Vytočenej na Maxx

Vytočenej na Maxx https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 522 116

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

Dela90
19.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Maxx, bručoun, majitel autodílny, neskutečně sexy chlap si podá inzerát na Dívku Pátek aneb holku pro všechno, která se mu postará o dům, účetnictví i firmu. Ozve se mu kluk jménem Charly, který nabídku přijme. Den před nástupem do práce, se Charlynn a Maxx potkávají v baru, propukne u nich chemie a skončí spolu v posteli. Na druhý den se Maxx dozvídá, že kluk, kterého čekal není Charly, ale Charlynn - ta zrzka, se kterou strávil předešlou noc. Už od začátku je jasné, že to s ní nebude lehké, je z ní totálně vytočený a taky pořádně nadržený. Zrzka kromě toho, že je neskutečně pracovitá a cílevědomá, tak je taky neskutečně drzá a tvrdohlavá. S Maxxem má stejný problém jako on s ní, vytáčí ji, ale taky ho moc chce. Nicméně udržet si práci je pro ni teď na prvním místě, takže se snaží pracovat opravdu svědomitě, aby neměl potřebu ji vyhodit. Ona mu začne dokazovat, že se na to místo hodí nejvíc, totálně mu přeorganizuje domov, dílnu a taky začne pomalu pronikat do jeho hradeb okolo srdce. Co myslíte, jak to nakonec skončí?

V celé knize je toho ještě spousta, zrada, kterou zažil Maxx a přes kterou se nemůže stále přenést. Minulost Charly, která ji dovedla právě na toto místo. Situace, které prožije v městečku. Okamžiky, kdy to mezi hlavními hrdiny jiskří nebo naopak ty, kdy by se napětí dalo krájet. A pak taky ty jejich neustálé slovní přestřelky, kdy jsou na sebe hnusní a pak najednou bum erotická scéna. Výrazy typu: brnkačka, panenko skákavá - aneb celá Charly. Knížka je nabitá příběhem, emocemi, pikantními scény, láskou, porozuměním, chtíčem, bolestí, ale i štěstím.

“Naše hlavy to k sobě táhlo jako magnet. Sklonil jsem se, ona si stoupla na špičky a naše ústa se přiblížila. Vzájemně jsme ochutnávali svůj zrychlený dech. Zlehka jsem j přejel po rtech a vnímal šťavnatou plnost jejích chvějících se úst.”

“Pousmál se a zavrtěl hlavou. O to se neboj, Zrzko. Mám v plánu bejt mimořádně vrčavej, když jde o tebe.
Díkybohu. Bohatě se ti za to odměním.”

Já jsem strašně ráda, že jsem se k ní konečně dostala a mohla si ji přečíst, protože tohle byla opravdu pořádně vytočená jízda se vším všudy!

adela2230
12.05.2022 5 z 5

Příjemný oddechový příběh. Určitě upoutá a nutí přečíst skoro najednou. Je to dost sázka na jistotu v tomhle žánru.

