Výprava do země samurajů

Výprava do země samurajů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32549/vyprava-do-zeme-samuraju-32549.jpg 4 33 3

Magický domeček série

Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo – otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese do Japonska, několik stovek let zpět do minulosti. Nelítostní samurajové jsou na každém kroku a překážky, které je zde čekají se zdají nepřekonatelné. Dokáží se vrátit zpět domů, když jejich jediným pomocníkem je jen malá myška?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: ,

Night of the Ninjas

jarkaska
19.06.2023 5 z 5

Další příběh Kuby a Aničky. Dobře se nám tato série čte.

broskev28
19.01.2021 3 z 5

Nápad magického domečku je určitě skvělý a spousta malých čtenářů ho ocení; k tomu větší písmo i mezery, jednoduchý text, takže přečeteno za chvilku.
Do naší knihovny se dostal až tenhle pátý díl, takže mi trochu chybí souvislosti, ale ty tady nejsou tak podstatné. Více než s oběma hrdiny, Aničkou a Kubou, bych se ale já osobně ráda potkala s knihovnicí z doby krále Artuše, Morganou le Fayovou, která prý cestuje časem a prostorem a sbírá knihy, považte!

fajka
18.02.2016 5 z 5

Tahle knížka mě moc bavila. Líbí se mi, že tam jsou ninjové a že je tam Kaštanka. Nádherná knížka!!! :D