Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427681/bmid_vypoved-XO9-427681.jpg 4 1112 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

Ivet_V
24.12.2022 3 z 5

Po dlouhé době jsem četla knihu z pracovního prostředí a bylo to zase trochu něco jiného. Tara mi byla sympatická. U Prestona se mi líbil jeho vývoj během děje. Celý děj byl předvídatelný, jak to u těchto knih bývá, kromě jednoho zvratu, který jsem vážně nečekala.

Janulkaxxx
08.12.2022 5 z 5

Super oddechovka, dobre se cte. Pribeh i postavy jsou skvele. Urcite se ke knize nekdy vratim.

Šárka88
08.09.2022 5 z 5

Tak tohle bylo mnohem lepší, než Důvodné pochybnosti, trošku stejný příběh, jak přes kopírák, ale čtivost tomu neubírá. Líbila se mi postava Tary, drzá a uměla to šéfovi říct, jak sluší a patří :D. Dávám plný počet hvězd a určitě si přečtu ostatní knížky. Přečteno jedním dechem a prostě super.

Ešína
03.09.2022 5 z 5

Další kniha, která mě absolutně okouzlila. Zhltla jsem jí za pár hodin. Čtivá, vtipná, okouzlující a plná lásky. Špičkování mezi Prestonem a Tarou bylo to pravé ořechové a Violet s jejím medvídkem byla roztomilá. Určitě to není poslední kniha od těto autorky, kterou jsem přečetla.

Markyyy
25.07.2022 5 z 5

Tak tohle byla opravdu bomba...strašně čtivé, sexy a s humorem plné lásky.

Silvisek
06.07.2022 5 z 5

Vyborna knizka. Krasne se cetla a nemohla jsem prestat jen tak cist

Nermal
26.06.2022 3 z 5

Když jsem si přečetl anotaci, říkal jsem si, že to je zápletka jak přes kopírák, jeden autor vykrádá druhého. Nakonec mi to nedalo - schválně! - a nelitoval jsem. Co tropila Tara Prestonovi na počátku, vtipné a přidrzlé dialogy obou protagonistů, bylo to lepší, než jsem čekal.

LucySmile
15.06.2022 5 z 5

Krásné čtení, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Obě hlavní postavy byly sympatické a vtipné, dost jsem se nasmála u jejich hádek. Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední.

Zuzulinka
01.06.2022 3 z 5

Krásné a zamilované čtení. Pro mne moc předvídatelné a průhledné.

MAU256
02.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

majavcelicka
05.03.2022 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, co by mě mohlo překvapit na tomto příběhu. Ale párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to se mi už dlouho u knihy nestalo. Vřele ji doporučuji. I když některé pasáže mi přišly už moc přitažené za vlasy.

Ála1968
13.02.2022 3 z 5

Knihy tohoto typu jsem začala číst po přečtení knihy Důvodné pochybnosti od této spisovatelky.Byla jsem jí nadšená.Na Výpověd jsem se těšila.Nebylo to špatné,jen mě neustále štvalo,jak se řeší celou knihu,že Tara odejde a dá výpověd.Já vím,že je to i v názvu knihy,ale ke konci toho už bylo fakt moc.Takže přečteno,ale ke knize se už zřejmě nevrátím.

Artep071
13.02.2022 5 z 5

Skvěle jsem se bavila při čtení této knížky. Fajn tempo , které mě pohltilo, hrdinové sympatičtí , vtipně napsané dialogy a samozřejmě to mělo pěknou jiskru .... v podstatě nemám co vytknout ...super povedené počteníčko, které doporučuji přečíst :)

katerina8398
13.02.2022 5 z 5

Musím říct, že mě to fakt bavilo a já to přečetla jedním dechem (v rámci pár hodin, hehe). Očekávala jsem lehkou erotiku a sexy klišé a to jsem dostala - ona taky knížka nic jiného neslibuje, že?
Moc se mi líbí, že se autorka nezdržuje blbostmi a nevypisuje plejády pocitů, ale jde rovnou na věc. Jedno "oko" nezůstalo suché!

eliska8983
08.02.2022 2 z 5

1,5 hvězdičky za to, že a) mě kniha nutila číst dál a dál a že b) se objevovala notná dávka sarkasmu. Jinak teda klišé, což se ale u tohoto žánru očekává, uspěchaný děj, otřesně popsané sexuální scény a nadmíra užívání slov, která v kontextu působí fakt cringe, splácaný děj, nepochopitelné věci jako že kradla a hned ji zaměstnal s takovými penězi, nebo že 2 roky zůstala v práci a k ničemu mezi nimi nedošlo, i když údajně měli mezi sebou tak silnou chemii.
No prostě jako velmi odpočinkové čtení ok, ale má to opravdu hodně "ale".

Sysel
15.01.2022 5 z 5

Jo tak to bylo super. Mělo to vše, co jsem potřebovala na odreagování. Vtipný, promyšlený příběh s pěkným začátkem i koncem. Paráda

Pavla79
04.01.2022 4 z 5

Velmi pěkné, oddechové čtení. Taková vtipná "popelka". :)

Kniholapka
03.01.2022 4 z 5

Moc dobré oddechové čtení. Nikde žádná hluchá místa ani pasáže, které bych přeskakovala. U knihy jsem si odpočinula a zasmála, takže splnila přesně to, co jsem od ní chtěla a čekala :-).

bezzink
07.12.2021 3 z 5

Bohuzel se neshoduji s predchozimi hodnocenimi. Prislo mi to dost ploche. Bez pribehu. Celkem i bez lasky. Myslim, ze kazdy asi ceka az si ta ustredni dvojice rekne sve "miluji te". Tady to uplne neprobehlo. Take mi nesedel styl psani a spis mam radsi zabavne romantarny. A ze by fakt vydrzeli udrzet svou chemii na uzde 2 roky? Proc? Za me nerealne.

Ren95
28.11.2021 5 z 5

Tak tohle byl super vtipný příběh, který krásně plyne a ani chvilku jsem se u něj nenudila :-)

sex erotika

Whitney G. (p)