Anděl smrti

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha, patřící do série Výtečníci z Halstead Hall, pojednává o Gabrielu Sharpeovi, pro něhož je celý svět jedna velká sázka. Tato vášeň se mu však nevyplatila, protože při dostihu s ním se zabil Roger Waverley. Když ho na stejný dostih vyzve Rogerova sestra, jež chce pomstít svého bratra, neodolá a dokonce jí nabídne sázku s tím, že pokud vyhraje on, musí si ho Virginia vzít. Dokážou spolu ti dva divocí mladí lidé přes veškeré počáteční antipatie najít společnou řeč?

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274378/andel-smrti-7k5-274378.jpg 4.390
Série:

Výtečníci z Halstead Hall (4.)

Orig. název:

To Wed a Wild Lord (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Počet stran:400
Překlad:Dana Šimonová
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-269-0319-2
Nahrávám...

Komentáře (19)

Přidat komentář
michaela8804
13.08.2018

Výtečníci mě fakt baví. Všechny díly jsem doposud zvládla jedním dechem. U druhého jsme se trochu zadrhla, ale i tak se mi to moc líbilo. Příběh o Gabrielovi mě bavil, spolu s Virginií se výborně doplňovali. Překvapilo mě, jak se vyvíjel vztah babičky Hetty a generála, to jsem nečekala, že to bude jiskřit i mezi nimi. Čtenáře to donutí dočíst všechny díly. Ten s Piercem bude asi taky pořádná libovka.

Maky1711
26.07.2018

Na téhle sérii jsem se stala hodně silně závislou. Strašně mě tahle série baví , stahují si knihy na uložito, jenže problém je, že jsou některé soubory zaheslované a jejich "majitelé" mi neodepisuji na zprávy :( nevíte někdo, kde bych je mohla sehnat? ,..mimo knihovnu.

Perlivav
05.01.2018

Zatím nejlepší díl série.

alzbeta4340
26.12.2017

Pozor! Tahle série je silně návyková.

karamelka57
10.11.2017

podarená rodinka toto :D ..... teším sa na další diel....

moudivlacek
30.10.2017

Další povedený díl série. Sice je jasné, že další ze sourozenců se dostane do "chomoutu", ale je tu vždy pojednání i o duši dotyčného. Gabriela jsem si velmi oblíbila.
I když se přiznám, že mě velmi zaujal konec, kdy dochází k obratu ve vyšetřování smrti rodičů. Doufám, že se to vysvětlí v příštím díle.
Na oddech je tato kniha ideální.

moonula
15.08.2017

Tak já teď čtu všech pět dílů naráz.Koupila jsem si je na o2 Aktive každou za 119 kč do čtečky a musím říct,že to čtu jedním rázem.Je to fakt parádní počteníčko.. Právě se chystám na Dáma nikdy neprohrává a to bude myslím už rozuzlení celé záhady..Ještě Noc po vánocích která vyjde 22.11 a to teda budu už s velkým očekáváním vyhlížet kdy přistane v mé čtečce,protože e knihy většinou vychází o něco později.. :-) Jdu na to.. :-)

EvikU.
08.04.2017

Skvělá oddechovka. Romantický čtení.

kackajh
01.03.2017

Jedním slovem paráda. Další kniha co se četla skoro sama. Hezký příběh. Už mám objednané pokračování. Jo a krásnej chlap na obálce ...

liletka_a
01.01.2017

Anděla jsem si ze všech sourezenců Sharpeových nechala až na konec. Celkem příjemný příběh, ale doporučuju číst díly s odstupem, protože jsou si vesměs hodně podobné, takže se pak můžete nudit..;) Tady jsem celkem spokojená, Gabriel a Virginia byli moc příjemný pár, oba jsem si něčím oblíbila a Virgiiinin bratranec Pierce tomu dával jiskru,už se těším až dojde i na něj.:D Každý jeden díl podle mě drží rodina, máte pocit, že i vy byste chtěli být jedním z nich, ale já bohužel tímto dílem se Sharpeovcema končím..:))

janesy
25.08.2016

Tento díl byl zajímavý už jen tím, co prožíval po celá léta Gabe po smrti svého kamaráda a jak se s následky jeho smrti vyrovnával jak on, tak všichni blízcí Rogera. Postava jeho sestry a její jednání bylo osvěžením v románu. Babiččina postava už mne tak moc nebavila, začínala mne "vytáčet" jak se plete do života svých vnoučat a snaží se rozhodovat i o volbě jejich životních partnerů. Uvidíme, jak se zachová v posledním díle.

