Vybrané kapitoly z teoretické fyziky

Vybrané kapitoly z teoretické fyziky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310623/mid_vybrane-kapitoly-z-teoreticke-fyzik-xrG-310623.jpg 5 5 2

Učebnice určená pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie z teoretické mechaniky, kvantové teorie a statistické fyziky. V závěru jsou matematické doplňky pokrývající matematiku nezbytnou ke studiu. Text je doplněný stručnými životopisy některých významných osobností fyziky. Publikace je unikátní tím, že k probírané tématice jsou ke stažení kompletní nahrávky přednášek autora (adresa ke stažení je v učebnici), takže si student může pustit i „živý“ výklad.... celý text

Dobročtenářka
Dobročtenářka
03.08.2017 5 z 5

O teoretickou fyziku se zajímám už docela dlouho a vyhrála jsem i několik fyzikálnch soutěží.Jsem ráda,že se mohu ještě více vzdělávat.

midloch
midloch
03.07.2017 5 z 5

Unikátní učebnice ve které je stručný úvod do různých kapitol teoretické fyziky. Spíš než o knihu pro širší veřejnost jde o učenici. Ovšem díky matematickým dodatkům je pochopitelná pro každého kdo má elematnární znalosti VŠ matematiky.