Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1112 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

CiaKawlone
14.06.2020 5 z 5

Můj šálek kávy jednoznačně. Strhlo mě to od prvních stránek. Byla krátká, ale rozhodně to nebyla nuda. Neměla jsem přehnané očekávání, ale dostalo se mi víc než jsem čekala. Stojí za přečtení pokud tyhle příběhy jsou vaším šálkem kávy.

biki
12.06.2020 2 z 5

Šmarjá, kdy já se už konečně poučím, že v případě tohoto druhu knih nemám dát na komentáře. Navnadila mě úvodní situace, to jest způsob, jakým Tara získala zaměstnání (za to taky ta druhá *), jenže pak už šlo všechno do kytek. Jako dlouholetá čtenářka harlekýnek jsem četla nesčetně příběhů na podobné téma a nutno přiznat, že zhusta lépe zpracovaných a za poloviční cenu.

happy19
11.06.2020 5 z 5

Jednoznačně další šálek mé kávy..sbírám si do servisu:-D haha
Svižné tempo čtení notovalo s jiskřením...vtipem...
Ten sarkasmus byl geniální,-)
Mělo to šťááávu:-))))

Ouninka
10.06.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala....mě se to moc líbilo, přečetla jsem skoro na jeden zátah ????. Víc takových příjemných knih, autorka umí skvěle psát, není to jako ostatní erotické romány... Její knihy mají jiskru! Těším se na její další knihy, snad u nás v ČR vyjdou....

Téra
10.06.2020 3 z 5

Ne že by to bylo úplně špatné, ale já prostě čekala něco víc. Když to porovnám s Turbulencí, což byla pecka, tak tady musím dát jen 3*. Možná, kdyby tam bylo víc z toho hotelového prostředí, bylo by to pro mne zajímavější. Každopádně se mi moc libily emailove dialogy, ty byly občas vtipné.

Jejunka
09.06.2020 5 z 5

Na to jak jednoduchy pribeh byl se to cetlo rychle a velice dobře. Za 5 h bylo po vsem az mi to bylo lito. Byla jsem prijemne potesena. Uzila jsem si to. Sice turbulence byla lepsi. Ale tohle bylo na odpocinek fajn

DomenicaRisa
07.06.2020 4 z 5

Nemůžu si pomoci, ale tohle mě bavilo. Příjemná oddechovka po dni plném učení. Možná proto jsem shovívavější něž jindy. Jednu hvězdičku dolů za ten "deus ex machina" zvrat. Ale to jak se s ním Preston snažil popasovat prostřednictvím příruček a rádců bylo vcelku věrohodné a úsměvné. V porovnání s očekáváním jsem byla příjemně překvapena.

rajcatko
06.06.2020 odpad!

Viděli jste film Láska s výstrahou se Sandrou Bulock a Hughem Grantem? Tak do 140 strany je kniha kopií tohoto filmu. Nepovedenou kopií! Začátek trochu šmrncnutý Pretty Woman. Prostě vykradačka. Fuj. A zbytek za to ani nestojí.

Trustty
06.06.2020 3 z 5

Tuto knihu nelze ani za mak srovnavat s Turbolenci. Jakoby se autorka vyradila u sve prni knihy a druhou napsala jen tak, ze ji napsala. Co nelze knize odeprit je sviznost, styl jakym je napsana a tudiz se stava ctivou :))
Tato jednohubka neurazi, ale ani nenadchne. Cekala jsem od knihy nejake wauu, bohuzel.

2688
06.06.2020 5 z 5

Nemá chybu

Zomy
06.06.2020 4 z 5

Čekala jsem asi po vzoru Turbulence něco trochu ostřejšího, kontroverzního. Tohle je mnohem jednodušší, jedno velké klišé, které už se objevilo všude možně.

Na druhou stranu je to opět svižné, napětí mezi Prestonem a Tarou je zábavné a přečetla jsem to mrknutím oka.

domina
05.06.2020 4 z 5

Podobné Božskému bastardovi. Pěkné

peitho.1
05.06.2020 5 z 5

Podobnost s Božským bastardem byla hodně výrazná, i když Bastard se mi líbil výrazně víc, protože v něm bylo více rozpracované sbližování hlavních hrdinů, nicméně i tak jsem byla spokojená a v rámci žánru je to velmi povedený kousek.

Myška43
04.06.2020 5 z 5

Moc jsem se těšila na další knihu od autorky, líbí se mi její styl psaní. Příběh mě opět zaujal hned po první větě. Myslím, že více nemusím nic psát, prostě si ji přečtěte, opravdu stojí za to!!!!!

Andrea963
04.06.2020 5 z 5

A mě se to líbilo :-) !!
Je teda pravda že mě trošku otravovalo jak měla Tara pořád vlhké kalhotky sotva na ni Preston promluvil a Prestonovo označování "frnda" jakbysmet, ale jinak jsem si knihu maximálně užila a přečetla ji během chvilky :-)
Jen jsem se jedno odpoledne začetla a druhý den měla dočteno. A přesně to mam ráda :-) že se kniha nedá odložit dokud není KONEC

baacinka
03.06.2020 1 z 5

Dvě hvězdy za to, že tak prvních 30% se četlo hezky. Pak už horší. Vím, co jsem vzala do ruky, nečekala jsem D.H.Lawrence. Nečekala jsem složitý a originální děj nebo hlubokomyslná témata. Ale i od erotické romance člověk čeká: (1) o několik desítek procent víc erotiky a méně romance, (2) alespoň trochu uvěřitelné dialogy a situace, (3) alespoň trochu živé a méně ploché postavy, (4) zápletka těžko může být originální, ale situace a momenty by alespoň stín originality obsahovat měli... a hlavně člověk čeká, že se bude od začátku do konce bavit (na rozdíl od té kvalitní hluboké literatury, do které se musí občas nutit). A to tady fakt nebylo.

jinbr
02.06.2020 5 z 5

Ano, moc hezké. Sice mě trochu překvapilo, že to byli schopni držet dva roky, ale budiž. Líbily se mi postupně na světlo vycházející skutečnosti, co všechno dělal jen pro ni a ona o tom vlastně ani netušila. Moc hezké.

jaspis
01.06.2020 5 z 5

Moc pěkná oddechovka. Těšila jsem se a nezklamala se. :)

Charlies
01.06.2020 5 z 5

Klišé, klasika... Ale záleží, jak se to podá!
Tohle mě bavilo!! :)

bafuskyBaf