Vysnívaný muž

Vysnívaný muž https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220731/bmid_vysnivany-muz-220731.jpg 4 177 21

Sherring Cross série

Krásna, ale vypočítavá Megan Penworthyová túži vydať sa za bohatého vojvodu Ambrosa St. Jamesa...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Man of my dreams , 1992

havrmoni
19.08.2023 5 z 5

Já ty jejich ,,hádky" miluju. I po letech mě to stále baví.

katkaq
11.02.2022 2 z 5

Tahle knížka mi nesedla. Netvrdím, že není čtivě napsaná, jen jsem neocenila tolik zdůrazněné manipulování a ukázky moci. Chvílemi jsem měla chuť bušit hlavou o zeď. Musela jsem se silně přemáhat, abych ji dočetla. Měla potenciál, ale ten zůstal nevyužit.

Knihomolka97
21.07.2021 3 z 5

Měla jsem chuť na oddechovou jednohubku, a proto jsem vzala do ruky další knihu od autorky Johanny Lindsey.
Bohužel mi ale úplně nesedla. První cca půlka byla skvělá! Hašteření mezi hlavními hrdiny, nežádaná přitažlivost, touha, vášeň, sbližování. Super! Pak ale přišel zvrat, který to za mě úplně pokazil a postupně mě příběh přestal bavit. Nebudu spoilerovat, ale přesně tohle téma v knihách prostě nemám ráda.
Na konci už jsem se skoro modlila, aby se ti dva vzpamatovali, promluvili si a přestali být tak strašně paličatí. Bylo to až moc natahované už.
Co se ale autorce nedá upřít, je čtivost. Měla jsem přečteno poměrně rychle, četlo se to dobře. Opravdu mě hodnocení mrzí, ale zklamání je docela velké, takže 2,5/5.

evik75
02.01.2021 3 z 5

Příběh se mi líbil, ale více mě bavila ta část, než došlo ke svatbě, od té chvíle už mi přišel příběh slabší. Ale jinak příjemná romantika.

MakiMel
14.09.2019 2 z 5

Příběh už mnohokrát řečený, tentokrát pro mě ale poněkud nestravitelný. Příliš mnoho rádoby zvratů, příliš mnoho diskuzí a debat u kterých jsem nechapala co je jejich důvodem. Čte se to rychle a na druhé stránce je jasné jak to skončí. Oddechovka ano, ale už jsem četla i lepší a to byly přímo v paperbacku od Harlequine.

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Pěkná kniha, oba dva (tři) jsou velmi tvrdohlaví, proto dochází ke vtipnému oživení, nicméně druhý díl se mi líbil o trochu víc

rampapa
07.01.2019 5 z 5

Nádherný příběh o lásce.Knížku velmi doporučuji.

katerina8068
10.11.2018

Opravdu jedna z nejhorších knížek. Chápu, že je hrdince 17, ale chová se jak slepice.

Enny4
16.09.2017 3 z 5

Tato kniha mě moc neuchvátila, hlavní hrdinka mi přišla mi moc hádavá, vypočítavá hlavně naivní. No s Devlinem se k sobě hodí, oba jsou tvrdohlaví mezci :) Ale jinak příběh celkem ušel...Pro mě to byla zatím nejslabší kniha od autorky.

Doubravka1975
28.08.2017 4 z 5

Námět knihy se mi moc líbil, jedna hvězda dolů za zbytečně opakující se a zdlouhavé dohadování až skoro do poslední stránky mezi Megan a Devlinem.

Ivusak7
12.07.2017 5 z 5

Knížka od této autorky opět nezklamala. Měla děj, moc se mi líbilo, že se bohatý vévoda vydává za stájníka. Megan mi přišla že se občas chová jako malé rozmazlené dítě, ale jinak se mi moc hlavní hrdinové příběhu líbili.

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Moc se mi líbí humor, který v knihách od této autorky je.

účetní
11.08.2016 4 z 5

Mně se kniha docela líbila, nápad, že se vévoda vydává za koňáka byl dobrý, také důvody, které ho k tomu vedly byly reálné. Bavila jsem se slovními potyčkami mezi Devlinem a Megan, byly tam docela dobré hlášky, jen se nemuseli dohadovat až do předposlední stránky. No ale to, že i mezi dvěma lidmi, kteří se milují mohou vznikat taková nedorozumění, když si spolu dva tvrdohlaví paličáci nedokáží otevřeně promluvit, platí v životě stále. To, jak se k sobě Devlin a Megan chovali, přesně odpovídalo tomu, že ona byla mladé, nezkušené a velmi temperamentní děvče a on sebevědomý, temperamentní i důstojný vévoda každým coulem. Minus knize dávám za odfláknutou erotiku, vzhledem k temperamentu hlavních hrdinů, to mělo v knize trochu vyvážit to jejich neustálé hašteření, také v závěru jsem si představovala, že těch slov mezi nimi mělo padnout poněkud více. Ale jinak za mě dobrý.

avalonek
22.07.2016 5 z 5

No,těm to tedy trvalo.Neuvěřitelný dohadování mezi nima.Oboum bych jim nafackovala,aby se konečně probudili.Ale jinak zase moc pěkné..

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Hrdina hned od začátku nemá šanci uniknou hrdince, přesto ti dva k sobě patří, romantika s erotikou dohromady.

ariel platto
01.07.2015 3 z 5

Kniha měla super námět, ale pro mě ho autorka začala kazit tím, že věčně nekončící hašteření hlavních hrdinů mi začalo lézt na nervy a erotické scény mě nějak neuspokojily a přitom z toho šly udělat velice bouřlivé zážitky, díky temperamentu hlavních hrdinů.

Luccy78
10.06.2015 3 z 5

Pěkný příběh, jen mi trochu vadila vypočítavost hlavní hrdinky. I když chápu, že v té době, dobře se vdát, byl základ všeho..

jaja1989
27.05.2014 2 z 5

ujde opakujici se tema
S odstupem zjišťuji, že to není její nejlepší dílo.

Evaevelína
10.09.2013 2 z 5

na rovinu, pro mě nic moc..zase divnej pár...."miluje mě,nemiluje mě,ale já ho miluji a on mě asi taky miluje,,

miruska1
01.09.2013 5 z 5

kniha sa mi hrozne moc pačila. Bol to veľmi pekny pribeh a aj som sa docela pobavila. Možem len doporučiť