Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274391/mid_vysmata-koza-aneb-prizrak-krasne-mo-VAR-274391.jpg 3 110 56

Přízrak krásné modelky série

Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje. Kniha obdržela v roce 2016 cenu Miloslava Švandrlíka a stala se tak nejlepší humoristickou knihou vydanou v roce 2015.... celý text

Humor , Romány , Pro ženy

Vydáno: , I+D Design

HelenaHelca
HelenaHelca
18.01.2023 5 z 5

Pohodová, příjemná kniha plná vlídného, inteligentního humoru. Pohladí na duši. Měli by si ji jako první pomoc přečíst všichni, kdo zrovna přišli o někoho blízkého. Mně moc pomohla v době, kdy mi bylo nejhůř. Doporučuji

NannyOgg24
NannyOgg24
02.03.2022 4 z 5

Mírně ulítlé, dobrý nápad. Začnu si více všímat hřbitovů a dění okolo nich. Na mnoha místech jsem se smála a kniha pobavila.

pami
pami
01.09.2021 3 z 5

Bylo to hodně zvláštní a nezasmála jsem se ani jednou.

kolacky
kolacky
06.07.2021 5 z 5

Fakt vtipné! Místy jsem se smála nahlas a to je co říct.

LenkaKrátká
LenkaKrátká
26.04.2021 5 z 5

Knihu už jsem četla dříve a teď jsem po ní sáhla znovu. Je to můj zaručený recept, jak si zvednout náladu. Člověk se opravdu pobaví a vždy, když knížku otevře, má pocit, že se vrací za starými dobrými kamarády.

Mruskulka
Mruskulka
27.08.2020 4 z 5

Někdy mě napadlo "cože?" "jako fakt?" "neee", ale celkem pohodové čtení s rychlým koncem :)

Tana1960
Tana1960
25.06.2020 3 z 5

Tato kniha mě bohužel nenadchla.

lenka7348
lenka7348
06.06.2020 3 z 5

Knihu jsem četla v rámci letošní výzvy, a musím říct, že nadšená úplně nejsem. Na základě anotace a zdejších komentářů jsem čekala, že se budu lámat v pase smíchy, a za 2 dny nebude co řešit. To se však bohužel nekonalo.
Za mě byl nejlepší konec a začátek, to mezi tím bylo občas zmatené, ale hlavně zbytečně dlouhé. Nemůžu říct, že by to byla nejhorší kniha, která se mi dostala do rukou, ale k přečtení dalších dílů mě to nenavnadilo.

ivulka15
ivulka15
24.05.2020 1 z 5

Přečteno v rámci čtenářské výzvy ale za mě tedy nic moc.

ŠárkaStrnadová
ŠárkaStrnadová
03.02.2020 5 z 5

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, nikdy bych ji si ji kvůli kýčovité obálce nepůjčila, zezačátku jsem ji chtěla odložit jako úplný úlet, ale pak jsem ji vzala na milost a včera jsem dočetla "krajtu" a mám objednanou "veverku"! Takže tak, je to originální a na hřbitov se mi bude chodit o dost jinak. Děkuji paní autorce, je to strašidelné a milé, když to srovnám s oblíbeným Hřbitovem zvířátek od Kinga, který je strašidelný a děsivý, leč obě knihy není možné pustit z ruky, protože mají příběh!

Ashule
Ashule
02.02.2020 5 z 5

Knížku jsem četla už před časem - skvělá volba na zahnání chmur :)

2910
2910
31.01.2020

Knihy od autorky mohu srdečně doporučit. Zdánlivě vážná témata nad, kterými se dá v knize puknout smíchy! :) Nad vším je jakýsi nadhled a je vidět, že to je psané s láskou. Nemluvě o skvělých slovních obratech, u kterých si říkám, kam na ně autorka chodí...
Sečteno a podtrženo: autorka a jeji knihy rozhodně patří mezi mé jasné oblíbence.

Zuzel
Zuzel
31.01.2020 5 z 5

Knížku doporučuji každému,kdo se chce skvěle pobavit a zbavit strachu ze hřbitovů a smrti obecně.
Už dlouho jsem žádnou knihu nepřečetla jedním dechem, tak jako tuto. Velice poutavý a zajímavý styl psaní. Pozitivně hodnotím originální nápad i příběh. Autorce fandím:) !

kilometr
kilometr
21.01.2020 odpad!

Cením si autorčiny snahy,přijít s něčím originálním,ale je fakt,že větší blbost už fakt nemohla vymyslet.0%.

Jarek.J
Jarek.J
07.12.2019 5 z 5

Knížka je velmi chytlavá - už po pár stránkách mě vztáhla do příběhu. Navíc jde o originální téma a nic podobného jsem dosud nečetl. Myslím, že by stálo za to knížku i zfilmovat, potenciál k tomu má.
Pokračování jsem zatím nečetl, ale je to v plánu přes Vánoce:)

ZuKo
ZuKo
23.11.2019 1 z 5

Tak to opravdu nebyl můj šálek kavy. Ani nevím proč jsem po této knížce sáhla. Přečetla jsem stránku a nepamatovala za chvilku o čem ta kniha byla. Tak to bylo pocelou knihu.

klotylda.ln
klotylda.ln
24.10.2019 5 z 5

Knížka mě moc mile překvapila. Mám pocit, jako by ji psal můj oblíbený Švandrlík :-) Pohodové, oddychové čtení před spaním nebo na dovolené, velký nádech duchařství a humoru. Už jsem si koupila i další dva díly a těším se na ně.
Bylo by fajn podle téhle knížky natočit film. Kdyby ještě žil Macourek, to by byla jízda!

Karra
Karra
11.10.2019

Pohodová knížka, na dny plné chmur. Dobře jsem se bavila. Trošku v duchu Švandrlíka. Těším se na další díly. Člověk rázem vidí svět v jasnějších barvách, a je rád, že třeba neskončil jako koza na hřbitově, i když i tam se dá zažít dobrodrůžo.

katerina5544
katerina5544
17.09.2019 5 z 5

Byla to velice ujetá knížka a nevím jak některé věci vůbec mohla paní autorka vymyslet :) nicméně je velmi pohodová, originální a relaxační takže dávám plný počet, i když nemůžu říct,že bych se vyloženě řezala smíchy. Knížka je prostě moc fajn a někdy to stačí :)

petrakočárová
petrakočárová
03.09.2019 5 z 5

Četla jsem už podruhé, potřebovala jsem něco s sebou na dovolenou a znovu jsem se skvěle bavila! :-)

láska magie humor tajemno duchové a přízraky modelky romance

2016  84%Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky
2015  69%Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky