Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1113 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

Pavli19
08.07.2021 4 z 5

Romantická oddechovka, namyšlený arogantní hlavní hrdina, ale i tak je kniha čtivá. Doporučuji.

Nika30
04.05.2021 4 z 5

Protivný, namyšlený a arogantní debil neboli šéf. Ale v tomhle případě se mi moc líbily skryté věci které pro ni dělal a na které přišla až později. Pěkné čtení

Jita160
30.04.2021 5 z 5

Á další arogantní ,namyšlený blbec.Whitney G.je má asi v oblibě a to je moc dobře,protože o nich umí psát úžasné příběhy.Moc jsem si tuto knížku užila jako všechny ostatní,které jsem od ní četla.
Určitě doporučuji!!!!

KláraH.
23.04.2021 4 z 5

Tak už jsem od Whitney četla i lepší... Tato kniha je agresivnější, než ty předešlé, což tam sice patří, ale z nějakého důvodu mi to vadilo. Neumím říct proč...Ale jinak fajn, jen to prostě není plný počet...

jaja10
18.04.2021 3 z 5

Nějaké pasáže, byly dobré, něco mi nesedlo. Pěkná romantická povídka s trochou erotiky.

Knihom_olka_
17.04.2021 4 z 5

Moc fajn oddechovka, kterou si přečtete večer místo filmu.

LilluLong
10.04.2021 5 z 5

Mam rada tuto autorku, vie zaujať dej aj štýl písania sa mi paci, urcite si ju zaraďujem medzi obľúbené spisovateľky

Leniii
27.03.2021 4 z 5

Super oddechovka a rychlovka:)))

scarletblue
23.03.2021 5 z 5

Rozhodně stojí za to si přečíst. Příběh je vtipný, svižný, místy i erotický. Přestože se on chová jako největší hajzl pod sluncem a otrokář zároveň, tak ona jeho úkoly plní s grácií a bez ztráty charakteru.

Sarkak94
21.03.2021 4 z 5

Tak tohle byla pořádná rychlovka. Skvělá oddechovka u které člověk úplně vypne. Jediné co mi vadilo je to rychlé skákání v čase. Občas mi přišlo jakoby ty kapitoly nebyly dodělané. Ale i tak, děj je svižný, vtipný, nějaká ta pikantní erotika a čte se to úplně samo. Takže, ano, nakonec mě to bavilo
Preston je "debilní" šéf a k tomu ještě "kretén", ale já si ho neskutečně oblíbila i přesto jaký byl parchant. Bohužel mám pro takové chlapy ( v knížkách) slabost.
Tara je úžasná, moc se mi na ní líbí to jak je "držkatá" ,a že Prestona má prostě na háku To jejich popichování je dokonalé

barb_B
17.03.2021 1 z 5

No... tady popravdě nevím. Spíš nic, než moc... Pár vtipných scén se tam našlo, ale na celkový dojem to zásadní vliv nemělo. Je mnoho lepších knih s tímto žánrem...

Nerissa
08.03.2021 3 z 5

Když jsem začala číst, myslela jsem, že dám jednu hvězdičku. Potom jsem si zvykla na styl psaní a že to nemohu brát tak vážně a začala jsem se opravdu bavit. Co víc napsat? Šéf byl prostě debil :D.

sarka5666
07.03.2021 4 z 5

Musím říct, že jsem se u knihy několikrát pobavila, trochu mě mrzelo, že nebyl rozvedený konec. Průběh knihy se mi líbil, nakonec pozice Tary vypadala celkem dobře, po tom všem, co pro ni dělal, aniž by to věděla. Byla to příjemná, romantická, lehce sexuálně nabitá oddychovka. Určitě doporučuji přečíst.

Kristy.Seb
04.03.2021 4 z 5

Vítězové se nikdy nevzdávají a zbabělci nikdy nevyhrají.

Bavila mě prořízla pusa Tary. A fakt jsem se nasmála, jak chodila Prestonovi pro kávu a zaplatila ji rovnou všem zákazníkům. Ale konec nic moc.

warca
03.03.2021 4 z 5

První polovina knihy byla sice vtipná a celkem čtivá, nicméně mi vadily velké časové skoky, které jakoby vypustily vývoj mezi hlavními hrdiny. Pak přišel zvrat, který mi tam příliš neseděl. Tara byla jakožto hlavní hrdinka velmi sympatická a výřečná, což cením. Kniha hezky plynula a vtáhla do děje. Celkově ale čtení průměrné, oddechové.

kh1989
20.02.2021 5 z 5

Skvělá, zábavná, lehce erotická a přečtená za jediný den.

janebeauty9860
17.02.2021 5 z 5

Knížka mě opravdu bavila. Četla se jedním dechem. Mít takového šéfa tak beru hora :D

JankaV80
16.02.2021 4 z 5

Lehký, odpočinkový román pro ženy. Jedna hvězda dolů za tu předvídatelnost, jak to všechno dopadne, ale tak to u těchto románů bývá, protože člověk je má číst a příliš nenamáhat mozek :) První kniha od této autorky a rozhodně si od ní ještě něco přečtu. Proč taky ne, že? :-)

martina1797
14.02.2021 5 z 5

Moc hezký odpočinkový románek. Tahle paní autorka se stává jednou z mých oblíbených. Knížka se hezky čte, děj pěkně ubíhá. Rozhodně příjemné čtení, i když za mě Turbulence o chloupek lepší.

Klaaarka
10.02.2021 4 z 5