.2018 5 z 5

Historická romance, čtení pro dámy k odpočinku po namáhavém dni.
Oba dva jsou sympatičtí, ona se potřebuje co nejdříve vdát, on se nechce ženit už nikdy. Ona ho vyřadila ze seznamu možných ženichů, on jí byl zaujat, hned jak ji uviděl. Do toho se míchají ostatní nápadníci, jiní známí, příbuzní a sourozenci.
Čtenářkám, které čtou výhradně hodnotnou literaturu nedoporučuji, mě to ale pobavilo.

historické romance

Jo Beverley
britská, 1947 - 2016
2007  78%Smluvený sňatek
2004  84%Nespoutaná dáma
2002  85%Černý markýz
2005  83%Hříšná dáma
2005  79%Pokušení

Kniha Vždyť jde jen o manželství je v