Vždycky je to manžel

Vždycky je to manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389290/bmid_vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 4 341 114

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

It's Always the Husband , 2017

Misi78
19.04.2019 4 z 5

Výborný odpočinkový román, který se četl sám. A ten závěr jsem fakt nečekala. :)

intelektuálka
13.04.2019 3 z 5

Problematika přátelství tří studentek - dlouze rozepsaná na téměř 400 stranách ...

Každá z nich je jiná - ale přesto se sobě zaváží slibem...

A samozřejmě dochází k narušení - copak v mládí mohou tušit, kam je život přivede ?

Díky tragedii je spojí temné tajemství - a to se táhne životem, až přijde okamžik, kdy je zúčtování ...

Vražda nebo sebevražda ? A kdo je vrah ? je to opravdu manžel ?

Opět nic nového v tematice příběhu - proto hodnotím jako průměr .

oolinkaa
04.04.2019 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila. Toto téma mě velmi baví a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Kdo má rád autory jako Paris či Lapena, přečtěte si tuto knihu. Zklamaný nebudete

JessieEx
31.03.2019 3 z 5

3,5*
Nemůžu si pomoct, ale toto je druhá Liane Moriarty. Nejde ani tak o pořadí, i když Liane s tímhle stylem románů přišla dřív, ale i celkový dojem je horší. Čtení mě sice bavilo, ale vadilo mi, že se asi půlka příběhu odehrává někde na kolejích, kde se setkávají tři holky a ani jedna mi nepřijde normální. Jedna si ujíždí na drogách a sexu, druhá je sobecká šprtka a ta třetí se snaží hrát na obě strany a být jako její kamarádky. Psychologické vykreslení postav mi ale bohužel připadalo docela nevěrohodné. Zápletka mi připadala hodně "Moriartovská", bylo tam tajemství, o kterém věděla jen hrstka lidí, škoda že už v půlce knihy bylo vše prozrazeno. Obálka je krásná!

martina7199
29.03.2019

Na 2. pokus jsem se začetla. Nijak strhující mi však nepřišla. Kniha je opravdu dost průměrná.

Adriana.82
28.03.2019

Ne ...nejde mi to .....nezacetla jsem se ....nedocitam .....zdržuji se hodnocení .....

Jájinka
14.03.2019 2 z 5

Velká nuda, divím se, že jsem se donutila ji dočíst...

BlueTer
03.03.2019 4 z 5

Mě se kniha líbila, má sice i své zápory, ale já ji osobně měla přečtenou za tři dny!
V knize jsou tři nejhorší části, kdy se všechno točí kolem Kate, linky s k uzoufani nerozhodnou Aubrey a část, kdy si detektiv může dělat úplné kraviny a prochází mu to. Asi takhle Kate mi nebyla protivná, protože měla špatnou povahu, ale protože mi přišlo, že ji miluje snad i sama autorka.

Ale na druhou stranu příběh rychle odsýpá, nedrhne, moc dobře se čte a konec mě osobně velice překvapil, vlastně každý nakonec dostal to, co si zasloužil. Myslím si, že každý z nich měl nějaký důvod, vidět Kate mrtvou. A to jak se linky prolínají je taky úžasné :)

Maňule
02.03.2019 5 z 5

Bezva oddychovka, četla se mně dobře, postavy nijak sympatické, jak bývá v těchto thrillerech už skoro pravidlem a závěr mě fakt překvapil :). Asi brzy nebudu vědět o čem kniha byla, ale teď jsem spokojená.

ctenarkaEva
24.02.2019

Mně se bohužel nepodařilo se do této knihy začíst. Třeba někdy příště.

Hope80
24.02.2019 3 z 5

Do půlky knihy o ničem, jsem člověk co knihy nevzdává, ale nebylo k tomu daleko. Od půlky zlepšilo,ale víc než průměr dát nemohu. Čekala jsem od ní víc.

lenkaBajza
14.02.2019 4 z 5

S mírnými rozpaky uděluji čtyři hvězdičky. Z počátku jsem byla nadšená z nevšedního tématu, přirovnala bych to k "vyspělé" detektivní young adult pro ženy:).
Četlo se dobře, hlavně první polovina knihy, kdy se děj odehrával před 20 lety. Autorka se mohla více věnovat současnosti, kdy ještě nikdo neumřel, ale to je pouze můj subjektivní názor. Druhá polovina knihy-vyšetřování, už tak svižná nebyla. Mrzelo mne, že jsem hned odhalila pachatele (alespoň spolupachatelé byli překvapením). I tak sem ale musela dočíst až do poslední kapitoly, abych se o všem ujistila/odhalila. Některé otázky zůstaly nezodpovězeny.
Ale nevšední odpočinkové čtení, doporučuji.

MíšaS.
11.02.2019 4 z 5

Musím souhlasit, že události před 20. lety se četly lepe, ale i tak je to podstatně lepší kniha než všechny ty "bestsellery", kterých je teď jak hub po dešti. Až do poslední stránky nevíte, kdo je vrah, nebo alespoň já měla jiný tip, i když jsem nebyla zas tak daleko :)

manicka63
07.02.2019 4 z 5

Četla se dobře

Gallaxy
06.02.2019 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě oparvdu zaujala. Četla jsem všude a pořád. První polovina měla spád. Ale konec byl na můj vkus možná až příliš překombinovaný. Nicméně dávám plný počet a těším se na další knihu této autorky.

J.x
05.02.2019 4 z 5

Konec mě překvapil a musím přiznat, že se mi moc nelíbil. Za ten konec strhávám bodík. Lépe se mi četla první půlka příběhu.

EvkaB7
31.01.2019 5 z 5

Tak jsem si říkala po přečtení některých komentářů, co jsem si koupila za hrůzu, ale já jsem spokojená, dostala jsem to, co jsem od knihy očekávala. Čtivý příběh, přečtený v rekordním čase, bezvadně vykreslené postavy, tajemství a pachatele, kterého jsem tedy opět nečekala :). Za mě skvělý, odpočinkový psychothriller.

boruvkovy_kolac
31.01.2019 odpad!

Ne, ne, NE! Velké zklamání, kniha se táhne, děj o ničem, postavy nesympaticke, čekala jsem na konci aspon nejaké wow, to jsem nečekala, coz se nekonalo. Po tolika stránkách už vás ani moc nezajímá, kdo zabil nějakou rozmazlenou fetku.

alnahu
28.01.2019 2 z 5

Z této knihy jsem taková rozčarovaná. Začátek knihy byl čtivý -střídala se současnost s minulostí před 20 lety .Příběh tří kamarádek z univerzity, mě ale nenadchl, všechny mě byli nesympatické. Konec nepřekvapil-za mě průměrná kniha ,kterou jsem dočetla s vypětím sil.(ha, ha)

Janynka
22.01.2019 2 z 5

No....Jsem z ní trochu rozpačitá...Začátek v pohodě,děj celkem dobrý,ale rozuzlení a konec mně nijak zvlášť nenadchly... Tak nějak zameteno pod koberec a já se těšila na vyvrcholení detektivního pátrání. Takže spíš průměr.