Vždycky zbývá naděje

Příběh dívky, s níž má její ambiciózní otec velké plány. Přinejmenším musí být manekýna. A tak Míša chodí na cvičení, učí se tenis i nezbytnou angličtinu. Stačí však málo a vše se zcela změní - i otcovy city.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30723/vzdycky-zbyva-nadeje-30723.jpg 3.421
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ann98
08.09.2017

Krásná knížka o tom, jak chce z Míši její ambiciózní otec (i když takovému člověku se ani otec říkat nedá) udělat Top modelku. Už v 7 letech chodí Míša fotit, musí dodržovat přísnou dietu, chodit na výuku angličtiny a na tenis. Připadá mi to šílený, vždyť toto vůbec není dětství. Ani se nedivím, že Míša stále více zameškává školu, dokonce propadá ze dvou předmětů. Sice ji nakonec přijmou na soukromou školu, ale jen díky jejímu vlivnému otci, který to umí zařídit. Pak se stane "malá" nehoda a vše se změní - nechápu, jak se můžou změnit i otcovy city, vždyť je to její vlastní táta a měl by ji mít rád ať je jakákoliv!

MíšaK.
10.03.2015

Knížku jsem měla přečtenou za jeden den. Byla hezká a zajímalo mě, co se stane na konci, když velká část knížky byla psaná ve vzpomínkách. Nechtěla bych mít Míšin život, naplánovaný otcem.

Kubejka
10.08.2014

Asi bych nechtěla mít život jako Míša, naplánovaný otcem. :) Mám tu knížku rozečtenou a zatím mě baví. Nevím jak to bude ke konci. :)

sabca
08.11.2012

Velmi hezká knížka, jak se během chvilky změní veškeré plány a Míša musí změnit své priority.

Lucka66
15.04.2012

Krásná knížka o tom jaké to je když vám rodiče naplánují život a nedají vám žádnou šanci postavit si ho po svém..

Zuzana Francková

Zuzana Francková