Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260818/bmid_vydelavejte-na-tom-co-vas-bavi-a-zi-260818.jpg 4 15 5

V této knize vás čeká vtipný, energický a upřímný návod, jak si vytvořit vytoužený životní styl a zajistit si slušný příjem z něčeho, co vás baví a co si budete dělat po svém. Kniha je plná inspirativních příkladů, nápadů i praktických kroků, které vám umožní dělat v životě to, co skutečně chcete.

smajlik07
10.01.2021 5 z 5

Zajímavé zamyšlení

kleozpatra
28.05.2019 4 z 5

Velice zábavné a nakopávající, ale na druhé straně každý není ajťák a bloger od přírody, někdo prostě jen rád hnije na kanapi nebo chytá jiné lelky a to se, pokud vím, zatím proměnit ve zlato nedá.

veronika1751
24.07.2017 5 z 5

Tak chytlava kniha, ze jsem ji precetla snad za 3 dny. Super!!!

LadyCotton
02.01.2016 5 z 5

Knih na podobné téma jsem četla několik a zcela upřímně: nic zázračného jsem nečekala ani od této... Ve většině případů jsem po dočtení těchto knih jen mávla rukou a řekla si "hm, tak možná někdy".
Jenomže v případě této knížky to nehrozilo. Je psána strašně nakažlivým (v dobrém slova smyslu) optimistickým stylem, který vás strhne. Dost tomu napomáhá také český překlad, který doplňuje anglické internetové odkazy těmi českými...
Nicméně knížku nedoporučuji kupovat jako e-book ale jako klasickou knížku. Je v ní totiž spousta drobných cvičení, které v e-booku neuděláte hned (řeknete si "potom") a raději čtete dál...

mariva
11.05.2015 4 z 5

Knih na podobné téma je dnes spousta a tato se stejně jako ostatní zaměřuje na práci přes internet - koučování, blogování, ale ne všichni se asi můžeme živit tímto způsobem. Přitom i tak můžeme dělat to,, co nás baví. Přestože autorka jen tak mimochodem odsoudila právě můj obor, našla jsem v její knížce pár zajímavých myšlenek a považuji ji za užitečnější než ty, které jsem na toto téma četla předtím.

motivační knihy motivační rozhovory a testy

Autorovy knížky

2015  85%Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Kniha Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého je v