Vykradač hrobů

Vykradač hrobů https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43720/bmid_vykradac-hrobu-hFH-43720.jpg 4 26 2

Vláda soumraku série

Scree bylo zničeno, vymazáno z povrchu Země v brutální ukázce síly – ale ještě než požáry, které město zpustošily, pohasly, sázky se ještě zvýšily. Do bojů vstoupili samotní bohové. Isak se vrací domů a nalézá národ rozpolcený fanatismem. Nový bojovný kněžský řád křičí po krvi a Isaka zatím pronásledují důsledky jeho činů v Scree a vidiny nadcházející smrti. Isakově zemi hrozí zkáza a on sám musí konečně přijmout, že jako bělooký buďto obejme temnotu ve svém nitru nebo jí bude pohlcen… a existuje způsob, jak osobní démony využít a přenést boj k nepříteli. Má jedinou šanci uniknout proroctví a intrikám, které ho svazují… Ale cena bude strašlivá. Bojové linie zůstávají nezřetelné a spojenectví nejistá, nastává čas nemilosrdných rozhodnutí a nelítostných činů. Isakovi se do cesty postaví dvě osoby: největší válečník v dějinách, který sní o velkém impériu a božství, a dítě, jehož sny jsou bez hranic.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Grave Thief , 2009

luboskniha
03.01.2020 5 z 5

Třetí díl super. Moc si tule sérii užívám. Je to pohodové a napínavé čtení, které člověka pohltí. Těším se na další díl.

Dašička
25.11.2013

Tretí díl zatím nejlepší....Isák plánuje svoji vlastní smrt část jeho přátel mu v tom pomáhá a druhá část o tom nemá ani ponětí. Konec třetího dílu mě překvapil.... opět velké množství nových postav- doporučiji si je nafotit a mít je při čtení po ruce, protoře mě se z toho neustáleho listování na zadní straně rozpadla kniha:)

hroby a hrobky zloději

Tom Lloyd