Vysoký cizinec

Vysoký cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25172/vysoky-cizinec-25172.jpg 4 30 3

Bylo to nepřekonatelné. Ten pohled jí doslova vyrážel dech. Něco takového si Sharon nedovedla představit ani v nejbujnejší fantazii. Daleko na obou stranách se rýsovaly stoupající okraje údolí, vlastně obrovského kaňonu, které se dělily do rozeklaných soutěsek, vrcholků pokrytých sněhem a majestátných kolmých stěn ze šedivého kamene. Tohle tedy byla Bishopova dobytkárská říše, o níž jí Rock Bannon vyprávěl s obdivuhodnou výmluvnosti. Uslyšela zvuk kopyt a otočila se v sedle. Přijížděl Morton Harper s rozzářenou tváří. "Podívejte se!" téměř křičel. "Není to úžasné? To je nejkrásnější pohled na světě. Království, které stojí za to, aby bylo dobyto!"... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Talpress

The Tall Stranger , 1986

Luigi1
02.08.2023 5 z 5

Tak jsem se po tolika letech vrátil ke svému oblíbenému spisovateli

Luigi1
28.06.2020 5 z 5

Louis ĹAmour je můj oblíbený spisovatel.Jeho knihy doslova hltám jako tato mě zaujala svým dějem.Zde karavana zachrání cizince před smrtí.Ten jim pomáhá s obstarávání zvěřiny a varuje před posloucháním Martona Harpera,který tuto karavanu přemluvil k cestě k nepoužívané cestě na západ.Tento cizinec se jmenuje Rock Bannon.Zakouká se do dívky v karavaně kde mu ji nepřejí a varují ho aby jí nechal na pokoji a nepomlouval už Mortona..No uvidíme dál kdo má nebo měl pravdu.Doporučuji

uhoř49
04.12.2019 3 z 5

Co vám budu povídat : tak nám zase zvítězilo dobro nad zlem i trochu víc té romantiky bylo že nejedna dáma utře slzu, ale Grey je prostě jiná liga.