Vždycky je to manžel

Vždycky je to manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389290/bmid_vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 4 341 114

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

It's Always the Husband , 2017

anája
11.10.2023 5 z 5

Napínavá kniha, moc se mi líbila.

Kira747
28.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Hodne me bavily pasaze z minulosti, skolni leta. Konec me vlastne dost potesil, mirne zadostiuceni pro Griffa. Prima cteni, od autorky je to ma druha kniha a na stolku cekaji dalsi dve.

evin84
06.07.2023 3 z 5

Kniha mě moc nebavila ale finální zvrat mě překvapil.

leami
30.06.2023 2 z 5

V té knížce nebyla jediná sympatická osoba. Snad jen Tim. Nečetlo se to špatně, ale za chvíli si nebudu z děje pamatovat asi nic. Knihy, kde jsou hromady alkoholu a drog prostě nezvládám.

Knihomolka506
18.12.2022 5 z 5

Pokud má člověk kamarádky, je to ten nejlépe strávený čas. Do té doby než se něco zvrtne...
Aubry přichází na prestižní školu s minimem peněz v kapse. Ale to by ji až tak nevadilo, dokud nepozná premiantku a dcerku boháčů Katie a svou druhou spolubydlící Jenny. Trojlístek se brzy spřátelí a přijme pozvání na akci ke konci semestru. Jenže ta nedopadne ani zdaleka tak dobře jak bylo původně v plánu. Zlověstný pohled smrti padne do očí tomu nejbližšímu člověku.
Současnost:
Holky teď už dlouholeté přítelkyně se po dlouhých letech ocitají zpět na místě činu. Zde se tehdy stalo neštěstí. A jak se zdá, minulost se bude opakovat . Tragédie tentokrát jedné z BFF (až na výjimky) změní vše...

Tom.Majka
25.10.2022 2 z 5

Za mě takový průměr, začátek knihy mě nebavil,trochu spád to dostalo až ve druhé polovině knihy.Jak čtěte a odkrývají se tajemství, říkáte si, že víte kdo to udělal a po pár stránkách zase obrat a jste na začátku hádání, takže závěr byl překvapením.
Ale od autorky jsem četla lepší knihu.

tess.de.veles
25.08.2022 4 z 5

Nebylo to zas až tak špatné....:-) Četla jsem od aurorky lepsí, ale i horší...

Youn@n
03.04.2022 2 z 5

Knížka mě zklamala, vůbec mě nebavila. Táhlo se to... Má lepší knihy.

putpuda
20.01.2022 4 z 5

Kniha se moc dobře četla. Mě bavila víc druhá část knihy, kde "někdo" z hlavních aktérů zemře a rozjíždí se vyšetřování. Dost se opakuje co-kdo-kde a s kým, ale myslím, že to příběhu nijak neuškodilo. Tuto autorku jsem si dost oblíbila a už se těším na další knihu. Nejvíce se od ní líbila Žena, která věděla příliš mnoho ;)

JancaKube
15.10.2021 5 z 5

Kniha mě bavila. Libilo se mi vypraveni z vysoké. První polovina mi ubilhala rychleji nez druha. Konec nenadchnul ani neurazil.

Bebe2004
26.09.2021 5 z 5

Ani tahle knížka od autorky nebyla zklamáním. Příběh byl napínavý, čtivý a velmi překvapivý. Když už to vypadá, že je konec, přijde finální zvrat. Styl psaní mi vyhovuje, děj hezky plyne.

BariEli
16.09.2021 5 z 5

Mně příběh bavil. Přišlo mi to zajímavé a napínavé až do konce. Když už si myslíte, že víte, zase se vše otočí. :-)

Denisa121
26.07.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Příběh promyšlený, každá postava měla co skrývat a když už člověk myslí, že ví, kdo je vrah, přijde další zvrat. Kniha je napínavá a vrah opravdu odhalen až na samém konci. Doporučuji.

i.stefany
11.06.2021 5 z 5

Velmi povedený vztahový příběh. Tři nerozlučné kamarádky na život a na smrt. Vyprávění jejich příběhu začíná seznámením na vysoké škole a pokračuje spletitými osudy i po dvaceti letech. Autorce se opravdu podařilo proplést osudy všech dívek tak šikovně, že do poslední stránky není jisté, kdo zločin spáchal. Užívala jsem si popisy studentských let na koleji, rozdílnost povah všech tří dívek, i tu jejich vzájemnou lásku hraničící s nenávistí... Divím se, že kniha má docela nízké hodnocení.

slaska77
15.05.2021 4 z 5

Opravdu napínavé, propletené a krásně vykreslené, od začátku až do konce. Na odpočinkovou literaturu povedené a vše dokonale vyváženo, určitě doporučuji.

micha-ella
07.05.2021 1 z 5

Zdlouhavý, nezáživný, spíš pro náctiletý, nebavilo, vydržela jsem to docela dlouho, ale dost!

JaKa1974
05.04.2021

No tak to je něco. Knihu jsem přečetla za dva volné dny. Ke konci mě to nutilo číst a číst, knihu neodložit. Opravdu až na poslední straně se dozvíte, jestli to byl manžel, nejlepší kamarádka nebo někdo jiný... Doporučuji si přečíst tomu, kdo má rád napětí.

Bara52
28.02.2021 4 z 5

Moc se mi libila, krasne se cetla, nemusela jsem moc premyslet, davala smysl, do posledni chvile jsem nevedela, jak to dopadne.

Ver1982
19.02.2021 5 z 5

Opět se ukázalo, že mé detektivní schopnosti jsou mizivé. Mně se knížka líbila. Takové pohodové čtení.

KatyM.
05.01.2021 4 z 5

Kniha se četla dobře, napínavý děj, konec překvapivý.