Výpravy s paní Klomínkovou

Výpravy s paní Klomínkovou https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42853/vypravy-s-pani-klominkovou-42853.jpg 5 13 4

Novela o jarních prázdninách, které prožívá děvčátko z Beskyd v Praze.

hana1875
06.07.2016 5 z 5

Jedna z mych nejoblibenejsich detskych knizek o Praze. Dala mi i zaklady pro rozlisovani stavebnich slohu a doboveho obleceni, objevila jsem s touho knihou touhu poznavat Prahu. Dodnes zvedam hlavu a prohlizim si budovy. Dnes jsem tuto knihu nasla na pude a zatetelila se blahem. Za ta leta jsem zapomnela jmeno autorky i nazev knihy, jen obsah mi zustal v pameti dodnes. Mam vydani z roku 1985.

jana.hud
15.01.2015 5 z 5

Jedna z mých oblíbených dětských knih. Občas, když kráčím Prahou, tak si na ní vzpomenu, zvednu hlavu a dívám se jaké pěkné stavby tu máme.

Myrha
28.12.2013 5 z 5

v dětství jsem jí četla snad 3x za sebou dokola, nemohla jsem se jí nabažit

dodnes si pamatuji hru, kterou paní Klomínková vymyslela, na fotografiích zakryla spodní patra domů a děti nepoznaly vlastní ulici - nebo jak to bylo, občas si na to vzpomenu a zvednu hlavu vzhůru a divím se jaké domy vidím.

WEIL
06.10.2011

Pěkných příběhů není nikdy dost, a je jedno kde se odehrávají. Hlavní je aby se čtenář nenudil, pokud to cítí, tak fajn, je třeba to prožít, a pak raději jinam, protože je dost knih, u nichž se člověk nenudí.

Tuhle knihu znám jen jako čtenář obsahů, nepřijde mi nikterak pozoruhodná, jako třeba knihy Jaroslava Foglara, co mají magii, a ta na mě zapůsobí.

Hlavním smyslem těchto knih ale je, aby se děti naučili číst.
A jak mě kdosi hezky poučil - no ale dětem se to líbí, tak že tobě ne, tak tobě to není určeno.
Ano, je to tak, ale stejně mi to nedá, a rád se seznamuji s tím kdo co a jak píše.

Kniha Výpravy s paní Klomínkovou je v