Vyučujeme jógu

Vyučujeme jógu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225475/mid_vyucujeme-jogu-eYQ-225475.png 4 5 2

V této nejuznávanější učebnici jógy na světě a komplexním průvodci pro instruktory naleznete nezbytné základy a techniky, praktické a podrobné informace o vyučovacích metodách, principech řazení ásan, základní informace o 108 pozicích (ásanách), techniky pro vyučování meditace a dýchání (pránájámy), filozofii jógy, historii vyučovacích technik a metodik, téměř 200 instruktážních fotografií a mnoho dalších potřebných informací. _ Autor Mark Stephens, uznávaný učitel jógy a školitel učitelů vás provede procesem utváření a ukotvování se v učitelské profesi. Tato učebnice by neměla chybět v knihovně žádného budoucího učitele, školitele, nadšeného jogína či náročného studenta.... celý text

Gabba99
09.01.2019 4 z 5

Skvěle zpracovaná kniha nejen pro lektory, ale i pro zájemce, kteří se chtějí seznámit se základy historie jógy, jejich styly, základy anatomie v józe a hlavně podrobně popisuje jógové pozice se zřetelem na možné kontraindikace.

petrucha86
15.03.2017 5 z 5

Velmi dobře sepsaný "průvodce" pro učitele jógy. V knize jsem vždy nalezla vše, co jsem potřebovala.