Výherce

Výherce https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290015/mid_vyherce-rZ0-290015.jpg 3 15 5

Strhující příběh o chlapci, kterému změnil život jeden výherní los. Mladý chlapec jménem Bully přišel o matku a od té doby se společně se svým psem Jackem protlouká, jak se dá. Jednoho dne však v posledním narozeninovém přání, které od matky dostal, nachází výherní los a zničehonic se před ním otevře celý svět nových možností. Ale nic není tak jednoduché. Stihne si výhru včas vyzvednout? Vše se komplikuje a objeví se najednou lidé, kteří mu jeho štěstí nepřejí.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Lottery Boy , 2015

MartinProtschke
31.10.2023 4 z 5

Jak už tady bylo napsáno, knížku jsem dostal zadarmo k objednávce a jako oddechová jednohubka potěšila.

JankaV80
26.10.2022 3 z 5

Musím přiznat, že se mi kniha četla těžko. Nevím, zda je to tím, že jsem už dospělá, ale vadilo mi plno věcí - děsně dlouhé popisy, dlouhé věty a co pro mě bylo asi nejhorší, přeskakování v příběhu. Příběh je dobrý, jen si myslím, že to měl autor celé uchopit trochu jinak (víc pro děti). Neukončený závěr příběhu knize na zajímavosti taky nepřidal.

Janiss_89
03.02.2021 3 z 5

Ze začátku mě to moc nebralo a brala jsem to jako knihu do vlaku, protože jsem zrovna někam jela. Pak jsem měla krizi, protože mě ten dětský klučičí mozeček nebavil. Jenže nakonec se to tak rozjelo, že mě to chytlo. Hodně mě bavil popis cestování Londýnem. Ten popis byl detailní, že jsem se úplně vrátila do roku 2011, kdy jsem byla v Londýně poprvé a přesně stejnou trasou jsem šla. Je to dětská kniha, a tak to musíte brát, ale i přesto to má vzrůšo, že si říkáte zda všichni přežijou.

Ronnie68
29.03.2020 4 z 5

O téhle knize jsem neměla ani ponětí ... přišla mi poštou s jinými knihami, co jsem si objednala (a byla zadarmo !! :) )... tak jsem se do ní dneska zkusila začíst, a řeknu Vám, že to vůbec nebylo špatné .... nechci tady zmiňovat přímo děj, ale ve zkratce jak chudý kluk k penězům přišel (i když ho provázely dost silné nepříjemnosti, během cesty za nimi) ...

Radous
15.01.2020 3 z 5

Ke knize jsem se dostal skrze pořizování jiných, dorazila jako bonus. Tak co jiného s tím, že.
Na přebalu stojí dobrodružný román v čele s nestandardně mladým hrdinou, tak jsem na to byl samozřejmě zvědavej. A byl jsem skutečně překvapen. Dobrodružné a rychlé to bylo, zároveň bych také řekl, že to mělo poměrně zásadní přesah do akčního žánru (se vším všudy). Kolem a kolem, nebylo to špatné, jen (vzhledem k věku hlavního hrdiny) těžko uvěřitelné. Navíc, určité okolnosti mi přišly dost osekané/nedovysvětlené. I ten konec byl takový neuzavřený. Alespoň mi to tak přišlo. Přečetl jsem za jeden den.
Snad jen na závěr - na netu se semtam uvádí, že se jedná o dětskou knihu. S tím bych tedy úplně nesouhlasil.

pro děti od 12 let

Autorovy knížky