Výhra / Černý baron / Místo ženy / Pistolník a řeholnice

Výhra / Černý baron / Místo ženy / Pistolník a řeholnice https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146258/bmid_vyhra-cerny-baron-misto-zeny-pistol-qXF-146258.jpg 4 33 7

Svazek obsahuje čtyři vybrané romány od současných úspěšných angloamerických autorů ve zkrácené verzi. Tento svazek obsahuje tyto tituly: Baldacci, David: Výhra Higgins, Jack: Černý baron Delinsky, Barbara: Místo ženy Edison, Tom: Pistolník a řeholnice

klmonkaa
26.01.2023 5 z 5

Skvelý výber kníh, každá jedna na mňa pôsobila tak, že som nemohla prestať čítať.

Luigi1
13.01.2023 4 z 5

Velice poutavě napsané

Péťa1950
26.07.2018 4 z 5

Velice mě zaujala kniha "Černý baron". Čtivý válečný příběh z pohledu dvou vynikajících letců, bratrů--dvojčat. Bojují na opačných stranách. Oba se dostanou do ohrožení života ze strany Němců. Rodinná soudržnost ,láska synů k matce, hrdinství, nečekané rozuzlení. Další tři knihy mě moc neoslovily.

Faustov
14.10.2017 4 z 5

Vcelku dobře napsaná kniha. Čtenář nemusí číst knihu od začátku,ale může si vybrat autora.

Faustov
14.07.2014 4 z 5

Velice dobře sestavená kniha příběhu,každý vlastně jiného ražení.Dobře se mi četla při dalekém cestování.

jarin58
23.04.2014 4 z 5

Zajímavý výběr,obvzlášť Černý baron mne dostal.

Nuny
13.08.2013 4 z 5

Velmi pestrý výběr autorů a příběhů. Doporučuji přečíst jen kvůli výběru dalších knih od autorů. Je to takové vodítko, když je někdo na vážkách a neví k jakému žánru se přiklonit, takhle si může každý vybrat ten svůj.
Dobrý nápad..škoda že mám jen tuhle.

Autoři knihy

David Baldacci