Vytočenej na Maxx

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/big_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 4.6171
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx, 2020

Kniha Vytočenej na Maxx

mimisko
včera

Tuto autorku jsem po přečtení Kontraktu odložila do škatulky ,,nebudu už číst" ale hodnocení a zdejší komentáře vzbudily zvědavost a tak jsem si příběh Zrzky a Maxxe nakonec přečetla. Zaplaťpánbu konečně romance, kde hlavní hrdina není bohatší jak zakladatel Tesly ale normální chlap co maká rukama a Zrzka co si umí poradit za každé situace a srovnat věci do latě. Se to četlo dobře, brnkačka.

musivila

Je to má druhá kniha od této autorky a zatím mohu říci, že v obou případech se jedná o slaďák bez zbytečných dramat, rozchodů a usmiřování, jak to u daných knih bývá. Samozřejmě, že k určité události dojde, ale to předvídáte celou knihu. Autorce se asi zalíbilo téma hospodyně x šéf. Použila už jej u knihy Výměna rolí. Zas tedy musím říct, že byla příjemná změna prostředí i postavení hlavního hrdiny. Žádný miliardář v dokonale padnoucím obleku. Tentokrát tady máme sexy motorkáře v autodílně :-) A jednu holku s prořízlou pusou, která se jen tak nevzdává.

„Zamrkal jsem, byl jsem úplně dezorientovaný. Jak může někdo takhle rychle mluvit a přitom poletovat sem a tam jako potřeštěná straka?“

happy19

Jsem v šoku,že musím dát plný počet:-D
Byla jsem přemluvena,ať dám této autorce ještě šanci...
(Kontrakt se mi totiž vůbec nezamlouval;-D
A ono to vyšlo:-D
Vtipné,hravé,sexy...a hlavně nepřeslazené!
Sladké to je,ale v normě:-D
Tak já časem zkusím i tu sérii Vested Interest no,-))

„Nikoho nemůžete změnit. Buď lidi milujete takové, jací jsou, nebo je nemilujete.“

Zomy

Taková klasická Melanie - ničím mě nepřekvapí, není ničím originální, a přesto po ní vždycky sáhnu, když si chci přečíst něco milého a nekonfliktního.
Tahle knížka navíc není tak sentimentální jako její knížky bývají, takže fajn osvěžení.

Raislin

Milá oddechovka na únik od reality. Taková "pohádka", která je celkem od začátku předvídatelná, ale stejně čtete, protože se od ní nedokážete odtrhnout. Mě bavila a užila jsem si jí.

lucka1998

Skvělá knižní jednohubka, sice děj trochu pokulhává, ale nahrazuje to úžasnýma hlavníma postavami a humorem. Musím říct, že málokdy mě kniha tak dokáže rozesmát. Tato to dokázala, některé části jsem četla dokola, nahlas a smála jsem se u toho jak praštěná. Doporučuji všem romantickým duším, které mají rády tyto "pohádky".

Hatshepsut

Pohodový romantický příběh této autorky s hubatou Charly alias Zrzkou, která najde své štěstí v dílně sexy mechanika Maxxe.:-) Prostě "brnkačka"!

KláraH.

Hmmm, jak to ohodnotit... Prostořekost a odvaha zrzky a klidná (no... ale jo) povaha Maxxe to zachraňuje. Jinak je ale příběh relativně dost plochý a vlastně je těch happyendů a náhod na konci na mě trochu moc. Za to musím dát hvězdy dolů. Kniha neurazí, je celkem dost žhavá, ale vtipná mi zas tak nepřipadá, na to už mám jiné adepty. Tož asi tak.