Jak svést ostýchavou dámu

Jak svést ostýchavou dámu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188164/bmid_jak-svest-ostychavou-damu-63b8898d652d8.png 4 193 33

Lady Minerva Sharpeová vymyslela dokonalý plán, jak uniknout babiččiným požadavkům: zasnoubí se s naprosto nevhodným mužem! Babička jí jistě raději vyplatí dědictví, než aby nečinně přihlížela, jak se její vnučka chystá provdat za jakéhosi nezodpovědného hejska! A kdo by mohl roli budoucího manžela sehrát lépe než nespoutaný Giles Masters, mladý advokát, jenž se stal předlohou pro postavu přitažlivého špióna v Minerviných románech? A navíc v její mysli stále dřímá neodbytná vzpomínka na vášnivý polibek, který od něj dostala v den svých devatenáctých narozenin... Ovšem zamilovat se do takového nemravy? Ne, to rozhodně nemá Minerva v úmyslu! Plna odhodlání se pustí do realizace svého plánu, aniž tuší, že Giles je ve skutečnosti tajný vládní agent. Když o něco později spojí síly, aby objasnili záhadnou smrt jejích rodičů, rozhoří se mezi nimi prudká touha. Zdálo by se, že je vše na nejlepší cestě, ale není: jakmile Minerva zjistí pravdu o Gilesově dvojím životě, zanevře na něj. A jemu nezbývá než využít všemožných lstí, jimž ho naučilo jeho povolání, aby si znovu vydobyl místo v Minervině srdci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

How to Woo a Reluctant Lady , 2011

janesy
25.08.2016 4 z 5

3. díl mne už tak moc nepobavil, Gilesovo jednání mne často "štvalo" ale konec dobrý-vše dobré :) a babička nezklamala :)

TaLu
01.08.2016 4 z 5

Na rozdíl od prvního dílu mi tato kniha připadala méně dějově zajímavá. Z té zápletky dvojí identity se dalo vytěžit víc. A jak jsem předpokládala, tak úvodní zápletka se smrtí rodičů byla v první knize neokoukaná a tedy zajímavější, to samé platí o intrikách babičky. Na druhou stranu bylo milé potkat se opět s celou rodinou a dozvědět se něco dalšího. A jako letní nenáročné romantické čtení lze určitě doporučit těm, kdo tento žánr čtou rádi.

Jass
30.07.2016 3 z 5

Bylo to drobet přitažené za vlasy... Ale co by člověk od podobné knihy čekal :D ... Poetická označní a přirovnání (obvzláště nejruznějších částí těla) mi sice trochu lezla krkem, ale musím říct, že byla také neomezeným zdrojem mého veselí. Svůj účel tato kniha rozhodně splní, pokud máte náladu na něco jednoduchého, můžu ji jen doporučit - nehledejte v tom, ale žádnou historickou přesnost, té se tu skutečně nedočkáte...

moudivlacek
16.07.2016 4 z 5

Dvojí život je vždy náročný, Giles ale už jej dál žít nechce. Mrzí jej, že ani jeho blízcí přátelé jej dobře neznají. Jeho Minerva ale touží po štěstí, ta to také nedává najevo, oba po tom silně touží, Minerva je rozhodnuta bojovat o dobré manželství.
Navíc Giles pomáhá rozmotávat klubko záhady úmrtí jejích rodičů.
Cesty lásky jsou nevyzpytatelné, ale nakonec oba dva najdou tu pravou.

evelýny
06.04.2016 1 z 5

Že jsem se nechala svést a koupila tuto knihu, i když již dávno nejsem ostýchavou dámou, za to se fakt stydím. O tomto příběhu fakt musím říci SLÁTANINA NA ENTOU. Děsí mě, kolik takových děl tato autorka vyprodukovala. Hvězdičky bych si spíš zasloužila já za dočtení knihy. Přeci jenom dávám aspoň jednu a to za konec.

DK197
12.03.2016 4 z 5

Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem měla v ruce historický román. A s danou dávkou erotiky jsem si tu změnu náležitě užila. Víc než jsem čekala. Kde jsou ty doby, kdy muži jihli při pohledu na ženin odhalený kotník?

Hrozně se mi líbil vztah hlavních hrdinů - ona miluje jeho, ale popírá to a myslí si, že on nemiluje ji. On miluje ji, ale popírá to a myslí si, že ona nemiluje jeho. Jak z toho ven? Babička zavelí - tak si ho vezmi! Ale víc už prozrazovat nebudu... :-) K tomu trochu té detektivní zápletky a fajn čtivo je na světě. :-)

havrmoni
26.02.2015 5 z 5

Hezké jako celá série,další díl je ve slovenštině,ale sehnala jsem ho a přelouskám :-),protože patří do série. Tato série má ještě dva nepřeložené díly.Takže ani nevím jestli se dozvím jak to bylo s jejich rodiči.Zjistila jsem,že Baronet vydává nové knihy této autorky,ale jak to bude se zbytkem téhle série jsem nezjistila.

Katera
14.07.2014 3 z 5

Prázdninová oddychovka - neurazí a občas i pobaví.

vaili
24.06.2014 4 z 5

Netušila jsem, že si půjčuji už 3. díl série zjistila jsem to až po rozečtení knihy, tak jsem ji dorazila :) zahlédla jsem, že někdo z mých "oblíbených" ji má na profilu. Kupodivu vcelku dobré čtení i vtipné :)

miruska1
25.04.2014 5 z 5

Kniha sa mi pačila. Už aby vyšli ďalšie časti. A hlavny hrdina je brat Davida Mastersa vikomta Kirkwooda.(ten je hlavnou postavou v knihe Rozum a vašeň zo serie Škola pro dědičky,)

barborelka
22.04.2014 4 z 5

Gillese jsem si oblíbila a Minervu taky, takže čtení bylo příjemné :-)

machrus
22.02.2014 4 z 5

Musím říct,že 3.díl série mě bavil zase o něco víc než 2.díl. Moc se těším na další dva díly. Jak jsem už psala v komentáři 1.dílu je naprosto jasné s kým bude Célie, což jsem psala že na to se hodně těším. A po 3.díle je i jasné s kým bude Gabriel a to si myslím,že bude o to zajímavější.No doufám,že to spisovatelka nepodělá jako u 2.dílu.Ten mi totiž přišel takový od věci.Je určitě také jasné,že pokud poslední díl ze série se týká Célie,tak přijde rozuzlení vraždy jejích rodičů,protože to vyřeší spolu s Pinterem.

Otmarek
04.02.2014 5 z 5

Už se těším na zbylé dva díly série, v tomto se odhalovaly tajemství od začátku do konce a zase jsou o kousek blíž v rozlousknutí toho velkého rodinného :)