Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1109 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

kureceske
kureceske
15.10.2020 5 z 5

Kniha poměrně hodně čtivá, některé situace trochu neuvěřitelné, ale v míře toho, že člověk čte romanci. Kniha mi přišla jako remake Ch. Lauren - Božský Bastard, přesto jsem ji dočetla. Od cca poloviny je autentičtější a více svá než první polovina, která mi přijde Bastardem více než inspirovaná. Jazyk hezký, nenudné pasáže, má spád a po přečtení se těším na další knihu autorky.

pivonka_1
pivonka_1
12.10.2020 4 z 5

Od autorky mám za sebou Turbulenci, která byla skvělá a tato kniha opět nezklamala. Nechutně bohatý drsňák, kterému do života vpadne super ženská. Klasické klišé, u kterého si člověk odpočine. Jediné, co mi zde trochu scházelo, bylo klasické vyznání lásky. Hold jsem romantická duše. :)

LennaK
LennaK
12.10.2020 5 z 5

Toto je jednoduše super kniha! Ze začátku jsem se bála, aby to nebyl styl "Božského bastarda", ale po čtvrtině přečtení jsem byla mile překvapena. Kniha je daleko lepší než BB.

Je tam všeho akorát - sarkasmus, vtip, drzost a nechybí i trochu té erotiky. Charaktery postav jsou výborně napsané. I díky tomu se kniha přelouská za pár dnů. Určitě doporučuji.

crazyslunicko
crazyslunicko
04.10.2020 5 z 5

Tak tohle pro mě bylo úplně něco nového a inspirativního. Tara je v nezáviděníhodné situaci se svým nesnesitelným šéfem, který ji bombarduje e-maily ve dne v noci. Přestože práci potřebuje, tak zvažuje odchod, protože už díky práci přišla o veškerý soukromý život. Trošičku mi to připomíná Ďábel nosí Pradu :) Těším se na další knihy od této autorky :)

aniger
aniger
02.10.2020 4 z 5

Dobrá kniha. Příběh se povedl a postavy také. Hezky a rychle se to četlo.

lusesita
lusesita
28.09.2020

Skvela kniha. Moc jsem se u ni nasmala a konecne hlavni hrdinka, ktera neni nevyzrala a nechova jako 15ti leta. Takze palec nahoru.

Jolana.b
Jolana.b
28.09.2020 5 z 5

Na deštivý sobotní den s hrnkem teplého čaje u praskajících krbovek naprosto dokonalé čtení. Čte se sama, až se na konci člověk divý, že je na poslední stránce. Velmi dobře napsaný příběh. Vřele doporučuji.

adela2230
adela2230
23.09.2020 5 z 5

Kniha se velmi povedla. Je to jiný pohled na klasický příběh. Nedalo se odtrhnout.

Dela90
Dela90
20.09.2020 5 z 5

Dokonalost! Úžasná kniha, u které jsem se smála a nedokázala prostě přestat číst. Čtení na jeden víkend, stálo to za to. Doporučuju.

Zuzu12345
Zuzu12345
17.09.2020 4 z 5

Tahle kniha má vše, co od tohohle žánru očekáváte :)

lenkaabooks
lenkaabooks
16.09.2020 3 z 5

V jednu chvíli nemáte ani floka, snídani si pravidelně kradete v luxusním hotelu a v tom... vrazíte do náramného fešáka, který se sice ukáže být arogantním a velmi náročným šéfem, ale dá vám sakra dobře placenou práci a propaluje vás pohledem tak, až můžete ždímat kalhotky. Tak to jsou Preston a Tara, pohádka pro dospělé. Prostě oddychovka, když nemůžete spát.

VeronikaBraneck
VeronikaBraneck
12.09.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden dech, je čtivá, člověk u toho nepotřebuje přemýšlet. Přiznám se, že mě i příjemně překvapila... čtu primárně detektivky, ale tohle mě zaujalo...

Ruty

Dobre ????

Terectioncandy1
Terectioncandy1
03.09.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že už mě jen málokterá romantika chytí a nakonec vždycky raději sáhnu po nějaké detektivce, ale musím uznat, že tohle bylo moc pěkný! :)

Jeninas
Jeninas
03.09.2020 3 z 5

Zdá se, že Whitney G. píše své knihy podle stejného mustru - v porovnání s Turbulencemi tu zase máme bohatého arogantního hulváta a holku, která po sobě nechá šlapat, aby se zničehonic proměnila ve vítězku. Zase tu máme tu samou oblíbenou sexuální polohu a zmizelé kalhotky. Zajímavějším se příběh stal ve chvíli, kdy se objevila Violet - druhou půlku jsem přečetla naráz. Taky postava George byla osvěžující. Ale stejně... Něco tomu chybělo.

Bet
Bet
31.08.2020 5 z 5

Kniha se krásně čte, je to pohodová, a příběh je také super :)

Toledo
Toledo
27.08.2020 4 z 5

Příjemné rychlo čtení s klasickým příběhem. Líbí se mi, že děj rychle ubíhá, nebylo to zbytečně zdlouhavé a postavy sympatické. Chybělo mi tam trochu napětí, které v těchto knihách občas bývá, tudíž dávám 4*

Nuttelka
Nuttelka
22.08.2020 5 z 5

Tak zase jedna z těch povedených knih. Užila jsem si každou stránku, všechny jejich slovní přestřelky a kdy na sebe konečně vlítli, ale že to trvalo 2 roky?! A trochu pochybuju, takový alfa boss jako je Preston, že 2 roky s nikým nespal, to je trošku přestřelené :-) No dobře, hezká pohádka pro dospělé na tyto letní večery.

Angiee88
Angiee88
22.08.2020 4 z 5

Moc pěkná knížka. Provokace a jiskření mezi hlavními hrdinami bylo skvělé. Pěkná oddychovka a romantika.

sex erotika

Whitney G. (p)