Výprava za českými čerty

Výprava za českými čerty https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9636/bmid_vyprava-za-ceskymi-certy-dii-9636.jpg 4 9 2

Epochální encyklopedie pekelných historií v Čechách. Po čertech důkladná encyklopedie pekelných historií, ďábelských skutků a čertovin, jež zanechaly svůj otisk v dějinách, myslích i horninách Čech, je nejnovějším, veskrze unikátním a neocenitelným příspěvkem k české, evropské, ba i světové čertologické literatuře. Výprava za českými čerty urazila na své dlouhé tříměsíční pouti s koňským spřežením kolem celých Čech více než tisíc kilometrů.... celý text

medlovice
28.02.2021 5 z 5

Opravdu epochální encyklopedie , výpravná kniha a velký projekt. Pořád se je na co dívat a vždycky najdu něco nového. Má jen dvě nevýhody. Je dost těžká a některé popisky jsou vytištěné tak maličkými písmenky, že potřebuju brýle i lupu.
Potěšilo mě, když jsem zjistila, že existuje seriál v archivu ČT a můžu ona místa navštívit díky kameře.

Bránolog
06.02.2012 4 z 5

Už to čtu asi pět let a pořád nějak nedohlédnu na konec. Přitom se mi to líbí, ale nějak toho neumím vstřebat víc, než 3 stránky denně.