luzajickova
04.05.2022 5 z 5

Na autorku jsem narazila, když vyšel Bentley, což je první díl ze série Vested Interest, která mě zaujala, ale vzhledem k tomu, že nechci rozečítat série, jsem se rozhodla s ní počkat. A najednou jsem uviděla tuto knihu, jenž mě naprosto odrovnala.. Jelikož jsem od autorky nic nečetla, tak jsem netušila, co mám očekávat a obávala se. Každopádně se mi ihned zalíbil styl psaní i příběh, který vypráví o mrzutém a zlomeném Maxxovi, co má dílnu a také nedůvěru v lidi, ať už jde o kohokoli, minulost ho dost poznamela.
Nakonec se mu život obrátil na ruby, vše se změnilo příchodem vichřice jménem Charly do jeho života. To bylo něco, ty její výrazy jako "brnkačka", "koukej nadrát" apod. Maxx z ní byl celý bez sebe. Charly makala jak jen mohla, každou chvíli Maxxovi dokazovala jak moc si tu práci zaslouží a může jí věřit. Maxxe nejde nemilovat, i přesto jak stále brblal a štěkal, byl úžasný a měl o Charly opravdovou starost. Též ji chránil, líbilo se mi jak se k sobě chovali a jak to mezi nimi fungovalo. A Mary? Byla úplné zlatkoy, hned si s Charly padly do noty a pekly koláče, které Maxxouš zbožňoval. Nesmím zapomenout zmínit Rufuse, přestože měl v příběhu jen menší roli, byl užasný. O tom parchantovi co se snažil ublížit Charly ani nemluvě, spíš teda o dvou parchantech. Charly byla svá, což se mi na ní líbilo nejvíc, jelikož měla skvělé nápady, na nic si nehrála a všechno říkala na rovinu. Vážila si každé maličkosti, ze které měla obrovskou radost. Bretta a Stefana jsem si velmi oblíbila, byla s nimi sranda. Zajímá Vás, jak probíhal příběh mezi vichřící jménem Charly a bručounem Maxxem? To se dozvíte, pouze když si přečtete tento jedinečný příběh. Nebudete litovat.

Lucika002
20.04.2022 5 z 5

Nádherná kniha!

Lofda
10.04.2022 5 z 5

V rámci žánru musím hodnotit plným počtem, tady bylo úplně všechno jak má být. Vtip, romantika, pro mě neznámé prostředí opravny aut.. Milá oddychovka, ráda doporučím.

Saryinka
09.04.2022 5 z 5

To byla po dlouhé době tak skvělá romanťárna! Až je mi fakt líto, že jsem to už dočetla a nemůžu si to přečíst poprvé znovu.
Tohle fakt chcete číst.

B.Garden
22.03.2022 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Maxxe sem si zamilovala, jeho chování a vrčeni a hlavně jal byl ochranářský k Zrzce. Děj se krásně a rychle četl. Bavila sem se dialogy mezi hlavními postavami. Doporučuji!

georginaa
22.03.2022 5 z 5

No po dlouhé době úžasný příběh, smála jsem se od začátku až do konce a zjistila jsem, že mě úsměv provázel ještě celý den po přečtení. To se opravdu povedlo a z mého hlediska tak nejlepší kniha od M.M. I když ostatní jsou též pěkné. Vyložené jsem si užívala bručouna Maxxe a prostořekou Charlyn. Ty dva se fakt hledali, až se našli.

Kiwicatko
21.03.2022 5 z 5

Maxx byl uzasnej….nemam rada slunickove typy, takze Maxxe jsem si vylozene uzivala :) a slovni spojeni Charly byla skvela. Uplne jsem ji videla tam stat v tech jejich modnich kreacich, ktera Maxxe dohanela k silenstvi, a do toho ty jeji prupovidky :D

kacenka6144
21.03.2022 4 z 5

Knížky téhle autorky mám ráda. Příběh Maxxe a "zrzky" Charly - jejich popichování, slovní souboje - má to švih, má to šťávu a 350 stran bez nudy.
Užitečná jako jeptiška v bordelu?!?! :-)

keiko33
19.03.2022 4 z 5

Moja prvá kniha od autorky a musím povedať, že na začiatok to bolo fajn. Určite som z knihy nepadla na zadok. Čakala som na základe vysokého hodnotenia viac. Áno bavila som sa, najprv mi tie Charlynine slová liezli na nervy, ale potom som si zvykla a bolo to celkom zlaté. Ale príbeh v celku nič moc. Mala sexi Zrzka sa snaží skrotiť veľkého zatrpknutého medveďa. Tie ich doťahovačky boli super, hoci na môj vkus toho sexu tam bolo veľa. Štýl autorky mi až tak nesedel, neviem či je to prekladom, ale pôsobil tak zastaralo, ako by to písala staršia autorka. Chýbala mi tam nejaká dráma, možno nejaká hádka, rozchod. Proste kniha bola len o poznávaní a postupnom zamilovaní. Bolo to milé, sladké, ale ľahko zabudnutelné. Obálka mi moc ku knihe nesadla, hodil by sa na ňu starší muž, pôsobí mlado. Kniha fajn, taká oddychová.