Jass
07.08.2016

Kdyby to byl první díl, bylo by to vážně dobré, ale vzhledem k tomu, že je to v podstatě pořád to samé dokola... Koně jsem vždycky měla ráda, takže s prostředím, ač není příliš originální, jsem byla spokojená. Gabriela jsem měla ráda už od začátku, byl mi sympatický už jenom tím, že na rozdíl od svých starších bratrů se něčemu skutečně věnoval, i když to taky nebyla zrovna zdravá zábava. Virginii jsem měla celkem ráda, už jenom pro její odvahu jsem ji musela obdivovat. Celkově to ale dost běželo podle osvědčené šablony...
Babičku jsem měla celou dobu dost ráda, ale musím říct, že u jejích a Generálových scén jsem smíchy padala málem pod stůl... ale tak proč ne XD .

TaLu
01.08.2016

Na rozdíl od minulého dílu přibylo jiskření a i děj měl zajímavější spád. Také se mi stále více líbí dívat se na stejné události dávné tragédie z pohledu dalšího dítěte. Tentokráte opravdu hezký pohled na hlavního hrdinu a jeho vnitřní boje. Setkávání s celou rodinou díky další části, je pro mne vždy milé.To mám na sériích ráda, že se dozvídáme i něco málo ze života těch, se kterými jsme se potkali v předchozích knihách. Těším se, až se dozvím, jak to tenkrát všechno bylo. Babička je mou oblíbenou postavou. Je to nenáročné odpočinkové čtení a jako takové doporučuji.

Ditules
12.05.2016

Odpočinková červená knihovna. Na Gabrielův příběh jsem se těšila snad nejvíce. A teď už jen provdat Celii... :) a vyřešit zločin...

machrus
06.04.2016

Tak konečně jsem se dočkala i Gabrielova příběhu. Nejvíc se však těším na Celii, protože snad od prvního dílu jsem měla tušení, že ona to prostě dá dokupy s Pinterem a hlavně se těším na rozzuzlení vraždy rodičů.
Gabriel byl sympaťák a Virginia byla také milá. Jsem ráda, že tu opět dostala dost velký prostor rodina, protože díky tomu byla khiha o Jerretovi nejslabší. Popichování a hašteření rodiny je vždycky zábavné a milé. Tak trochu mě dojala i pobavila scéna u společné večeře, kde rodina zjistila dávné tajemství o vánočním pudinku, až jsem málem uronila slzu (ale jen málem). Řekla bych po Oliverovi a Marii zatím druhý nej díl.

110022
24.03.2016

Lord Gabriel,jež je nejmladší z bratrů Sharpeových,se musí kvůli rozmaru své babičky do konce roku oženit.Rozhodne se,že si vezme Virginii,která je sestrou jeho přítele Rogera.Gabriel cítí vinu za to,že se jeho přítel před sedmi lety zabil,když spolu závodili na nejnebezpečnější dostihové dráze.
Po smrti přítele dostal přezdívku Anděl smrti,jež je pro něj ctí.Závodí s každým,kdo ho vyzve o peníze.
Zpočátku Virginie lordovy návrhy ke sňatku odmítá,protože cítí vinu vůči bratrovi.Když nakonec se sňatkem souhlasí,je tu ještě jedna překážka - její dědeček Issac.Dědeček vlastní farmu,kterou má zdědit Virginiin bratranec Pierce.
Gabriel si musí zvolit,zda zůstat s Virginií a vše jí prozradit,nebo vést život,který dosud žil.
Super čtení,těším se na poslední díl.

havrmoni
04.03.2015

Opět hezký příběh,jako předchozí ,jen doufám,že alespoň naši sousedé přeloží zbytek série,abych se dozvěděla jak to bylo s rodiči Scharpovými. Už se nemůžu dočkat. :-)

miruska1
27.08.2014

Ďalšia zaujimava časť serie,som zvedava na tu poslednu,snaď nebudem čakať dlho.....

munka
13.06.2014

Na túto dvojicu som bola veľmi zvedavá. Gabriel ako paholok :-) ...Virginia túžiaca po pomste...správna romantika a zápletka, ktorá pokračuje od prvého dielu. Nesmiem zabudnúť na starú mamu a jej nápadníka. Rozuzlenie vraždy rodičov súrodencov Sharpovcov predpokladám že príde v poslednom dieli o Celii. Už sa naň teším a som zvedavá, ako to paní Jeffries spracovala.