Vysnívaná láska

Vysnívaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162736/bmid_vysnivana-laska-J26-162736.jpg 4 26 7

Jazz Age série

Annabel Lee Donovanová, ktorá sa s otcom ustavične sťahuje z miesta na miesto, si najväčšmi zo všetkého želá usadiť sa a žiť pokojným životom. Keď však zakotvia v dome na samote, situácia sa dramaticky vyostrí a Annabeline sny sa trieštia na márne kúsky...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

High on a Hill , 2002

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Sice nemám ráda pašeráky jakéhokoliv druhu, ale nakonec jsem se do knížky pustila, Jsem ráda, že jsem se do ní pustila a dočetla. Nic prostě není černé a nic není bílé, prostě jako v životě všeobecně.

mac.martina
26.06.2015 5 z 5

Moc hezka knizka, hezky se mi cetla. Rychle jsem se do ni zacetla a precetla ji skoro na jeden dech. Jsem rada ze jsem dozvedela jak to dopadlo s rodinou Johnsonových a jejich pribuzných. Doporucuju :-)

zuzepka
02.11.2014 3 z 5

Dobře čtivá kniha žánru pro ženy.Příběh z období americké prohibice měla rychlý děj.Na 20 léta minulého století místy až moc,ale proč ne.U typu těchto knih o tom moc nepřemýšlím.

lusila
20.01.2014 2 z 5

Také ľahké čítanie, len tých výrazov miláčik a zlatko bolo priveľa.

modranka
03.09.2013 3 z 5

Súhlasím so Zojou, príbeh jednoduchý, naivný a hoci mal gangsterskú zápletku, niektoré jej časti pôsobili tragikomicky. Opäť sa u autorky stretnete s násilím vykonaným na ženách. Ale zrejme D. Garlock takto dáva najavo slabosť mužov, ak to potrebuje k ich charakteristike. Prepojenie s prvou časťou série je asi také, že tu vystupuje Jack, jeden z bratov Jullie Johnsonovej, ktorú sme spoznali v predchádzajúcej časti. Inak môžete pokojne čítať aj bez prvej časti, nič vám nebude chýbať. U mňa je príbeh za 3 hviezdičky. Len čo som zaklapla poslednú stránku, nemala som potrebu nad príbehom premýšľať.

zoja
02.08.2013 2 z 5

Na mě trochu jednoduché a naivní. Na jednu stranu hodný stařík, na druhou gangster, na jednu stranu neskutečně krutý chlap, na druhou neváhá nepříteli bez rozmyslu pomoci. Znají se pár dní a hned je to miláčku sem, miláčku tam... Tato kniha od Garlock mě teda nenadchla.

malen
09.03.2013 4 z 5

Opět takové romantické počteníčko, ale má to celkem děj, není to jen červená knihovna, takže do vlaku dobré

prohibice

Dorothy Garlock