Vyučování nefritového draka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Taoistické metody probouzející mužskou sexuální energii obsažené v této knize ukazují, jak mohou taoistické sexuální praktiky pomoci mužům dosáhnout nesmrtelnosti zlepšením sexuální zdatnosti. Autor pokračuje v práci zahájené knihou Vyučování Bílé Tygřice, zkoumáním specificky mužské úlohy v taoistické sexuální transformaci. Cílem Nefritového Draka je dosáhnout zdraví, dlouhověkosti a nesmrtelnosti prostřednictvím vnějšího a vnitřního systému ke zvětšení a nahromadění Tří klenotů taoismu ťing (sexuální a fyzická energie), čchi (dech a životní energie) a šen (spirituální a mentální energie). Autor představuje devět cvičení Nefritového Draka, která posilují erekci, zvětšují penis, zvyšují množství a kvalitu semene, zabraňují předčasné ejakulaci a posilují sexuální energii. Také se podrobně zabývá dávnými taoistickými praktikami dýchání, meditace a technikami sexuální stimulace umožňující mužům zvýšit sexuální sílu pro vytvoření elixíru nesmrtelnosti. Tato učení, předávaná v nepřetržité tradici téměř 3000 let, jsou pro zdraví mužů stejně důležitá dnes, jako byla v době jejich objevu. Hsi Lai přináší celou řadu technik a praktik, které mužům dovolí vést vitální a aktivní sexuální život i v pozdním věku což je pravá zkouška nesmrtelnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54438/vyucovani-nefritoveho-draka-ZXO-54438.jpg 51
Žánr:
Literatura naučná
Vydáno:, Pragma
Orig. název:

Sexual teachings of the Jade Dragon (2002)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Vyučování nefritového draka

ona_vi
11.06.2013

Podstata muže s velkým M, pochopení toho, o čem sexualita je, pro klasické evropské 5 minutové kohoutky je to docela návodné, ale je hodně těžké se tímto směrem vydat :-)

Můj poslední pokus s drakem byl korunován tím, že nefritový rozhodně nebyl.

Uvidíme, jak to bude s mým novým panenským drakem :-)

Tao je cesta a cesta je tao, ve všem, co v životě je :-) Boj a neboj, tady v oblasti, která je v Evropě těžce zablokovaná :-)


Štítky

sex

Autor a jeho další knihy

Hsi Lai

Hsi Lai

Kniha Vyučování nefritového draka je:

v Přečtených2x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit7x
v dalších seznamech1x