Vyměním tělo, Zn.: Čestně vrátím

Vyměním tělo, Zn.: Čestně vrátím https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28247/vymenim-telo-zn-cestne-vratim-28247.jpg 3 17 4

31letý Marvin Flynn, toužící po vesmírném cestování, se rozhodne odpovědět na inzerát: „Džentlmen z Marsu má zájem o výměnu těla s pozemšťanem 1. srpen – 1. září. Zprostředkovatel zajištěn.“ Netuší ale, že na Marťanovo tělo si činí nárok více osob…

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Mindswap , 1966

Lusa
25.03.2021 2 z 5

Název a anotace mě velice zaujali, ale knihu jsem musela odložit a jenom kvůli čtenářské výzvě jsem se k ní vrátila. No za mě nepochopitelný guláš různých situací a míst, takže nakonec moc nezaujalo.

toni-az
17.09.2018 3 z 5

Zpočátku zajímavá dobře napsaná jednohubka. Ovšem po chvíli se to poněkud zvrhlo do absurdna natolik, že i Lewis Caroll by zezelenal závistí a roztrhal své poznámky k Alence, kdyby tohle četl. Námět sliboval hodně, fakt dobrý nápad, nicméně druhá půlka na můj vkus až příliš nekonvenční. Za styl 4, za úchylnost 2, v průměru mi vychází nejčastější hodnocení 3.

Malarkey
29.05.2018 3 z 5

Na svojí délku se kniha velice svižně četla. Líbil se mi nápad, který jsem četl již několikrát. Líbila se mi ale hlavně různorodost vesmírných světů, do kterých autor Marvina Flynna pouštěl. Někde v půlce knihy jsem byl nadšený z absurdního humoru, který si spisovatel vysloveně užíval. Působilo to jako u Stopařova průvodce po galaxii. Od druhé poloviny jsem v tom měl ale strašněj zmatek. Byly kapitoly, které postrádaly smysl. A možná, že ten absurdní humor zacházel až za hranici. Těžko říct. Celkově ale musím říct, že jsem byl spokojený. Skvělá jednohubka na dva podvečery.

Mignard
15.11.2011 3 z 5

Tato kniha mne moc nenadchla. Trochu chaotická. Čekal jsem na dané téma trochu víc.

Kniha Vyměním tělo, Zn.: Čestně vrátím je v