lucie3944
16.03.2022 4 z 5

To může být. Odsýpalo to, bylo to vtipné, smutné, a hlavně čtivé. Moc se mi to líbilo. Normální lidé, uvěřitelný děj, rychle to běží. Klidně si to dám někdy znovu.

astra3
15.03.2022 5 z 5

Velmi povedené, čtivé.

tefree
14.03.2022 4 z 5

Za mě jednoznačně nejlepší kniha od této autorky, kterou jsem doposud četla. Hodně se mi líbilo, že příběh vypráví o obyčejných a normálních lidech. Už jsem trochu potřebovala odpočinek od všech těch dominantních milionářů, hollywoodských hvězd a nebezpečných mafiánů.
Příběh jednoduše plyne, bez nějakých větších zvratů, ale přesto nenudí. Především díky vzájemnému kočkování mezi Maxxem a Charly. Konec je přesně takový, jaký se od těchto knih očekává, nicméně i tak vykouzlí úsměv na tváři.

KarolínaKájink
13.03.2022 5 z 5

Úžasná kniha, velmi dobře se četla, děj neměl chybičku. Rozhodně doporučuji si přečíst.

Jita160
10.03.2022 5 z 5

Tady nemohu jinak než dát plný počet hvězd...Krásný, svěží ,humorný a sexem nabitý příběh dvou skromných lidi ,kterým život hodil pár klacků pod nohy.
Moc jsem se bavila a příběh si užila od první stránky až po tu poslední.
Rozhodně doporučuji!!!!

Toledo
09.03.2022 5 z 5

Tak tahle kniha měla vše, co si čtenář může přát. Maxx a Charlyn byli oba naprosto úžasní a já nemohla knihu odložit. Určitě jeden z těch nejpovedenějších románu pro ženy / erotiky co jsem četla.
Moc se mi libílo prostředí, do kterého to bylo zasazené a "obyčejnost" hlavních postav. Určitě doporučuji !

biki
06.03.2022 5 z 5

Když jsem ve Výměně roli vzala autorku na milost, zkusila jsem to s ní znovu. A dobře jsem udělala, protože se mi tato kniha líbila ještě víc. Jak už bylo řečeno v předchozích komentářích i já musím ocenit, že oba hlavní hrdinové byli v podstatě docela obyčejní pracující lidé s běžnými problémy, kteří vyrůstali v milujících rodinách, a které jen potkala smůla. Pravda, v případě Charly to mělo větší následky, které se ale Maxxovi podařilo bezvýhradně napravit. Celý příběh znamenal takové pohlazení na duši, zvlášť potřebné v této době.

Radka1727
05.03.2022 4 z 5

Tentokrát to bylo z jiného soudku než jsme od autorky zvyklé. Bylo osvěžující, když byl hlavní hrdina obyčejný chlap, žádný zazobaný kravaťák s vlastním tryskáčem ....

lihate
05.03.2022 5 z 5

Tak tohle byla pecka!

Příběh automechanika Maxxe, který vlastně neměl moc štěstí na lidi kolem sebe a jedný zrzavý holky, která se snažila utéct před svým dosavadním životem.

Musím říct, že jsem ani nečekala, že mě tahle kniha tolik chytne. Ale opak je pravdou. Četla se skoro samo, navíc kousavé rozhovory mezi rozmrzelým , protivným Maxxem a sympatickou, milou Charlyn tomu dodávaly ještě něco navíc. Navíc jsem se dost bavila u jejich hry s oblečením a neustálým špičkováním.

Moc se mi líbilo, že to nebylo z prostředí bohatých lidí, nejlépe ještě s firmou na Manhattanu... Ale byl to příběh z vesnické autodílny, kde se široko daleko všichni znají a nemají ani ponětí o tom, jak jedna holka dokáže změnit životy jim všem.

Všem knihu doporučuji!

"Nikoho nemůžete změnit. Buď lidi milujete takové, jací jsou, nebo je nemilujete.“

"Nech ten den odejít. Prostě ho nech za sebou."