Vyjednavač

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Profesionální vyjednavač Quinn je pověřen jednáním s únosci syna amerického prezidenta. Tato funkce vyžaduje zkušenost praktického psychologa, odvahu vojáka i obratnost kriminalisty. V průběhu vyšetřování Quinn zjišťuje, že se ocitl v centru rozsáhlého spiknutí, jehož cílem je rozvrátit vztahy mezi velmocemi a znemožnit realizaci velké odzbrojovací smlouvy, která by znamenala konec mnoha zbrojařských firem. Co proti tomu zmůže muž sice zocelený válkou a nebezpečím, ale zcela sám…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68377/vyjednavac-68377.jpg 4.5341
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Svoboda-Libertas
Orig. název

The Negotiator, 1989

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (45)

Kniha Vyjednavač

Přidat komentář
mgeisselreiter
25.09.2020

(+ SPOILER) První část ve stylu autora opravdu dobře a detailně rozpracovaná, až dokumentárně. Bohužel Forsyth postupně přechází do "amerického" stylu, tedy méně pravděpodobné, více přehnané, zkrátka jako scénář k hollywoodskému filmu. Ještě mi chyběl detailnější pohled ke skupině šílenců, kteří za vším stáli, a jejím aktivitám. V závěru tuto oblast autor skoro přeskočil. Možná v tom byly tlaky vydavatelů? I přes mou kritiku velmi dobrý román. V mnohém dokonce Forsyth předpověděl budoucnost. 75%, 21. 9. 2020.

Horal123
26.07.2020

Typický Forsyth. Začátek knihy se rozbíhá na několika frontách. Poměrně velké množství postav bylo pro mě zpočátku matoucí. Ale pak se jednotlivá dějová vlákna začínají protínat a spřádat a děj začíná ubíhat v rytmu mistrného vyprávění tak jak jsme u Forsytha zvyklí.


čef
26.04.2020

Román z roku 1991 je pro toto období a tohoto spisovatele typický. Odehrává s částečně v té nejvyšší politické sféře, ale také tam, kde to mám nejradši, v terénu. Tam létají kulky zprudka a málokdy minou, tam se rodí láska a nehynoucí přátelství a vítězí ten, kdo je nejlépe připravený. Některé zde vyslovené obavy se zatím nevyplnily, jiné je však plně nahradily, svět zase někam pokročil. Určitě je dobré si to znova připomenout.

zdenaR
23.05.2019

Moje třetí kniha od autora - vynikající. Z mého pohledu výborně vypointovaný příběh. Prostě Forsyth je skutečně Pan vypravěč.
Následovaly další knihy - super.

Kubajzz
08.04.2019

Pěkné čtení, líbila se mi.

Česneksmedem
25.03.2019

Četlo se to velice dobře, ale Quinnovo štěstí bylo místy už za hranou reálna.
Je to opět jedna ze sond do politiky, na kterou musíte mít žaludek, jinak byste mezi těmi vlky dlouho nevydrželi. Peníze jsou až na prvním místě a lidský život má cenu jen mizivou. Z komentářů a počtu hodnocení je vidět, že se tato kniha čte, a to je dobře.

Lucuschka
21.03.2019

Příběh byl dobrý, ale zpracování mne zklamalo...příliš mnoho politiky...

madem
04.03.2019

Začátek mi přišel trochu pomalejší. Pak se však věci daly do pohybu a knížka se četla skvěle. Ráda jsem se bála, a že bylo čeho.
Překvapil mě i závěr, kdo zradil, jak skončil hlavní hrdina,…

1