Vytváření hojnosti

Vytváření hojnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48580/vytvareni-hojnosti-48580.jpg 4 24 3

Hojnost je zážitek, ve kterém jsou naše potřeby naplněny a naše touhy spontánně vyplněny. V poznání existuje síla, stejně tak v touze a duchu a tato síla je v nás a je klíčem k dosažení hojnosti.

Literatura naučná

Vydáno: , Pragma

Creating affluence , 1993

Aghatte
Aghatte
19.12.2021 5 z 5

Všechno už máme a čím víc dáš, tím více dostaneš.

sira
sira
15.09.2016 5 z 5

Jak autor sám uvádí, kniha obsahuje velmi koncentrované informace, které je třeba si přečíst vícekrát - což je čtenářům i doporučeno. V útlé knize nalezneme vše, co nám k hojnosti pomůže. Skvěle napsané, určitě se k ní budu průběžně vracet.

Lens
Lens
11.02.2016 5 z 5

Vytváření hojnosti – Pan Deepak Chopra, lékař

'Vytvořte si tolik bohatství, kolik si vaše srdce přeje.'

Knihu autor věnoval všem, kteří se rozdávají, protože poznali, že se musíš zcela a úplně rozdat, abys dostal. A třeba i hojnost celého vesmíru ! :-).

Každý z nás cítí, že je jeho právem žít v hojnosti, nespoutanosti a dostatku. Jsou totiž naším přirozeným právem. Tak velcí jsme.
Necítíš-li tento stav, trpíš, žaluješ, prosíš, manipuluješ,čaruješ, proklínáš, nebo se straníš všech včetně sám sebe.

V úvodním slově vysvětluje pan doktor princip duality, na krásném příběhu o dvou aspektech zdánlivě téhož; jen jeden však vede k bohatství a hojnosti. Jít za tím, co ti dává smysl, sledovat svou vášeň a radost. Ačkoliv je výběr na tvém uvážení, jen jedna cesta vede k cíli. A to je z příběhu zřejmé.
V závěru autor uvádí, že náš vnitřní svět a naše touha jsou síly, jež vedou k cíli. Zdůrazňuje význam poznání.
A taková je i moje zkušenost.

Jedním z takových významných poznání je např. i tato kniha.
Autorova zkušenost říká, že budeš-li ji mít celý život na paměti, budeš-li pozorný k těmto slovům, vstoupí do tvého života nikdy nekončící hojnost ve všech jejích podobách.
A to už přeci stojí za to!
Já vím, jak výjimečný je tento muž, ale o tom, potom.
Jaroslava Švajcrová

Deepak Chopra