V hlavní roli Snoopy

V hlavní roli Snoopy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161014/bmid_v-hlavni-roli-snoopy-20o-161014.jpg 4 23 4

Vybrané stripy Peanuts série

< 5. díl

Snoopy se v páté knize vybraných stripů postupně čtenářům představí v deseti ze svých nejvýraznějších rolí: vystupuje tu jako šéfbígl, světoznámý spisovatel, proslulý hokejista, lítý kondor, stíhací eso z první světové války, rozšafný bíglskaut, mazaný advokát, slavný tenista, ostřílený velitel cizinecké legie a odhodlaný astronaut. Snoopy nám přesvědčivě ukazuje, co všechno zmůže představivost, obrazotvornost, imaginace, fantazie. (vybrané stripy Peanuts z let 1958-1999).... celý text

p3tris
17.04.2019 5 z 5

Byla to temná bouřlivá noc...
Říká se to nejlepší na konec. A stejně tak to platí i se souhrnnými výběry Peanuts. Ten poslední se totiž věnuje pouze jediné postavě. Postavě, která nejdříve vznikla tak trochu do počtu, ale nakonec si získala kultovní status popkulturní ikony. Věnuje se bíglovi Snoopymu. Psovi, která je neskutečně vtipný a má neutuchající fantazii. Postupně se vtělíte do všech jeho druhých já. Do šéfbígla, spisovatele, hokejisty, kondora, leteckého esa, skauta, advokáta, tenisty, legionáře a nakonec i astronauta. A budete ho milovat.

okureček
26.10.2016 4 z 5

Tento díl mě až tak nebavil, jako předešlé, ale stejně byl super a postavičky furt skvěle stejné. Snoopy je klíčová postava mého dětství!

Mackenzie
03.01.2014

Hezká komiksová kniha, celkem i zábavná. Snoopyho jsem četl poprvé a bylo to nad mé očekávání ! Dobře zpracovaný děj a postavy. Dále bych podotkl, že Snoopy se chová prakticky jako člověk a občas mi chvíli trvalo, než jsem pochopil o co go. Tato kniha mě zaujala a koupím si i nějaký jiný díl.

MagdalenaHalow
30.04.2013 5 z 5

Jednoznačně nejlepší knížka o Snoopym. Čím vším Snoopy dokáže být je neuvěřitelné. Vážně "nejsympatičtější" sbírka stripů o tomto bíglovi.

psi komiksy Snoopy

Charles Monroe Schulz