Výměna rolí

Výměna rolí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477666/bmid_vymena-roli-VRe-477666.jpeg 4 336 62

Liam Wright je hollywoodský idol, krasavec a suverén, který může mít milenky na každém prstu. Jaký je však doopravdy, to ví pouze jeho hospodyně Shelby, jež se stará o jeho obrovské luxusní sídlo… i o něj. Jenom ona ho dokáže vrátit na zem, zkrotit jeho výstřelky a ochránit ho před záchvaty úzkosti. Může se přátelství přetavit v lásku? Dokáže se Liam změnit, aby obstál v roli, v níž zatím nikdy nebyl? Do jejich rozvíjejícího vztahu zasáhne tragická nehoda. Liam se kvůli Shelby ujme zodpovědnosti a stane se takovým mužem, jakým by sám chtěl být – jen pro ni. Rozhodným, klidným a oddaným. Díky tomu se z nich stane opravdová rodina, obklopená přáteli, smíchem a porozuměním. Nový román Melanie Moreland je nejen plný romantiky a žhavých erotických scén, ale také vtipných hlášek a komických situací.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Changing Roles , 2020

Iva B.
10.03.2024 3 z 5

První kniha od autorky, která mě tak hrozně nebavila... Ani jedna z postav si mě nezískala. Byla to typická Melanie, ale něco mi tam chybělo, nudila jsem se, nebyla tam ta jiskra...

Gabriela143
09.01.2024 2 z 5

Táto kniha od Melanie mi nesadla.
Hlavná hrdinka sa mi páčila, ale Liam mi pripadal ako malé decko .. a to ma neberie.
Páčil by sa mi príbeh Douglasa a Caroline.

helenkan
14.09.2023 4 z 5

Chtěla jsem si dát oddych od knih plných napětí a vražd. Padla mi do ruky tahle a splnila svůj účel na jedničku. Pěkný téměř pohádkový a chvílema i vtipný příběh.

Nermal
05.09.2023 5 z 5

Knížku jsem si vzal ke čtení jako jednu z posledních nepřečtených od Melanie a vlastně jsem nic velkého nečekal. Ale byl jsem mile překvapen, jak moc se mi příběh líbil. Byl hodně pohádkový, vše bylo zalité sluncem, ale jiskření mezi Liamem a Shelby bylo nádherné, a tak jsem si celý příběh vychutnal. Láska Liama k Shelby byla až nehynoucí. Ale přesto - pro odpoutání od reality výborné a pro romantické duše ještě lepší.

veronika9761
08.07.2023 2 z 5

Nejlepsi byly poslední 2 stranky, jinak slabota.

adela2230
06.03.2023 4 z 5

Kniha není špatná, dost mě zklamalo prodloužení knihy o měsíce později. Jinak je to klasická oddechovka, ale od autorky jsem četla lepší.

Kešu1981
09.02.2023 2 z 5

(SPOILER) Ezisi marjá, Liam nemá okurčičku u sendviče!...jako pardon, ale vžít/nedej bože sžít se s hlavním hrdinou Liamem, hollywoodskou hvězdou byl pro mě "vořech". To jeho neustálý ócháni a áchání nad láskou svýho života...sem si protáčením očí přivodila migrénu. A teda jeho hospodyně/nej kámoška/láska Shelby mi teda taky moc nesedla...žíši, ty její výrazy jako OJ a kapucka?...další migréna.
V závěru jsem brečela smíchy (pozor SPOILER)...si z kraje příběhu říkám: kde máš koule?...a voalá, šmik :o) mno tak nic... příběh není pro mě.

Silvisek
12.12.2022 5 z 5

Kniha se mi libila. Liam na zacatku byl takovy dite. Ale byl moc roztomily. Clovek se musel obcas fakt zasmat.

JanickaP
07.12.2022 3 z 5

Ja nevim no...Liam byl hodnej,ale prisel mi jako strasny nouma a nesamostatny clovek. To me nejak netankovalo, a tak jsem knizku proste nedocetla. Davam 3* protoze tam byly obcas vety,ktere byly vtipne,ale to je asi tak vse a knizka ani hrdinove me neoslovili.

MAU256
27.11.2022 5 z 5

Hezký příběh "popelky" :-). Shelby byla dokonalá, jen si vzala neskutečného pitomce, který jí srazil až na dno. Jeden telefonát bratrovi a celý její život se úplně změní. Liam sice idol, krasavec a suverén, ale v soukromí absolutně nepoužitelný chlap. Ještě že existuje láska, která dokáže zázraky. Bylo to krásně čtivé, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Marci_Vaj
02.10.2022 4 z 5

Pěkné to bylo :) I vedlejší postavy byly moc fajn :)

Monka0901
29.08.2022 3 z 5

Kniha nebola zla, ale ku koncu ma uz vyslovne nudila a preskakovala som cele pasaze, len aby som ju docitala

Gabriela456
08.08.2022 5 z 5

Ze začátku jsem tak trochu nevěděla o čem čtu. Asi po hodině jsem se, ale začetla a bylo těžké se od knížky odtrhnout a jít dělat něco jiného. Další skvělá kniha od autorky Melanie Moreland.

Terka18
01.08.2022 4 z 5

Autorku mám ráda a její knihy přečtu během pár dní. I tento příběh byl velice hezký a romantický a četl se sám. Usmívala jsem se a užívala si romantiku a lásku mezi Shelby a Liamem. Troška napětí nechyběla. Příběh jsem si užívala. Ale malinko mi tam něco chybělo. Trošku lepší popichování mezi hlavními hrdiny a dala bych plný počet hvězd.

uzivatel0983
27.07.2022 5 z 5

Knížka úplně úžasná. Přečetla jsem ji za dva dny a to jsem si nejdřív myslela jaká to bude nuda....tak jsem se spletla byla úplně úžasná a určitě se chystám si od téhle spisovatelky přečíst ještě něco dalšího

helenkan
14.07.2022 4 z 5

Přesně romantika která splňuje požadavky na správný oddechový čas. Já ho využila a pobavila se.

georginaa
04.07.2022 4 z 5

Zase jeden povedený příběh. Tentokrát mě okouzlující herec bavil tím, že nebyl tak dokonalý. Prostě měl své nedostatky a úspěšně je doplňovala Shelby. Nesmírně mě pobavily jeho okurčičky a její nápad s OJ. Bylo pěkné vidět, jak se z rozmazleného pitomce stává uvážlivý dospělý chlap a začíná si počínat s respektem.

LucijeT
15.06.2022 5 z 5

Za mě super. Knížku jsem si koupila jako oddechovku a neměla přehnané nároky na kvalitu... ovšem to jsem se spletla. U knih které čtu mi vždycky přijde líto, že po zápletce, která trvá celou knihu přijde happy end a tomu jsou věnovány tři stránky... maximálně 5 a zbytek si můžete domyslet.... tohle bylo super v tom, že ta knížka je ve své podstatě jeden dlouhý rozepsaný happy end a to mě oslovilo. Určitě se podívám po více knížkách od této spisovatelky. Fakt jsem čekala jednoduché klišé a bylo to moc fajn.

Raislin
17.04.2022 3 z 5

Za mě celkem nuda. Žádné napětí, náboj ani jiskra. Absolutně nenáročná oddechovka, která nenadchne ani neurazí.

Ála1968
30.03.2022 5 z 5

Bylo to vtipné, romantické a líbilo se mi, že to bylo vlastně až konce napsáno do podrobností

sex přátelství láska humor rodina herectví

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley