Vyprahlé srdce

Vyprahlé srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20084/bmid_vyprahle-srdce-8zE-20084.jpg 4 103 29

Romantický příběh mladičké veterinářky, která po manželově nevěře využije nabídky převzít praxi po svém zemřelém otci (kterého nikdy nepoznala) v australské pustině. Estella v den, kdy zjistí, že je těhotná, přistihne svého muže s jinou ženou. Hrdost ji nedovolí sdělit manželovi radostnou novinu, navíc se ukáže, že manžel je rozhodnutý se s ní rozvést, protože je na mizině a nová partie by mu zajistila pohodlný bezpracný život. Zoufalá hrdinka prchá do Austrálie, kde její otec dlouhá léta provozoval veterinární praxi a kde ještě žije jeho bratr. Australská realita je krušná, mladá žena si ale postupně získá přízeň zpočátku nepřátelských starousedlíků, jako veterinářka se rovněž osvědčí a dokonce se rýsuje i nový milostný vztah. Slibně se vyvíjející budoucnost nečekaně zkomplikuje bývalý manžel, který se objeví v den porodu rozhodnut novorozeně odvézt do Anglie...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Stars in the southern sky , 2003

ritz
23.02.2017 4 z 5

Pěkná romantika, velmi čtivé, krásné a zajímavé prostředí.

moudivlacek
30.12.2016 5 z 5

Tato kniha se mi líbila, opět mě autorka nezklamala a jako vždy jsem se na nový příběh těšila. Autorka umí dobře vylíčit drsné podmínky v odlehlých koutech Austrálie a spojit je lidmi, kteří se tam rozhodli žít z jakéhokoliv důvodu a propojit je se životem tamějších domorodců.
A jsem ráda, že romantika zde opětovně nevyjde lacině, ale podkreslí ten příběh tak, že vás chytne za srdce.
Přejete tam lidem štěstí, i když těžko chápete, jak tam vůbec jej mohou mít v těch drsných podmínkách. A slovy autorky - Ne každý zde vydrží žít a umí žít.

hankapimi
07.11.2016 3 z 5

První knížka od Elizabeth Haran. Čtivý romantický příběh, odehrávající se v odlehlé australské pustině, má opravdu všechno, co má mít : lásku, nevěru, překážky, touhu, zoufalství, vítězství i nový milostný vztah. Knížka přesně na letní dovolenou nebo ke krbu s horkým čajem právě teď !

vikaa
02.08.2016 4 z 5

Pokud hledáte dobrou oddechovku, určitě sáhněte po téhle knize. Elizabeth Haran je zárukou dobré kvality u romantických příběhů. Australská divočina je bonus:-) Super vhodná kniha na dovolenou.

VenuseV
20.05.2016 4 z 5

Pro příběhy z Austrálie mám slabost :-) Čtivý příběh a zajímavé reálie. Silná hlavní ženská hrdinka :-) Knížka se mi moc líbila.

LuckaH2
05.10.2015 4 z 5

Moc casto takovy zanr nectu, ale tim spis se mi libil jako vypln trihleru a dobrodruznych historickych knih;-) konec jsem ocekavala, presto se mi cetlo lehce a clovek si uvedomi, jak si malo vazi lekare v kazdem meste nebo vody tekouci z vodovody, australske realie se mi moc libila.

Laf
07.01.2015 3 z 5

Pěkně napsané čtení pro klidné večery :) Kniha je plná zvratů, takže se určitě nedá při čtení nudit.

modranka
15.11.2012 4 z 5

Veľmi pekný príbeh. Vrhnem sa aj na jej ostatné práce.

kika 13
28.10.2012 4 z 5

Pěkně psaný příběh plný lásky a divoké přírody v Australii.