Vytočenej na Maxx

Vytočenej na Maxx https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 522 116

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

dooky
18.01.2023 5 z 5

Knihu jsem měla koupenou už hodně dlouho, ale pořád jsem jí odkládala. Chyba! Bylo to skvělé. Je to předvídatelné, je tam hodně erotiky..Ale fungovalo to. Charlyn a Maxx mě moc bavili.

Mišule_11
14.01.2023 5 z 5

Páni! Tak tento příběh určitě doporučuji! :)
Dal mi všechno, co jsem potřebovala - byl neuvěřitelně čtivý, Charly i Maxxe jsem si ihned oblíbila, oba byli sympatičtí a také jsem se u něj zasmála, protože ani jeden na toho druhého mezi sebou vtípky rozhodně nešetřili :D

Laf
28.10.2022 5 z 5

Knihu bych rozhodně zařadila na nějaký top seznam. Skvěle napsaný příběh, do kterého jsem se pustila a bavil mne do posledního slova. Za jeden den jsem ho zhltla. Na příběhu se mi líbili také postavy, které mne bavili svým špičkováním. Knihu jsem si užila a všem doporučuji :)

LucijeT
27.10.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších od Melanie, moc se mi příběh líbil a obecně u téhle spisovatelky mam ráda, že příběhy dotahuje do konce a člověk si ten happy end užije. Je fajn mu nevěnovat jen 2 stránky :)

Janulkaxxx
24.10.2022 3 z 5

Nevím jak knihu hodnotit. Byla by to milá oddechovka, možná až moc jednoduchá, žádný velký děj, vše šlo jako po másle až byla svatba..... která tam nakonec ani nebyla rozepsaná, takže konec knihy se prostě utnul a napsal do epilogu. Navíc mi příjde, že se vše zbytečně točilo kolem sexu, což mi na takovou oddechovku moc nesedělo.

Belgarion
21.10.2022 3 z 5

Milá oddechovka, nepřekvapila, neurazila.

Michelleee
07.10.2022 5 z 5

Tohle mě fakt bavilo a krásně se četlo. Charlyn "zrzka" je neskutečně pracovitá a cílevědomá a taky drzá. Maxx je bručoun, který potřebuje pomoc a tak zadá inzerát na internet. Práce bude v jeho autodílně a domu. Smála jsem se od začátku až do konce. Určitě doporučuji.

MAU256
02.10.2022 5 z 5

Příběh zraněného nabručeného Maxxe a "Zrzky", která se dostala do špatně situace, ale jen tak nezalekne. Bylo to dosti předvídatelné, ale to přece vůbec v těchto romantických knížkách nevadí. Bylo to krásně čtivé, romantickým dušičkám doporučuji.

Marci_Vaj
10.09.2022 5 z 5

Jo, pěkný, super, dlouho jsem ji odkládala a ani nevím proč, ale přišla na ni řada v pravou chvíli :) Moc pěkné...Maxx pecka, Charly taky super. Celý to bylo takový s úsměvem na tváři :) ( výjimečně jsem četla i za chůze po venku, nějak nešlo se odtrhnout ) :-D

hlavajda93
07.09.2022 4 z 5

klasická romanťárna s předvídatelným koncem, ale něco mi u ní chybělo

Nermal
17.08.2022 5 z 5

Tuto knihu jsem chtěl původně přeskočit, ale později jsem si přečetl anotaci - koncept vášnivé zrzky mě zaujal.
A hle! Namísto prachatého kapitalisty a mladé asistentky tu máme o poznání chudšího mručouna a holku zcela bez peněz. Musím říct, že tohle balení klasického příběhu se moc povedlo! Je totiž o poznání pravděpodobnější pohádkou pro dospělé, takže se i moc dobře četlo. A tak můžeme v přímém přenosu sledovat kultivaci nedůtklivého muže s dobrým srdcem i jeho zanedbaného příbytku. Jakmile si ho vezme do parády přitažlivá žena, co se nebojí žádné práce, zachrání ho před zpustlostí a samotou. Vše se spoustou humoru, erotiky a s neotřelým příběhem.
No řekněte, kdo z nás by se nenechal zachránit taky?

Gabriela456
07.08.2022 5 z 5

Vtipná oddechovka. Přečteno za jeden den, mohu pouze doporučit. Určitě se ke Maxxemu a Charlyn vrátím.

gossipavlina
21.07.2022 4 z 5

Oddechovky tohoto typu jsou fajn, protože předem více, co od nich můžete čekat. Bavily mě slovní přestřelky mezi Maxxem a Charlyn.
Celý příběh byl fajn, odpočinkový, čtivě napsaný. Takže jsem byla vcelku spokojená. Maxx mi moc sympatický nebyl, obecně mě nebaví týpci s majetnickými sklony. Vůbec mi to nepřijde sexy. A jsem alergická na „poštěkávání" na lidi kolem.
Na léto doporučuji.

Artep071
13.07.2022 5 z 5

Další neuvěřitelně povedený úžasňákový příběh ... od začátku do konce jsem se culila jako měsíček na hnoji :) moc milé, vtipné, živé, miluju její odvážné a skvělé hrdinky :) Melanie umí vtáhnout do děje takovým způsobem, že se ztratíte a prožíváte její písmenka .. neuvěřitelný dar ... neuvěřitelný talent ... doporučuji si přečíst :)

Terka18
10.07.2022 5 z 5

Nejde slovy popsat dokonalost příběhu. Chtěla bych zažít to co Charlyn s Maxxem. Knihu jsem si zamilovala po prvních stránkách. Autorka nezklamala. Úžasný příběh!!!

janka80
17.06.2022 5 z 5

Úžasná knížka. Opravdu jsem se bavila. Byla to první kniha od této autorky a rozhodně si od ní ráda přečtu další.

Maggie686
17.06.2022 5 z 5

Krásná knížka, plynule se čte, a je tam hodně vtipných scén. Určitě doporučuji

Maggie686
05.06.2022 5 z 5

Krásná knížka, u které jsem se hodně nasmála :D do chmurných dní ideální ;)

Sysel
23.05.2022 5 z 5

Velice pěkné čtení

bekule
23.05.2022 5 z 5

Tak takhle mě už dlouho žádná kniha nepobavila. Po náročné četbě klasiky největší ale taky beznadějně depresivní jsem potřebovala něco hodně pozitivního . A tohle byla trefa do černého, vtipné , zábavné , s touhle dvojicí jsem se fakt nenudila a jen tak je z hlavy nedostanu.Maxxovo věčné vrčení , Charlynny oblečky i průpovídky, té holce nedokázalo nic zkazit dobrou náladu a nic ji nerozhodilo. A vůbec nebylo na škodu těch několik happy endů.