Výprava za tajemným rytířem

Výprava za tajemným rytířem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32544/vyprava-za-tajemnym-rytirem-32544.jpg 4 51 7

Magický domeček série

Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo – otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese do středověkého hradu. Při prohlídce však stráže nezvané hosty objeví a začíná běh o život tajnými chodami hradu. Jak se před pronásledovateli zachránit?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: ,

The Knight at Dawn

adela2316
24.07.2023 5 z 5

Pokračování příběhu o kouzelném domečku, děti kniha bavila, je srozumitelná. Určitě precteme další.

Akvabela
18.06.2023 4 z 5

Dobrodružství pro nejmenší. Zase tolik se tam toho neděje. Asi se nám více líbil 1. díl. Na mě v něm tedy byli zase moc divní dinosauři. Hlavně ptakoještěr. No úplný hit to není. Prckům se líbilo. Číst znova asi nebudeme. Ilustrace jsou povedené.

jarkaska
07.06.2023 5 z 5

Kniha je sice určena pro čtenáře od 7 let. Ale abych měla přehled co vlastně dětem půjčuji, tak jsem do ní nakoukla a celou přečetla. Takže mohu doporučit.

Vendula39
26.05.2018 4 z 5

Kniha se mi velice líbila, jak jsem byla malá.

fajka
07.02.2016 5 z 5

Knížka mě moc bavila. Líbila se mi více než jednička!!!

zuzi1162
14.10.2014 5 z 5

Napsáno jednoduše pro malého čtenáře, přesto však strhujícím způsobem. Četla jsem to dceři před spaním a musela jsem to dočíst, i když už dcera usnula :). Má to i krásné ilustrace.

Elen telemna
03.07.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila. Moc jsem ji prožívala. Přemýšlela jsem o tom, jaké by to bylo mít magický domeček...
Celá tato série je opravdu povedená a všem ji vřele doporučuju!