Výprava do doby ledové

Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo – otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese do doby ledové. V plavkách se ocitnou uprostřed zasněžené krajiny, tváří v tvář pravěkým jeskynním lidem, mamutovi i nebezpečnému šavlozubému tygrovi. Podaří se jim vrátit se zpět domů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32551/vyprava-do-doby-ledove-32551.jpg 4.321

Magický domeček (7.)

Sunset of the Sabertooth (2003)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:

Orange8knihomol

Mám ráda dobrodružné knížky už od malička a proto se mi tato knížka líbila.

AdmiralPata
12.11.2016

Moje první přečtená knížka v životě :-)
Jako dítě jsem ji měl hrozně rád a dodneška ji mám v knihovně.,Pokud chcete u svých dětí probudit lásku ke čtení,doporučuju.

fajka
20.10.2016

Pěkná knížka,líbilo se mi to protože mám ráda sníh a moc se líbí ta série.Doporučuji!

musa009
21.03.2016

Pěkná knížka a ilustrace taky pěkné.Spisovatelka je taky dobrá.

debe
08.01.2016

Děti kniha moc bavila. Nesměla jsem přestat, takže kniha byla přečtená na jeden zátah. Zábavně poučná kniha, pěkné ilustrace, doporučuji i pro čtyřleťáky.

Yvette
12.07.2012

Na knížkách z této série se mi líbí, že děti s něčím seznamují, žádné ledabylé vyprávění o ničem. Má to jasný a i předem daný děj, stačí jedna přečtená kniha a dítě už ví, jaký bude konec i u těch dalších, ale texty jsou záživné, pro menší děti poutavé.